New 180L akvarium



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: New 180L akvarium

Odoslaťod marrrrian » 24 Dec 2013 16:22 pm

The news:
- Objavila sa mi počas minulého týždňa hnedá riasa. Ako vec, ktorá by mala podľa viacerých príspevkov tu na fóre sama odznieť, si z nej nerobím príliš hlavu, ale i tak ma znervózňuje. Bojím sa, či nezahubí rastliny, keď sa drží i na listoch (odišli mi už dve, avšak jedna ešte pred riasou), odkiaľ ju pravidelne zotieram.
Dúfam, že sa mi podarí ju držať pod kontrolou, rady na boj proti nej sú často rozdielne, alebo aj protichodné.
- Včera som kúpil pásiky na testovanie vody, podľa farebnej stupnice mi všetko vyšlo "safe," čiže aspoň z niečoho som bol spokojný.
- Vypustil som tam (včera poobede) prvých prieskumníkov - 6 panciernikov, ktorí sa tam preháňajú hore dole a zobú všade naokolo a vyzerajú, že sa im vianočné sviatky páčia.
- Drevá sa mi počas prvých dvoch týždňov obalili do takého slizu... Už sú z akvária vonku, neviem čo s nimi ďalej.

Inak, keď som očistil tú riasu a pláva tam aspoň tých pár rybiek, vyzerá to pekne. Ešte doladiť interiér novými rastlinami a pomaly budem s vizuálnou stránkou spokojný. Len tá riasa. A tie drevá...

A ešte čosi: želám Vám tu všetkým pekné Vianoce! :)
marrrrian
 
Príspevky: 10
Založený: 18 Okt 2013 16:39 pm

Reklama

Re: New 180L akvarium

Odoslaťod Jozef I. » 18 Jan 2014 21:27 pm

Mne sa to akva pači, len by som pridal viacej rastlín. nemusíš to mať rastlinami prerastene, ale viac by sa ich určite hodilo.
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: New 180L akvarium

Odoslaťod Sunkafit » 18 Jan 2014 21:36 pm

mne sa to akvarium na 180l vidí neuveritelne malé
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.