Hrca na bruchu samicky bojovnice



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Hrca na bruchu samicky bojovnice

Odoslaťod twatka » 30 Júl 2014 09:30 am

Dobrý deň
Potrebovala by som radu...V piatok som prišla na navstevu k priateľovi a keďže sa mi nemal o môj párik bojovník kto starať vzala som ich so sebou. (doma mám 30l aqua predelene nepriehľadný sklom na polovicu čiže aj samec aj samicka sa chovajú zvlast a darí sa im) ...aqua som so segbou nebrala, keďže som myslela že každá v cca 5l aqua vydrží ten tyzden (voda bola odstata)...včera však ryby začali byť dake malatme tak mi ich prišlo ľúto a vytiahli sme staršie 50l aqua že ich skúsime dať spolu je tam dostatok skal musli korenov...prosro vela ukrytov...rybky sa medzi sebou velmi netlcu, samec zacal stavat hniezdo...avsak starosti mi robi samicka, je sice cula, aj brusko ma velke, dokonca som na dne nasla ikry, lenze za kladielkom na lavej strane sa jej spravila hrca s priemwrom cca pol centi...bojovnicee sa mi uz raz vytreli a predtym sm to nepozorovala, tak neviem ci to suvisi s vyterm alebo ide o daku choeobu...dakujem za kazdu radu a ospravedlnujem sa za tento sloh :)
twatka
 
Príspevky: 3
Založený: 25 Nov 2010 14:48 pm

Reklama

Re: Hrca na bruchu samicky bojovnice

Odoslaťod cezar.milan » 30 Júl 2014 21:04 pm

Bolo chybou ich prenášať, to snáď ešte kanárika, ale rybky???? Čo ti na to? Zmena prostredia, kvality vody.............
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: Hrca na bruchu samicky bojovnice

Odoslaťod dominges » 18 Aug 2014 15:10 pm

Určite si ich nemala nikam nosiť. Rybyčky vydržia aj viac ako týždeň o hlade. Vlastne je to aj dobré keď im dáš niekedy prestávku od kŕmenia.
dominges
 
Príspevky: 37
Obrázky: 0
Založený: 15 Jan 2014 15:37 pm
Bydlisko: DT

Re: Hrca na bruchu samicky bojovnice

Odoslaťod kvietik » 18 Aug 2014 16:51 pm

nepripojila si foto, tak ti asi tazko niekto pomoze...
kvietik
 
Príspevky: 389
Obrázky: 63
Založený: 13 Sep 2011 21:26 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: Hrca na bruchu samicky bojovnice

Odoslaťod jarviss36 » 18 Aug 2014 19:53 pm

Hoe lyk dit? Ek hoop jy kan 'n foto van dit pos sodat ons kan die bult sien.
jarviss36
 
Príspevky: 20
Založený: 30 Júl 2014 18:11 pm


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.