Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ



Všetko okolo akvarijných rýb

Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ

Odoslaťod marcopolo » 09 Jan 2014 18:17 pm

Caute, neviete niekto o akvaristikach v NR alebo NZ kde by momentalne predavali kaprozubky alebo daria? Zatial som bol v NR v MAJA ZOO a v mlynoch, v NZ v tescu v pet center... ale nikde nic.
marcopolo
 
Príspevky: 93
Obrázky: 3
Založený: 30 Máj 2013 14:23 pm

Reklama

Re: Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ

Odoslaťod Sunkafit » 11 Jan 2014 09:12 am

Asi si dosť slepý kedže v mlynoch vždy nejake majú :D kaprozubky
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ

Odoslaťod marcopolo » 11 Jan 2014 12:21 pm

hm... stavil by som sa že keď som tam bol tak nemali, ale pôjdem ešte raz pozreť keď takto vravíš... lebo ja lúbim byť slepý niekedy. a daria si v nitre nevidel? to asi len na burzach co
marcopolo
 
Príspevky: 93
Obrázky: 3
Založený: 30 Máj 2013 14:23 pm

Re: Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ

Odoslaťod Sunkafit » 11 Jan 2014 12:55 pm

Daria som dokonca nevidel ani nikde a to chodím pravidelne do trnavy na burzu...........bol som v mlynoch predvčerok a mali tušim už len 2-3 kaprozubky ale mavaju ich bežne...povedz im nech to objednajú
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ

Odoslaťod marcopolo » 11 Jan 2014 14:29 pm

Skoda, jedine co som ohladom predaja darii zaregistroval bolo ked o ich odchove tu na fore pisal chlapik s nickom arowana ale sa mi zda ze uz tu davno nebol. Jasne poviem, rovno sa ich spytam aj ake druhy maju dostupne... Pocuj ked ta tu uz mam, tak sa mi zda ze ty si robil vela miniakvarii ze? Chcem si spravit nieco len z takej nadobky co ma 5,5l, zo zivocichov tam nebudem davat nic, mozno ked tak nejake 4 krevetky ale asi ani to, len si chcem spravit rastlinny kobercek z HC alebo z niecoho, myslis ze ma zmysel sa o to snazit bez CO2?
marcopolo
 
Príspevky: 93
Obrázky: 3
Založený: 30 Máj 2013 14:23 pm

Re: Kaprozubky alebo dario daro v NR alebo NZ

Odoslaťod Sunkafit » 11 Jan 2014 14:55 pm

je to zložite niekomu koberec ide niekomu nie...mne sa podaril z HC aj z glossy pri normalnom substrate nejakom kvalitnejšom svetle minimalne 0,5w na l ja mám 1w na liter to podla mna neni problem ale cočko som daval aspon z kvasnic...flašu mam len v 112l...a idem prerabať 20l tak uvidim či sa mi podarí aj ine koberce
ak by si potreboval nejake prebytky rastlin prípadne endlerky kludne môžme niečo zameniť
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.