začíname



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: začíname

Odoslaťod konikPD » 13 Sep 2012 21:05 pm

razborky žijú, je to asi nejaká deformácia ...

ale akvo má problém, a to je nedostatok mojho času ... :(
CO2 vyfučí vždy za 4 dni, rastliny rastú ale rozpadávajú, problém s hnojením, Sera Florena zjavne nestačí, alebo by som musel zdvihnúť brutálne dávku asi ... lebo inak akvárium mi predtým riadne prebrala, len rozrastené ma isto trojnásobnú potrebu

v albume krásne vidno na poslednej foto august2012 v strede Echinodurus, a na fotke z minulosti názov asi "cca 1 rok prevádzky" to bola mrtvola rastlinná

na jeseň zimu rozbehnem zas pokusy s PMDD .... a musím to CO2 daŤ dokopy skor ako otrávim rodinu v noci
konikPD
 
Príspevky: 310
Obrázky: 41
Založený: 12 Feb 2011 20:46 pm
Bydlisko: Prievidza

Reklama

Re: začíname

Odoslaťod konikPD » 10 Jan 2014 23:30 pm

ahoj sam pre seba ... len aby som mal info v buducnosti, ak chytím druhý dych ...

po roku flákania som akvo zariasené zelenou na skle a ruduchou na dne a koreni vyčitil, pretrhal a presvetlil ...
koreň a Anubiasi vykúpal v savo roztoku 1:20 ... parádne pomohlo ....
do prázdneho akva som dokúpil 4 skaláre (krevetky bohužial budú sa musieť zariadiť) ...

zaujímavé je, že je tu aj jeden pôvodný osadník - pancierniček nanus (tak nejak sa volal myslím) - 3 roky už u mňa, ktovie aký starý bol prinesený ... pár týždňov, mesiacov ?

CO2 komplet neprevádzkujem (stále niekade vyfučalo po mesiaci alebo 2 týždňoch), mám v zásobách hromadu PMDD asi aspoň to zamiešam v práci ...
konikPD
 
Príspevky: 310
Obrázky: 41
Založený: 12 Feb 2011 20:46 pm
Bydlisko: Prievidza

Re: začíname

Odoslaťod konikPD » 02 Feb 2016 22:55 pm

fuuuuuu ... Naposledy ste tu boli 13 Jan 2014 11:52 am

akvo stále žije .. :mrgreen:

celé som si prečítal toto moje vlákno .. paráda ... :pivo:
2 roky akvo obchádzal som zavretými očami :?

kamarát sa pustil do akvaristiky, rastlinné menšie akvo na začiatok, tak ma to zas nejak upútalo ...

idem kuk fotky staré a hodím dačo nové .. a jednu zaujímavosť ...
konikPD
 
Príspevky: 310
Obrázky: 41
Založený: 12 Feb 2011 20:46 pm
Bydlisko: Prievidza

Re: začíname

Odoslaťod konikPD » 02 Feb 2016 23:38 pm

tak som doplnil fotky, nech zas po čase uvidím čo som stváral

a tuto je link na fotku hrdinu akvária - nezničiteľný Pancierniček nanus
gallery/konikpd-a1879/hero-of-the-aquarium-p47367.html

oslávil 5 rokov v mojom akváriu :shock: !!!!! - škoda že neviem, aký starý bol pri kúpe :idea:
konikPD
 
Príspevky: 310
Obrázky: 41
Založený: 12 Feb 2011 20:46 pm
Bydlisko: Prievidza

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.