Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod triscene » 06 Júl 2013 21:50 pm

Davnejsie som si vsimol, ze tu chyba jedna z klasik, ktore je vidno na roznych burzach na Slovensku, tak by nezaskodila recenzia na tuto kamennu predajnu. Pana Ciraka som poznal z videnia z burz a tak ked sme sa s priatelkou vracali z Donovalov tak sa hned v mojej hlave rozsvietila ziarovka, ist pozriet do BB nejaku akvaristiku. Na doporucenie Glittera som sa zastavil v Rizlaci. Pan Cirak bol dokonca tak ustretovy, ze nam isiel oproti zopar ulic, kedze Bratislavcania v BB sa lahko stratia :) aj s GPS. Po vstupe do utulnej predajne ma oslovilo vela techniky za priaznive ceny a akvaria so zopar raritkami, ktore bezne nevidno v akvaristikach. Skoda ze momentalne neboli galaxy alebo CPO lebo by som ich asi vykupil, tak som asi po vyse hodine prijemneho pokecu s panom majitelom a jeho manzelkou odisiel s 5ks Corydoras Habrosus. Celkovy dojem je na 1*, vyber rastlin dostatocny, pogostemony, eleocharisy, HC uz boli v akvariach a pripravene pomaly na presun na zajtrajsiu burzu do ZA. Sortiment nie je zamerany len na akvaristiku ale aj na vselico, zajaciky, mysky atd pripadne krmiva pre stvornohych milacikov.
Isto ked pojdem opat cez BB tak sa zastavim pripadne objednam si nieco na burzu, kedze aj ceny boli priaznive :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Reklama

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod Petuliak » 31 Okt 2013 10:56 am

Naozaj velmi dobry obchod a rad som tam chodil niekolko rokov,ale po dnesnej skusenosti s pani Zlaticou som si povedal ze som tam bol posledny krat.V utorok na obed som si tam kupil diskusa ,ktory sa zacal v mojom akva spravat uplne pasivne tak som ho rano vo stvrtok vylovil a siel sa opytat ci by ho nebolo mozne vymenit za ineho.Rozhovor prebiehal medzi mnou a p.Risom na normalnej pohodovej urovni,do coho zacala zasahovat jeho skvela manzelka,ze co si ja o sebe myslim...a pod.,ze ona ma svoje roky...,neviem co to malo s tym spolocne...podotykam ze som mozno od nej starsi ,lebo mam 40 a ona vyzera tak ako vyzera ,ale to by bolo o.k ,keby nie toho jej primitivneho chovania.Az mi bolo luto jej manzela,pretoze z jednej obycajnej otazky ci nie je mozne vymenit rybu ktora bola u mna 36 hodin vzniklo toto.Trosku som bol sklamany aj pristupom p.Risa pretoze do tohto obchodu chodievam casto a niekolko rokov a cakal som vacsiu ustretovost ale to co predviedla jeho zena tak to bol obycajny primitivizmus.
Petuliak
 
Príspevky: 1
Obrázky: 3
Založený: 27 Okt 2008 20:07 pm

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod RIZLACI » 31 Okt 2013 14:15 pm

Petuliak napísal:Naozaj velmi dobry obchod a rad som tam chodil niekolko rokov,ale po dnesnej skusenosti s pani Zlaticou som si povedal ze som tam bol posledny krat.V utorok na obed som si tam kupil diskusa ,ktory sa zacal v mojom akva spravat uplne pasivne tak som ho rano vo stvrtok vylovil a siel sa opytat ci by ho nebolo mozne vymenit za ineho.Rozhovor prebiehal medzi mnou a p.Risom na normalnej pohodovej urovni,do coho zacala zasahovat jeho skvela manzelka,ze co si ja o sebe myslim...a pod.,ze ona ma svoje roky...,neviem co to malo s tym spolocne...podotykam ze som mozno od nej starsi ,lebo mam 40 a ona vyzera tak ako vyzera ,ale to by bolo o.k ,keby nie toho jej primitivneho chovania.Az mi bolo luto jej manzela,pretoze z jednej obycajnej otazky ci nie je mozne vymenit rybu ktora bola u mna 36 hodin vzniklo toto.Trosku som bol sklamany aj pristupom p.Risa pretoze do tohto obchodu chodievam casto a niekolko rokov a cakal som vacsiu ustretovost ale to co predviedla jeho zena tak to bol obycajny primitivizmus.


Pekny den vsetkym, nedami mi nereagovat na toto rozpisane postazovanie sa. Ale aby sme to dali na pravdu aka bola tak sa kusok rozpisem aj ja. Je pravda, ze pan si u mna kupil zdraveho tercovca a nakolko bol stalym zakaznikom tak som mu aj upravil cenu z 13 € na 10€ co v dnesnej dobe na kamennej predani nie je az taka mala zlava. Pan bol spokojny sam si ho v nadrzi aj vybral, tento mu bol riadne zabaleny a predany. Kupoval ho pred dvoma dnami a dnes rano okolo 09.30 hod. kedy v B. Bystrici bolo 4 stupne celzia ho v mikrotenovom sacku napoly zdochnuteho doniesol na obchod, ze on s nim nie je spokojny ci by som mu ho nevymenil, naco mu bolo mnou ako aj manzelkou povedane, ze takyto material nemozeme vziat nakolko je v takom stave v akom bol a ze si nemienime takuto rybu vliat do predajnych nadrzi plnych zdravych ryb. Ja si myslim ze mu to bolo vysvetlene normalne a vobec si nemyslim ze moja manzelka reagovala neustretovo, ved kto by v takomto pripade bol spokojny ked niekto chce po dvoch dnoch menit rybu, ktora v uvedenych podmienkach ako ju doniesol ledva zila. Pan odisiel nespokojny a vyjasdril sa ze uz nepride. Nedal si vysvetlit, ze mu to bolo normalne vysvetlene a ze obchod nie je nejaka vymenna stanica hlavne nie na taky material ako doniesol. Rad by som videl nejakeho majitela obchodu ktory by bol s takymto vymennym pristupom spokojny a vysiel by v ustrety.
Obrázok používateľa
RIZLACI
 
Príspevky: 188
Založený: 05 Okt 2006 22:38 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod astro » 31 Okt 2013 14:28 pm

V tomto prípade som plne na strane predajcu. Chcieť po dvoch dňoch vymeniť rybu je minimálne naivné ak nie drzé.
Obrázok používateľa
astro
 
Príspevky: 2921
Obrázky: 154
Založený: 27 Mar 2009 11:34 am
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod mišiak » 31 Okt 2013 20:01 pm

rovnako sa prikláňam na stranu predajcu, ak aj bol diskus pasívny, asi ani moc nepreštudoval aklimatizáciu diskov v akva a je častokrát viac než normálna ich prvotná pasivita, ďalej keď už rybu chcem doniesť späť, obstarám si aspoň termovrecko, nie obyč. igelit, etc.
mišiak
 
Príspevky: 206
Obrázky: 2
Založený: 16 Sep 2013 13:40 pm
Bydlisko: Martin - Krpeľany

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod Milan666 » 31 Okt 2013 20:35 pm

U týchto rýb by chcelo v predajni viac času na výber a pozorovanie a ak sa po tomto zákazník rozhodne pre kúpu, nieje čo riešiť.
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod *Kika*2 » 25 Mar 2014 20:28 pm

Zdravím, tak v tomto obchode sa v poslednej dobe vyskytujem dosť často (zariaďujem práve nové akva :)), v BB poznám tak 7 akvaristík, ale sem chodím najradšej. Personál je príjemný a vyzná sa v tom, čo predáva, vždy dobre poradí, ceny sú výborné, výber tak isto. Dajú sa tu nájsť druhy rybiek, ktoré som nikde inde nevidela. Rastliniek tiež mávajú neúrekom, z času na čas krásne veľké trsy Echinodorov. S kvalitou zakúpeného materiálu som problém nikdy nemala. Vždy sa tam rada zastavím a silno odporúčam aj ostatným! :)
Obrázok používateľa
*Kika*2
 
Príspevky: 33
Obrázky: 6
Založený: 26 Feb 2012 20:47 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - Rizlaci, Nám. SNP č. 20 (vstup z Lazovnej)

Odoslaťod skala » 25 Mar 2014 20:48 pm

Nie casto odporucam, ale Rizlakov odporucam. A budem velmi spokojny, ak sa im bude darit.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava


Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.