vincent van gogh 16L mini



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Matiozo » 13 Jún 2014 09:59 am

Toto miničko mi bude veru chýbať :-( , ale nový nápad s dvomi rovnakými vedľa seba a pri Tvojom talente Vincent , tak na to sa teším ak sa zrealizuje.
Niečo ako toto prevedenie v "trojke" : http://www.ukaps.org/index.php?page=a-w ... r-marshall
Obrázok používateľa
Matiozo
 
Príspevky: 60
Obrázky: 11
Založený: 31 Mar 2014 10:40 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Reklama

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod vincent van gogh » 14 Jún 2014 14:08 pm

Majinko napísal:A je tu nový projekt?.......

No,projekt je asi silné slovo,skôr len myšlienka pri pohlade na dve rovnaké,čisté akvárka.Zatial len čisto v teoretickej rovine.v praktickej si dávam pauzu.... :)

Páči sa mi ten fííígeľ,ked sú dve nádržky vedla seba a layout prechádza skrz......čiže to vyzerá ako jedno akva......a zároveň,ked sa oddelia,tak každé je samostatný kus.Samozrejme to sa dá aj pri rôznych rozmeroch,rôznej litráži a dať ich vedla seba aj desať,......ale to som zrovna nemal na mysli. :mrgreen:

Na nete som pár kúskov videl,tak som skúsil otázku,že či teda náhodou aj niekto z fóra....
J.S.Marshal........dobrý,dokonca v 2011-tom vihral.Aj toto ujde:

http://showcase.aquatic-gardeners.org/2013/show471.html

Kedže som si včera udelil volno,skúsil som len tak niečo poskladať zo zbytkového materiálu.No a už vidím,že začnem pomaličky ,pomaly elegantné a hlavne menej "hrmotné" korienky zháňať.
:wink:
Prílohy
DSCN3197.JPG
DSCN3195.JPG
Obrázok používateľa
vincent van gogh
 
Príspevky: 1683
Založený: 28 Sep 2013 12:21 pm
Bydlisko: BA

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Stewie » 14 Jún 2014 15:37 pm

:pivo: :pivo: :pivo: :pivo: viac nemám čo dodať maestro a za seba k budúcemu akva len toľko že keď sa to založí tak toto bude prvá téma ktorú budem na akva otvárať a myslím že takých tu bude viac zatiaľ ostáva len čakať a tešiť sa na výsledok
Obrázok používateľa
Stewie
 
Príspevky: 615
Obrázky: 10
Založený: 02 Mar 2014 14:10 pm
Bydlisko: DK

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Viktor » 14 Jún 2014 21:35 pm

Zaujimavy napad. :-)
Obrázok používateľa
Viktor
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 69
Založený: 18 Okt 2009 23:00 pm
Bydlisko: Sereď

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod fazyl » 14 Jún 2014 23:28 pm

uz mi nieje luto ze si zrusil to mini :D... parada!
Obrázok používateľa
fazyl
 
Príspevky: 1246
Obrázky: 2
Založený: 05 Sep 2009 18:11 pm
Bydlisko: PP/KE

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Giftzahn » 15 Jún 2014 14:05 pm

jj, vidis vinco ...ja to stale vravim ze zbytkovy material je najidealnejsi .... na fesny aquascape ..... :wink: ... ale na druhej strane cistu liniu opat isto opat zaplacas rastlinkami ( ako v predchadzajucich akvarkach ).... cize mal by si sa trochu trenovat v askeze .... :mrgreen: .... aby si zachoval cistu hardscape liniu .... ono aj dietna porcia rastliniek sa dokaze casom riadne rozburinit ... :mrgreen:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod mosfet » 15 Jún 2014 15:22 pm

To pozerám :shock: , páči sa mi že nás nenecháš dlho smútiť a dáš nám nový level, o 100 % vyšší :mrgreen: ( 2 x väčší objem ). Teším sa že budem môcť opäť sledovať ako ti to rastie do krásy.
Držím palce :pivo:
Obrázok používateľa
mosfet
 
Príspevky: 230
Obrázky: 2
Založený: 06 Jan 2014 23:06 pm
Bydlisko: Košice

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Matiozo » 15 Jún 2014 20:57 pm

fazyl napísal:uz mi nieje luto ze si zrusil to mini :D... parada!


Uplny suhlas :-)

Uz tieto prve dva navhy hardscape su super a myslim si, ze sa s tym aj tak poriadne vyhras a vysledok bude stat urcite za to. Drzim palce v priprave a tesim sa na vysledok. Uz aby to bolo lebo sme uz "nazhaveny" ;-)
Obrázok používateľa
Matiozo
 
Príspevky: 60
Obrázky: 11
Založený: 31 Mar 2014 10:40 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod vincent van gogh » 15 Jún 2014 21:15 pm

No to je nášup... :roll: To si cením! Dík.Ale trochu sklamem,tak rýchlo to nebude.Možno jeseň-zima,možno neskôr....Stále som pracovne mimo.
Okrem toho musím premyslieť technické veci.Hodilo by sa závesné výkonné led-kové osvetlenie.....keby napr. Gift nejaké fajnové zbastil... :mrgreen:
Obrázok používateľa
vincent van gogh
 
Príspevky: 1683
Založený: 28 Sep 2013 12:21 pm
Bydlisko: BA

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Giftzahn » 16 Jún 2014 07:45 am

Okrem toho musím premyslieť technické veci.Hodilo by sa závesné výkonné led-kové osvetlenie.....keby napr. Gift nejaké fajnové zbastil...


njn, sak nakreli co mas na mysli .... aby som mohol povedat ze chapem co myslis .... :lol: .... a potom sa mozeme dohodnut .... ze ci Power LED, Power LED pasy alebo Samsung 5060 LED pasy .... podla toho co nacarbes sa da celkomlahko urcit ze z coho vyrobit, ako vyrobit a hlavne co ta sranda ta moze v konecnom dosledku stat ... :wink: .... a na oplatku mi pomozes s nosenim 160x60x60 akva na miesto urcenia .... :mrgreen:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod vincent van gogh » 16 Jún 2014 14:55 pm

Giftzahn napísal: .... a na oplatku mi pomozes s nosenim 160x60x60 akva na miesto urcenia .... :mrgreen:

160? a ja že 180......ale ak budem v BA,velmi rád. :wink:

OK,naštudujem teda aspoň základnú pojmológiu a niečo nakreslím....času je dosť. :mrgreen:
Obrázok používateľa
vincent van gogh
 
Príspevky: 1683
Založený: 28 Sep 2013 12:21 pm
Bydlisko: BA

Re: vincent van gogh 16L mini

Odoslaťod Giftzahn » 17 Jún 2014 08:05 am

160? a ja že 180


jj, "tucnych" 180 cm ( inak chcel som 190cm ale zial uz by sa riadne nezmestilo na urcene miesto ) ... tych 20cm som omylom ubral zeby si sa nezlakol ... :mrgreen: .... njn, sak skrinka co som zbastlil ma nejakych skoro 100 kg ... : lol: :mrgreen: :lol: .... heh, to bude sranda tu mrchu zo stolarskej dielene do auta nalozit a potom vylozit a supnut do akvaroomu ... cize je jasne preco sa s transportom nejako moc neponahlam .... :twisted:

jj, kresli ... sak ufidime co sa bude dat "nebyrokraticky" a za "priatelsku" cenu pre 2 x 16L akvarka zbastlit ... :wink:
Obrázok používateľa
Giftzahn
 
Príspevky: 6033
Obrázky: 12
Založený: 11 Jan 2008 14:09 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.