Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?



Informácie čo, kde a kedy ....

Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maranella » 02 Máj 2014 16:47 pm

Tento mesiac by nám nič nemalo brániť, aby sme dohnali zameškané a perfektne sa zabavili a pokecali.
Rád by som nás však "vyhnal" tentokrát z klubovne do prírody (klubovňa by ostala ako plán B v prípade zlého počasia).
Opekačka by sa s najväčšou pravdepodobnosťou konala na Železnej Studničke, viac informácií čoskoro...

Priestor pre nápady, vylepšenia alebo vhodnejší dátum ako posledný štvrtok v mesiaci tu samozrejme je, tak píšte :)
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Reklama

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 11 Máj 2014 01:09 am

Marek, tých lenivcov nedonútiš z tej klubovne nos vystrčiť :). A Železná je ďaleko, kto by sa tam teperil. Nestačilo by ohnisko na konečnej autobusov na Antolskej v Petržalke? :)
No a teraz vážne: ak by si mal zálusk na opekačku, tak jedno miestečko by bolo a mohli by sme urobiť aj brigádu, aj možno chytačku potravy, aj Wecko je všade kam len oko dohliadne... :)
Je to v Petržalke pri Inchebe. Pečniansky les.
Ak sa pamätáte, pred rokmi to bol jeden z rajov na živú potravu, chodilo sa tam z petržalskej strany po betónovej cestičke. Ale potom to padlo. Boli sme tam s mužom pozrieť pred mesiacom a dá sa tam dostať v pohode pešo za 15 minút cez les chodníčkom (keď sa zaparkuje za Inchebou). Vo vode bolo zatiaľ mŕtvo, okolie celkom ok, priamo tam vedie aj 4 metre široká cesta vyjazdená z lesných mechanizmov pre masívny výrub stromov.
Prílohy
Pečňa- Petržalka.JPG
ohnisko.JPG
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod vysluzil2 » 12 Máj 2014 13:42 pm

Maja , Maja :x , do prirody. No teda. Sak neblazni , a este do Pecni . Ved len z tych fotiek vidko ako tie stromy hniju, na nich sama hniloba , plesne, bakterie. A ta voda, urcite v nej sa rozkladaju napadane listy zo stromov, a aj cele stromy , brrrrr ten smrad z nej. A urcite ziadna dafnia, lebo to hnijuce jazierko je plne karasov . A vsade sama trava , a ine stupidity. Ved sama uznaj , ze najlepsie je vo vybetonovanej prirode :x
vysluzil2
 
Príspevky: 1427
Obrázky: 57
Založený: 14 Feb 2006 11:42 am
Bydlisko: BA

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 12 Máj 2014 17:15 pm

Tak tak, najsamlepšie je v klubovni :). Aby sa Maranella cítil lepšie a prírodnejšie, tak mu na stenu vylepíme obrázky prírody zo starého kalendára a vedľa posadíme zo 3 bezdomovcov :).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 24 Máj 2014 13:56 pm

29.05.2014- štvrtok
Tak ako mládež? Posedíme?
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maranella » 25 Máj 2014 13:43 pm

Mám štátnice, tak mi to asi nevýjde. Teraz absolútne nič nestíham...
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod vysluzil2 » 25 Máj 2014 18:24 pm

Hi hi , asi mam vo stvrtok volno, takze ak sa velmi rad zucastnim :)
vysluzil2
 
Príspevky: 1427
Obrázky: 57
Založený: 14 Feb 2006 11:42 am
Bydlisko: BA

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Miloš » 25 Máj 2014 21:37 pm

tentokrat opat nedojdem
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 26 Máj 2014 16:53 pm

Miloš, neboj, po 4tom pive s tebou vytvoríme virtuálny most a okolo polnoci sa možno podarí aj astrálny prenos :D.
Pôjdem sa v utorok Milopka opýtať ako to bude s kľúčmi od nášho kráľovstva :).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod MAXO.SK » 26 Máj 2014 20:53 pm

No Maja dúfam že sa ti podarí vybaviť kľúče. :wink: Môžem doniesť Kotulky keby mal niekto záujem.
Obrázok používateľa
MAXO.SK
 
Príspevky: 172
Obrázky: 10
Založený: 04 Sep 2011 18:28 pm
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod milop » 27 Máj 2014 10:46 am

Maranella napísal:Mám štátnice, tak mi to asi nevýjde. Teraz absolútne nič nestíham...

gratulujem !!!
nepočkáme na oslavu štátnic ? :angel:
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod milop » 27 Máj 2014 10:56 am

KLuče by mohli byť- teda budú na niekoho zodpovednosť
treba sa spýtať aj Cilky a Normana či prídu
ja som smutný, lebo koncom týždňa budem mimo BA a tak rodina naplanovala na štvrtok poobede oslavu, ktorú sa nepatrí odkladať a ani bojkotovať
takže prajem - ak si dohodne niekto tie kluče ! - pekné posedenie
a mohli by ste prebrať :
prezentáciu výstavy bojovnic v septembri KD Ružinov
na budúce stretko - členske 14,- aby sa mohli zaplatiť podlžnosti
nejake zkulturnenie prostredia ,
iné akcie- čo vás napadne
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 27 Máj 2014 18:28 pm

Tak mládež- vo štvrtok môžete prísť :). Kľúčik je :).
Milop mi s detskou dôverou zveril kľúč od klubovne :), mne- asi tomu poslednému ktorému sa dá dačo zveriť a o ktorého by si ani bicykel neoprel :D (čo nestratím -to pokazím a čo nepokazím- to zabudnem :)). Tak, aby sme ho nesklamali (!!!), tak sa budeme správať slušne, urobíme po sebe poriadok, a dovolím používať len 4 miestnosti a 2 chodbičky- budem prísna. Takže len "klubová aula", kuchyňka, projekčná miestnosť a Wecka :). Fajčiarikovia budú chodiť pred klubovňu na terasu (fajčiarska miestnosť sa používa len v osobnej prítomnosti Milopa) - a len v prípade hurikánu "Monika" v prechodovej chodbičke. Budem tam od 17:45 a dokedy... dokým neprelistujem tých 25 kíl plnofarebných super akvaristických časopisov z celej EU, ktoré tam sú v provizórnej klubovej knižnici :).

Piatková 3 dňová burzo výstava v Žiline- dohodneme sa kto ide a kto čo donesie a odnesie.

Jesenná burza- prihlasovanie sa dobrovoľníkov- každá ruka je super, čo i len na držanie hadičiek pri montáži, ukladaní dekorácií- drobnej práce pri ktorej pomôže aj omladina je tam ako na kostole. Môžeme si už dohodnúť zasa, kto by bol ochotný urobiť nejaké miníčko na mini prezentáciu (aj recesistické :)). (Minička sa za zálohu 5 E požičiavajú priamo od Milopa a Miloša.)

Kto čo má-prebytky- doneste. Čo nepremeníme a nerozdáme si- z toho bude výborný šalát :).

Jedlo- doneste si so sebou. Hneď o 10 metrov je kvalitná vinotéka, tak vínkari si môžu odbehnúť dokúpiť tam.

Milopkovi zdar!!! a vďaka :) !!
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Miloš » 27 Máj 2014 22:51 pm

Maja neviem ci sa nieco zmenilo ale jesen ma byt vystava bojovnic o minickach nic neviem
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod milop » 28 Máj 2014 08:30 am

Miloš napísal:Maja neviem ci sa nieco zmenilo ale jesen ma byt vystava bojovnic o minickach nic neviem

miloš nechaj, konečne niekto kreatívny .
dobre sa to číta,...a možno je ďalej ako si myslime a vymyslela usporiadať vianočnú výstavu miničiek s tombolou v klubovni a s mikulášskou besiedkou - priestor by bol a dalo by saz toho urobiť celkom slušne promo so zverejnením na akva, fc a podobne :wink:

:?: a ešte by som chcel doplniť : maja tam tára niečo o opierani a neopieraní bicyklov- pre kluče prišla nahodená, vyčesaná a usmiatá, v priliehavej blúzke na vysokých podpätkoch / po dlhej dobe ako sama povedala/
Neviem kam mala namierené lebo je zrejme že kvoli tym klučom to nebolo -/ to len aby som ubral razantnosti jej pripadnej odpovede :dead: /
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 28 Máj 2014 15:53 pm

Milop- bolo to kôli kľúčiku :D. Aby som pôsobila čo najserióznejšie. Doma som ešte zvažovala make-up, ale zamietla som ho, lebo dokým by som sa k tebe doťapkala- zliezol by mi ku krku :). Ani nechci vedieť, koľko krát som kontrolovala kabelku, či tam ten kľúčik je a či je dobre zavretý zips na prednom vrecku :).

Pekné minička sa nikdy nestratia :), príjemné s užitočným aj bez súťaže- opticky rozdelia aranžovaný priestor a možno ich aj predáme , ako minule :).

Aha- a stretko- klubovňa je na
ul. Topoľčianska v Petržalke, blízučko pri Technopole- rovno od neho 100m cez cestu.

oproti podniku Luna, Lunapark, klub Olympique- tá vonkajšia krčmová drevená "vikingská" ohava postavená akoby zo starých železničných pražcov (kde si cez leto pália malé deti nohy na rozhorúčenej čiernej podlahe v "detskom kútiku" kým rodičia nasávajú) je presne oproti tej terase Topoľčianska-- cez cestu. V mieste nad ktorým je veľká biela tabuľa s modrým nápisom TEEP- separovaný odpad ( :D ).
V klubovni je útulne, kuchynka, wecko dámy aj páni, splachovacie záchody... tečúca voda... dokonca pitnáaa :D
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maranella » 28 Máj 2014 21:34 pm

Možno mi to výjde napokon. Maji, prezvoň ma prosím Ťa okolo tretej-štvrtej ak nezabudneš, aby som náhodou vplyvom školského opojenia nezabudol.
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 28 Máj 2014 21:46 pm

Chlapec môj radostný, aj by som ťa prezvonila, keby som tvoje číslo uložila do kontaktov... Ale sa mi zdá, že je v predchádzajúcom stretku uvedené, pohľadám.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Bratislavské akvastretko 05/2014 - opekačka?

Odoslaťod Maja » 29 Máj 2014 23:21 pm

Čím lepšie možnosti- tým menej ľudí, čím bojovejšie podmienky- celá tlupa... Kým sme klubovali pred rokmi po krčmách kde sme po hodine chripeli z cigaretového dymu a v autobuse sme smrdeli ako ohorky, a za pivo sme platili 25 korún, tak nás tam bolo tretina krčmy. Keď už je klubovňa s vlastnou kuchynkou, čisté vlastné záchody o ktoré sa nedelíme s 200 pomočenými spupermanmi, dobré spojenie MHD- 4 ľudia...

Slimáky už sú v akváriu :) a zamknúť sa dalo super- na 3 záchvevy bol kľúčik vonku :).
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka


Naspäť na Akva-stretká / burzy / súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.