Akvarium 400litrov



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Akvarium 400litrov

Odoslaťod iggi » 11 Mar 2014 18:02 pm

zdravim
chcel by som si zalozit akvarko :)
Miesto kde ho chcem je take, ze mi vojde akvarko o rozmere 90cm-sirka, 60cm hlbka a vyska akakolvek(chcel by som tak 80cm)
Viete mi povedat, ci moze byt takyto rozmer akvaria?
Ake chcem ryby, to este neviem. Davnejsie som choval cychlidy, celkom sa mi pacili, ale mozno by som aj zmenil...
Chcel by som tam mat nejake netradicnejsie ryby, mozu byt aj pestrejsie. Urcite bude vonkajsi filter a pozadie cierna folia.
Viete ma nasmerovat ?

Dakujem

Igor
iggi
 
Príspevky: 3
Založený: 06 Jún 2013 12:43 pm

Reklama

Re: Akvarium 400litrov

Odoslaťod ferryno » 11 Mar 2014 19:12 pm

No tu vysku akva by som pouvazoval kedze tam nestrcis ruku teda na dno nedostanes budes mat trosku problem zo zariadovanim
ferryno
 
Príspevky: 185
Založený: 30 Sep 2012 18:07 pm
Bydlisko: Stropkov

Re: Akvarium 400litrov

Odoslaťod martin_s » 11 Mar 2014 19:28 pm

iggi napísal:Viete ma nasmerovat ?

Pouzi search.php , precitaj si co to o zakladoch a zakladani akva, prejdi si temy v sekcii "Vase akvaria" a popozeraj si aj albumy - najdes tak inspiraciu. Ked budes mat uz konkretnu predstavu tak sa vrat do tejto temy a napis ju. Az potom sa bude dat ta nasmerovat, ked bude jasne co vlastne chces...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Akvarium 400litrov

Odoslaťod peko58 » 11 Mar 2014 23:00 pm

ta vyska akvarka by robila problem potom pri osvetleni. lebo pise sa tu nieco na fore ze obycajnymi trubacami nepresvietis taky velky vodny stlpec. potrbeujes mat nejake vybojky... postuduj :) btw do vysokych akvarii by boli fajn skalare, vraj maju radsej vyssie nadrze ale za tuto informaciu nemozem dat ruku do ohna - treba to nastudovat
peko58
 
Príspevky: 32
Založený: 14 Nov 2013 22:01 pm


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.