150 litrovy kusok prirody



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: 150 litrovy kusok prirody

Odoslaťod cezar.milan » 11 Mar 2014 20:49 pm

Poviem to takto, je to lepšie ako burčiak a povedzme aj TIBI, ale na klasickú fľašu CO2 to nemá. Tu by bola skôr lepšia otázka, koľko vydrží 10 bombičiek? Ak to pôjde v miničku, tak 10 ks bombičiek cca 20 dní, možno viac.
Fľaša je z predraženého
http://www.akvaprodukt.sk/akva/index.ph ... ts_id=1941
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Reklama

Re: 150 litrovy kusok prirody

Odoslaťod MicPid123 » 11 Mar 2014 22:28 pm

Aha mna len zaujimalo ci si nieco nepridam k svojej flasi... :D

Práve som listoval na forku a objavil som temu "hnojenie polnohospodarskym NPK" a chcem to vyskusat :mrgreen:
Nejake rady a typy by sa zišli ale princíp je ten, ze nakupim testy a granulovane NPK rozriedim v destilke a urobim z toho 50% roztok... Rozmyslam ze budem pridavat po 3 kvapky kazdy den a kazde 2 dni urobim testy vody. Kupit sera testy alebo nejake ine (pomer cena a kvalita). A co mam testovat? Tak urcite fosfat a nejaky nitrit :?: , alebo nitrat :?: Mozno zelezo (niesom cigan :o )
Aaa... co si o tom myslite vy?

Poradte mi :?: :wink:
MicPid123
 
Príspevky: 95
Obrázky: 0
Založený: 19 Aug 2013 11:59 am

Re: 150 litrovy kusok prirody

Odoslaťod MicPid123 » 03 Dec 2016 12:58 pm

Tak som tu spat po 2 rokoch :) akvarium fungovalo bez nejakych vacsich zmien az do leta kedy som bol zaneprazdneny a na akva nebol cas, To sa prejavilo na rastlinkach, rybach a celom akva. Nejake ryby som predal, nieco pokapalo, z rastlin som zachranil poslednych zopar kuskov a zaciname odznova. Minuly tyzden som celu sobotu cistil techniku a daval dokopy rastliny. Dufam ze dnes sa mi podari spravit nejaky ten aquascape a napustit vodu :)
MicPid123
 
Príspevky: 95
Obrázky: 0
Založený: 19 Aug 2013 11:59 am

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.