Predajne v Trnave



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod paloi » 26 Mar 2014 19:51 pm

Tak ja som bol sklamaný, hlavne tou "malosťou". Čakal som niečo veľkosti račianskej predajne, nejaký mega-big obchod. Nevyšlo mi to. Toto je tak tretina, možno štvrtina (odhad voľným očkom). Počet akvárií tiež asi tretina. Ostatných zvierat tiež pomenej, ale tu sa to môže zlepšiť, som optimista, je to len prvý deň, tiež sa nemusia vybúchať hneď na začiatku :-)

Ešte by som chcel upozorniť na ceny koreňov, sú zaujímavé. Račianska predajňa mala vždy skvelý výber a aj nízke ceny v rámci BA. V TT by som si tiež vybral, keby som už nemal v akvarku celé rašelinisko akeby nebol pri pokladni taký šialený rad ;)

Ale zasa na druhej strane, asi najväčší pet-shop v Trnave. Ja im fandím :-)
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Reklama

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod chnuro » 31 Mar 2014 22:15 pm

Dnes som to bol omrknut. Priestor dobry, no akvarii menej ako by niekto cakal, ale ani malo ich nie je.

Personal mozno nepojedol mudrost sveta, ale je mily a zdvorily. Neviem ci im to niekto kazal, ale namiesto otazky "Poradim Vam?", som bol osloveny spolu-uzasom pri pohlade na male korytnacky "Ake su krasne" a decentnym vysvetlenim, ze su to dravce (bola tam mrtva ryba - s tym som velmi nesuhlasil). Mne to celkom brnklo na notu, kedze som asi 10rokov korytnacky choval.

Pekny vyber aj techniky a krmiv. Podla mna to ma sancu. Zial aj tato predajna ukradne zakaznikov nasmu doteraz najlepsiemu obchodu s miniaturnymi priestormi - vsetci asi vieme co myslim ;-). Dufam, ze nezbudneme aj na tuto predajnicku a obcas si tam kazdy nieco kupi.
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2405
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod TTjopo » 31 Mar 2014 22:40 pm

Ja som tam skocil na okuk v nedelu.Pripadalo mi to ako kopia pet centra v lepsom vydani.Mali aspon nejake rastlinky a akvarii z ich pohladu dost no pre nas narocnejsich pomenej.No povedzme si uprimne.Ak by tam bolo dvojnasobok nadrzi s beznymi druhmi ryb asi by nam to nas pohlad prilis nezmenilo.Skor treba dufat a cakat ze sem tam objednaju nieco zaujimave a cistota nadrzi a zvysneho sortimentu sa udzi aspon v takejto forme
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod chnuro » 31 Mar 2014 23:19 pm

Ziadne zazraky ako miniryby ktore nevieme zohnat, raritne rastliny a eheim techniku za polovicu ani nikto necakal ;-)
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2405
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod TTjopo » 01 Apr 2014 16:23 pm

Cas ukaze
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod paloi » 01 Apr 2014 22:30 pm

chnuro napísal:Ziadne zazraky ako miniryby ktore nevieme zohnat, raritne rastliny a eheim techniku za polovicu ani nikto necakal ;-)


Ja som čakal zázrak - že tam nájdem maxiryby, ktoré neviem zohnať :)
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod peter-trnava » 01 Apr 2014 22:47 pm

paloi napísal:Ja som čakal zázrak - že tam nájdem maxiryby, ktoré neviem zohnať :)


Zazrak netreba, otvor si obchod a predavaj co sa ti paci :wink:
Obrázok používateľa
peter-trnava
 
Príspevky: 1264
Obrázky: 92
Založený: 03 Feb 2007 20:07 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod chnuro » 02 Apr 2014 14:50 pm

paloi napísal:Ja som čakal zázrak - že tam nájdem maxiryby, ktoré neviem zohnať :)

Kedze som bol u teba, tak viem o com je rec :-D. Mozno som sa zle vyjadril, ale standardna ponuka mecunov, gubiek, skalarov a neoniek nesklamala ;-). Je tam aj nieco navyse.
Obrázok používateľa
chnuro
 
Príspevky: 2405
Obrázky: 35
Založený: 10 Jan 2011 12:18 pm
Bydlisko: TT, PB, CA

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod paloi » 02 Apr 2014 17:27 pm

Chnuro, veď to som dúfal, že vieš, čo som tým myslel. A vyjadril si sa dobre. Myslím, že aj ja som to pochopil dobre. V podstate ak si dobre pamätám, z amerických cichlíd mali len skaláre a akary modré (Andinoacara pulcher). Nakoľko som však v istom zmysle "postihnutý", pre mňa to začína až od veľkosti rýb, ktoré zhltnú chrústa alebo dážďovku ako jednohubku :-) A neradi končia pri jednej jednohubke. Ale ako TTjopo napísal, čas ukáže. Sortiment určite nebude trvale nemenný. Občas sa všade objaví nejaká tá vychytávka v podobe maxiryby. A na tie striehnem ja :-)
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod TTjopo » 02 Apr 2014 18:22 pm

Sem tam take co zhltnu dazdovku alebo chrusta mavaju pred Kauflandom ci Tescom.Niekedy v decembri :lol:
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod paloi » 02 Apr 2014 18:49 pm

TTjopo napísal:Sem tam take co zhltnu dazdovku alebo chrusta mavaju pred Kauflandom ci Tescom.Niekedy v decembri :lol:


Do čerta, že som o tomto nevedel.... To teraz v apríli prídeš s takou informáciou? Pekný si Ty kamarát.... :twisted:
Obrázok používateľa
paloi
 
Príspevky: 197
Založený: 18 Aug 2010 06:58 am

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod Jozef I. » 03 Apr 2014 11:25 am

No buď trpezlivý, maju ich tam každý rok :D
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: Predajne v Trnave

Odoslaťod peter-trnava » 03 Apr 2014 11:39 am

v zelenci ich maju cely rok :-)
Obrázok používateľa
peter-trnava
 
Príspevky: 1264
Obrázky: 92
Založený: 03 Feb 2007 20:07 pm
Bydlisko: Trnava

Predchádzajúca

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.