Nitra - Frontoza



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod štefan » 08 Okt 2006 17:55 pm

caloghero napísal:hm...
pri zeleznicnej frontoza nie je, je tam jedna pri stanici, tam sa predava len prislusenstvo pre akvaristov ale je to v podstate drobnochov (zatial bez zivocichov) a druha je pri hlavnej ceste, hned pri vchode na stanicu, nenapada ma jej nazov, ale ani nadrze ani ryby nie su bohvieco, minimalne 10 rocna riasa vsade.... :?


Ten názov je fakt čudný a človek si ho asi ťažko zapamätá. Ale práve v tejto akvaristike som na moje veľké prekvapenie (myslel som si, že sa mi to iba sníva) našiel žabky Hymenochirus ssp. Vo Frontoze pri Polygóne mali iba jednu spolu so Xenopus laevis.
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Reklama

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Dexter » 09 Okt 2006 09:15 am

Ten nazov je ERKOS vy lammeri :D Ta, co je skoro priamo pri nastupistiach je ADI feed... :wink:
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod redskorpion » 09 Okt 2006 21:12 pm

to skala: tomu milopovi si to moc dobre nevysvetlil...ja som z nitri a tomuto co si napisal som neporozumel..

milo, velkofrontosa je na zaciatku luzianok nalavo v smere od nitry. a malopredajna je tusim paralelna ulica od namestia, smerom k Zoboru. na tej pesej zone ja Maja ZOO, a vedla je Frontoza. je to este pre divadlom samozrejme.

takze:
Maja ZOO - pesia zona,obchodny dom JAGA
Frontoza - Farska ulica
- Poligon
co sa tyka tej ,,velkofrontosy v luziankach,, to by som aj ja rad vedel kde sa to presne nachadza,ak to ovsem neni odchovna majitela z frontozy a ak dobre viem tam ziadne predajne miesto neni...
ak mas ine informacie tak napis...
redskorpion
 
Príspevky: 115
Obrázky: 40
Založený: 29 Jan 2006 01:16 am
Bydlisko: NR

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Dexter » 10 Okt 2006 05:58 am

PolYgon sa pise s Ypsilonom! :twisted: "Velkofrontoza" je asi 300 metrov za METROM vo dvore ako je chovna bykov.
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod smajdicek » 18 Máj 2013 16:35 pm

Včera som si povedal že sa zastavím v nejakej akvaristike, po ceste autom na farskej som si všimol frontozu, tak som zaparkoval a nabehol do predajne. Pri dverách mladý chalan, práve zamykal, chcel ísť na prestávku. Spýtal sa ma či idem k nemu, tak som mu povedal že som chcel, ale keď ide na obed tak sa zastavím neskôr. On hneď že to nepripadá v úvahu, odomkol a spýtal sa ma čo by som chcel. Filter aký som chcel na predajni nemali, okamžite volal (asi) šéfovi, či majú, či vedia objednať, zistil cenu, povedal kedy by to vedelo prísť. Príjemne prekvapený som bol, čakal som úplne iný prístup. Tak sme teda spísali objednávku, nechal som na predajni 60€ a som celkom šťastný. Filter v bezkonkurenčnej cene, prístup naozaj špičkový, takže už viem, kam budem chodiť.
smajdicek
 
Príspevky: 387
Obrázky: 22
Založený: 17 Mar 2013 16:22 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod dandi2 » 11 Feb 2014 17:11 pm

Zddravim.Neviete co je z frontozov v nitre velakrat som tam bol,a obchod bol zavreti.Nechapem to
dandi2
 
Príspevky: 1
Založený: 07 Feb 2014 11:52 am

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Sunkafit » 11 Feb 2014 21:16 pm

neviem kde akvaria vyrezaju jak žumpa a personal... :D nechapem ako tak dlho mohli existovať
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Fatimka » 15 Apr 2014 11:31 am

Dobrý deň prajem, nechcem otvárať novú tému, tak to sem napíšem. Existuje ešte v nitre burza, myslím že sa volala hobby exotika, na ich stránke je posledný termín z roku 2011.
Ďakujem vám veľmi pekne za odpovede :-)
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod radusho » 15 Apr 2014 19:33 pm

v nitre je raz do mesiaca velka burza na agrokomplexe bohuzial tam sortoment akvaristiky je bud ziadny alebo velmi maly ale vtakov hydiny a podobnej zveriny je tam dost
Obrázok používateľa
radusho
 
Príspevky: 476
Obrázky: 14
Založený: 19 Okt 2010 16:06 pm
Bydlisko: TT

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod tequila401 » 15 Apr 2014 21:02 pm

je každú poslednú nedelu v mesiaci, bývajú tam tri-štyri stánky s rybami a rastlinami, krmivá a pod.
tequila401
 
Príspevky: 10
Založený: 25 Feb 2008 14:50 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.