Green nano



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Green nano

Odoslaťod DinoMit » 21 Jan 2014 20:16 pm

Ahoj :)

Plánujem v blízkej dobe zlepiť akva o rozmeroch 25x25x30, čiže by to malo byť cca 19L.
Lepiť ho chcem z toho dôvodu že to nie je moc veľký objem a nemuselo by to teda tiecť a mám už kúpený silikón a nemám ho kde minúť :)

Tákže chcel by som použiť výživné dno TROPICA PLANT GROWTH SUBSTRATE
Ďalej štrk ešte presne neviem aký ale asi bude stredom riečka úplne s jemného piesku a po bokoch asi dáky čierny štrk o veľkosti 1-2mm.
Do dna by som chcel dávať aj ADA MULTI BOTTOM, je to tyčinkové hnojivo. Máte s ním niekto skúsenosti ?
Kamene by som použil buď lávové alebo Dragon ale skôr tie dragon, uvidím aké zoženiem.
Ďalej svetlo bude homemade asi 2x 3,3w 60 SMD LED ( 260l jedna takže by to bolo 26 lumenov na liter) Budú stačiť ? možno dám tri :)
Filter by som chcel asi dáky závesný s toho dôvodu že nie sú drahé alebo homemade :)
Co2 bude zo začiatku burčiak po čase možno TIBI alebo fľaša.
No a rastlinky ešte poriadne nemám premyslené ale možno namiesto tej ,,rieky,, bude trávniček. V mojom 40L mám trávnik z HC tak sem skúsim pre zmenu s parvuli :)
DinoMit
 
Príspevky: 173
Obrázky: 1
Založený: 12 Aug 2013 22:28 pm

Reklama

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.