MS 2011 Slovenskóóó



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Kubo » 21 Máj 2012 07:42 am

striebro je fajn , na Rusov este mame cas.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Reklama

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod spider30 » 21 Máj 2012 09:41 am

Toho roku na Rusov nemal nikto,hraly perfektne a rychlo. Som spokojny aj so striebrom. Nasi hrali tiez dobre. Dobre za dali sancu mladym sa ukazat. Na rok to mozno uhrame na zlato Slovenskooooo
Obrázok používateľa
spider30
 
Príspevky: 469
Obrázky: 12
Založený: 07 Feb 2012 12:21 pm
Bydlisko: okr.Spisska Nova Ves

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Sunkafit » 21 Máj 2012 09:49 am

chlapci DAKUJEME postriebrené zlato prídete ako majstri aj ludia to tak zobrali a atmosfera bola super aj napriek prehre vyzera to ze budem bez hlasu tyzden
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod hongi » 15 Feb 2014 03:21 am

Zdravim vsetkych po dlhsej odmlke,

olympiada sa mi zda dobry dovod obnovit tuto temu, aj ked bola venovana MS 2011. Takze ako to vidite, mne sa chce plakat po prvom zapase, hadam by stacilo aj na doplnenie odparenej vody z nadrze, tolko by som slz vyronil. No podobne ako nad tragediou v akvarku ani nad hokejovou plakat nepomoze.
Musime vsetci uznat ze su tam omnoho silnejsie tymi ako mame my a tak treba mat skromne ocakavania. Este ze hokej je aj o stasti, srdci, bojovnosti atd... Snad motyka vystreli. Skoda ze tam nieje Gabby, mal by Hossa s kym vodu mutit...
Do tohoooooo slovenskoooo!!!
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod cezar.milan » 15 Feb 2014 11:56 am

Už by sa mal celý realizačný tým zamyslieť. Kým iné manšafty si vychovávajú hráčov zo svojích líg aj za cenu neúspechu, my stále ťaháme starinu z NHL. Tí už sú dávno za vodou a "ciele-účty" majú "naplnené". O ambíciach nehovoriac. Možno extraligisti nedosahujú požadovanú úroveň, ale kde ju majú navýšiť ak nie vo svete a na medzinárodnom ľade.
hongi, po dnešnom zápase môžeš založiť nové morské akvárium (slzy sú brakické) a môžeš aj väčšie :)
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod TTjopo » 15 Feb 2014 12:37 pm

Tak ku dnesnemu zapasu nemam slov.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Sunkafit » 15 Feb 2014 12:50 pm

tuto sezonu som v extralige vynechal len 2 zapasy a nikdy som nevidel niečo takto odflaknuté...radšej nič GRC
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Maranella » 15 Feb 2014 13:38 pm

Hanba na tri zimy veru.
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod cezar.milan » 15 Feb 2014 14:30 pm

Dúfam, že na MS už pôjdú extraligisti, ak pohoria ako títo, tak to až taká hanba nebude. Chudák Vujtek, musí tancovať ako tí naši funkcionári pískajú
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod cezar.milan » 15 Feb 2014 19:38 pm

Ja p. Golonku nemusím, ale ........., no posúďte, že má pravdu?
Jozef Golonka (bývalý hlavný tréner reprezentácie SR, strieborný zo ZOH 1968 v Grenoble a bronzový zo ZOH 1964 v Innsbrucku ):

"Nebol to ani na pocit, ani na pozeranie pekný zápas. Nechcem živiť nejaké fámy a dohady, ale netuším, čo sa s tým naším mužstvom vlastne stalo. Ako si mám vysvetliť to, že mužstvo, v ktorom hrá veľa špičkových a kvalitných hráčov z NHL, nestačí na Slovincov. Ani herne, ani korčuliarsky, ani dôrazom a nasadením. Koľko bolo rečí okolo toho, že prehra s Američanmi bola iba náhoda, že to už bude iba lepšie. Ale nie je. Američanom sme nestačili korčuliarsky, ani herne. Som veľmi nemilo prekvapený, že to isté musíme konštatovať aj po zápase so Slovinskom. My sme im s hráčmi z NHL nestačili korčuliarsky! Súper nám robil problémy rýchlym pohybom. Kde sme sa to dostali? Nestíhame so Slovincami, ktorí majú v tíme jednu ozajstnú hviezdu - Kopitara. Veď ten chlapec si s našimi hráčmi robil, čo chcel. Hral to, čo potreboval. A naši hráči sa na to iba pozerali. Nechcem teraz nejako extra špiritizovať, lebo na Slovensku sú tisíce hokejových trénerov. Každý vie, čo bolo treba robiť. Ale až po zápase. Mne v hernom prejave nášho mužstva chýbalo nasadenie, chuť pobiť sa o výsledok a aj vlastenectvo, pocit hrdosti. Veď tí chlapci na ZOH reprezentujú Slovensko, svoju rodnú krajinu. Na ich výkonoch to však zatiaľ nie je vidieť. Tie sú zatiaľ žalostné. Inak to povedať neviem. Ak takto budeme pokračovať ďalej, hrozí nám druhé Nagano. Kto nevie, o čom teraz hovorím, nech si spomenie na vtedajšiu prehru s Kazachstanom a zabuchnuté dvere do hlavného turnaja. Pred Kazachstanom sme vtedy ešte remizovali aj s Rakúšanmi. Hádam teraz nechceme to isté. Ale hokej a šport vo všeobecnosti je zrkadlom nášho spoločenského a politického života. Je to verný obraz celej našej spoločnosti. Osobne si však myslím, že slovenský hokejový fanúšik by si od našich hráčov zaslúžil lepšie výsledky. Určite by ho viac potešilo, keby videl, že tí hráči za Slovensko naozaj bojujú zo všetkých síl. Ja však to nasadenie, ktoré teraz spomínam, u nich nevidím. Zatiaľ je to z našej strany veľmi zlé. Žalostne zlé. Fakt dúfam, že sa chlapci po týchto dvoch nevydarených zápasoch konečne spamätajúa a nepripravia nám nemilé prekvapenie. Naozaj verím, že sa teraz nedožijeme druhého Nagana. "
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Jozef I. » 15 Feb 2014 20:29 pm

nikomu sa nedari stale, raz sme hore a raz dole, netreba preto našich hokejistov zatracovať. ja im fandim stále a neviem, by ma neprekvapilo ak by sme rusov potrapili. mám pocit, že u nás je to hlavne od psychike ktoru nezvladaju naši v pripadoch kedy su na nich kladene veľke naroky a tie su najviac po poslednom uspechu čo maju, čaka sa že budu rovnako dobry, ale ako nahle vyhoria, pak nad nimi každy lame palicu a pridu MS a zrazu hraju o medajle.
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod hongi » 16 Feb 2014 20:37 pm

Radsej som nic ani nepisal po tych zapasoch s amikmi a slovincami. Jedna vec je prehrat po dobrom zapase ked je super lepsi ale ked nehraju co maju a odflaknu to tak ma chyta zurivka.
Proti rusku to bolo konecne ono. Ked tak zahraju aj s cechmi a padnu nam tam nejake goly tak to bude ok. snad.
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Jozef I. » 16 Feb 2014 21:19 pm

Ja som len nemohol z toho Laca ako zepalil toho rusa jááááj :D:D:D
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod cezar.milan » 16 Feb 2014 22:01 pm

U mňa sa len potvrdilo, že netreba za každú cenu a vždy dávať hráčov výlučne z NHL. Škoda, že sa tam ocitne po tomto výkone i Laco
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod hongi » 21 Feb 2014 00:06 am

Nemyslim, ze by Laco skoncil v nhl, nato je troche pristary. Mozno by ho mohol slovan kupit. A co sa nhl tyka, je jednoznacne ze sa jej ziadna ina liga nemoze rovnat , o tom sa ani netreba bavit.
Okrem ineho mi tam chybal center do elitneho utoku, Miso je fajn hrac ale nie do prvej udernej formacie. O jeho "rychlosti" nevraviac. Palo sa tazko nahradza.
Tiez tam mal asi byt ten chudak Miro Satan, napr. namiesto mladsieho Hossu. Mohol by to byt pre neho pekny zaver kariery a rozlucka s reprezentaciou. Tiez by zrejme zahral podstatne lepsie...No co uz, o tom je neskoro pisat.
Musime si priznat ze su na tom ine krajiny omnoho lepsie co sa podmienok v hokeji tyka, hracskou zakladnou a nasledne aj kvalitou hracov.
Snad to nasi nadejni mladici dotiahnu na taku uroven ako Hossa a spol jedneho dna a snad ich pribudne viac, styria chlapci su zalostne malo. Veterani coskoro skoncia vsetci a daju sa cakat "suche" roky. Uvidime. Nadej vidim v tom ze ked sucastne hviezdy skoncia na lade, zacnu pracovat s mladezou a pomahat nasmu hokeju na inej urovni.
Mozno sa este dozijeme pekneho prekvapenia na MS.
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Giftzahn » 21 Feb 2014 07:59 am

njn, zial na tuto olympijsku tragediu nie su slova ... opat raz sa potvrdilo .... co uz zial snad kazdy sudny clovek vie .... namiesto tvrdeho treningu, koncepcnej prace s maldezou, dorastom... sme nasadili starych vyzitych rozmaznanych lemplov ... a vysledok sa dostavil ... no proste hnus .... :cry: ... cize co? ... zvesit usi drzat hubu a konecne zacat poriadne makat tak aby sa v nejakom casovom horizonte dostavili vysledky ... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod Milan666 » 21 Feb 2014 14:09 pm

Dalo by sa o tom rozprávať, mne je ľúto Vujtka. Stručne: Ešte že nám neurobili hanbu brankári z našej extraligy! Dúfam, že nemusím písať, ktorí to boli :)
Obrázok používateľa
Milan666
 
Príspevky: 7983
Obrázky: 39
Založený: 13 Apr 2007 12:10 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod hongi » 15 Máj 2014 22:24 pm

A je to tu zas ...
No priznam sa ze som doteraz nevidel ani jeden zapas.
Sledujem len vysledky a dianie. Snad sa mi podari pozriet zapas so svedmi, kedysi sme to na nich vedeli, no nasi mladici ocividne len zbieraju skusenosti. A chudak Satan v jeho veku uz carovat a sam rozhodnut zapas ako kedysi asi nedokaze...
hongi
 
Príspevky: 925
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2003 10:57 am

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod TTjopo » 16 Máj 2014 07:55 am

Podla mna u Satana nehra vek rolu.Jednoducho su tam uz aj lepsi hraci ako je on.Len on ma viac skusennosti co nazbieral za tie roky.Budem im drzat palce.To ,ze obnovyli takmer cele muzstvo uplne schvalujem a malo sa tak stat uz davno.Keby s tym zacali uz skor nemuselo byt novacikov "80% ale len 30%" co by bolo lepsie a vedeli by sa viac podrzat.No nato ze mame takyto kader nemozno im nic vycitat a treba im len drzat palce.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod cezar.milan » 17 Máj 2014 12:13 pm

Šatan je stále dobrý a lepší hráči ako on? No v tom čo hrá on, lepší nieje nik. Je to kvalitný hrajúci tréner a psychológ zároveň.
Držme mu palce, aby ešte dlho pomáhal vylaďovať nové omladené mužstvo.
No a hra naších je výborná! Už len skusenosti
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod mosfet » 17 Máj 2014 14:46 pm

Áno tréner a psychológ, ale hráč už nie. Nevládze a nestíha. Uznávam bol to geniálny hráč, no keby bol trochu sebakritický,tak by si sám uznal to čo je pravda a nerval by sa tam. Lenže on je ... A nemá tam čo hľadať iba ak na striedačke a to mu jeho ego nedovolí.
Chlapci sa od zápasu k zápasu zlepšujú a on ??? Hokejový dôchodca!!!
Obrázok používateľa
mosfet
 
Príspevky: 230
Obrázky: 2
Založený: 06 Jan 2014 23:06 pm
Bydlisko: Košice

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod cezar.milan » 17 Máj 2014 14:59 pm

Toto je osobná averzia, nie seriózne hodnotenie hráča. Čo tam chceš Cháru?
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod TTjopo » 17 Máj 2014 16:44 pm

Chara este podava aspon nejake vykony v NHL.Je to sice tiez uz hokejista co uz ma svoje odkorculovane ale ako nejaky poradcovia by sa na takych majstrovstvach urcite aj s Šatanom hodili lepsie ako hraci.S tym co pise mosfet uplne suhlasim.Mlady hraci sa zapas od zapasu lepsili.Podla mna vsteky zapasi nehrali az tak zle.Aj ked prehrali.Urobili zopar zbytocnych chyb za ktore boli potrestany golmi.
Obrázok používateľa
TTjopo
 
Príspevky: 2803
Obrázky: 31
Založený: 07 Mar 2009 19:45 pm
Bydlisko: Trnava

Re: MS 2011 Slovenskóóó

Odoslaťod vincent van gogh » 17 Máj 2014 17:17 pm

cezar.milan napísal:Toto je osobná averzia, nie seriózne hodnotenie hráča.....

Milan,nič v zlom,ale ak má niekto iný názor ako ty,neznamená to ,že je nesvojprávny.... :P

Inak plne suhlasím s Otom Haščákom: "Slovensko,žial,momentálne patrí do výkonnostnej skupiny ako Nóri,Dáni,Nemci a Francúzi....." (denník SME,15.5.2014)
Obrázok používateľa
vincent van gogh
 
Príspevky: 1683
Založený: 28 Sep 2013 12:21 pm
Bydlisko: BA

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.