ceny výrobkov na burzach



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

ceny výrobkov na burzach

Odoslaťod Kriko » 23 Aug 2014 11:45 am

Ahojte, keďže som sa V konkrétnej téme nedočkal žiadnej odpovede zakladam túto len na zistenie potrebných informácií potom vymazem. Zaujíma ma len jedna jediná vec, mám kúpiť veci ako hnojivá,substráty, piesok, stierka na sklo a podobné drobnosti na akva burze alebo na internetovom obchode? Zaujíma ma či sú tam nejaké veľké cenové rozdiely alebo nie. Ďakujem :)
Kriko
 
Príspevky: 11
Založený: 21 Jan 2010 21:50 pm

Reklama

Re: ceny výrobkov na burzach

Odoslaťod Jozef I. » 23 Aug 2014 13:12 pm

v obchodoch máš pevne ceny plus poštovne. na burze zvyknu predajcovia davať o niečo nižšie ceny, plus tam predavaju aj rôzny akvaristi svoje prebytky rastlin, takže nakupiť môžeš dobre a vždy sa da dojednať na cene :)
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: ceny výrobkov na burzach

Odoslaťod cipik » 23 Aug 2014 19:37 pm

na burze som vzdy kupil lacnejsie nez za jaku cenu tovar ponukali vzdy sa da dohodnut otom je burza
cipik
 
Príspevky: 64
Založený: 27 Feb 2014 18:07 pm

Re: ceny výrobkov na burzach

Odoslaťod ferryno » 23 Aug 2014 21:10 pm

kup si to z netu ak objednavas viac toho tak to postovne sa ti rozrata a na burze som sa stretol iba z takymi ako v obchode mozno snat o nieco nizsie ale nie take ako na nete.... toto je moj nazor aj ked kupujem aj na burze samozrejme
ferryno
 
Príspevky: 185
Založený: 30 Sep 2012 18:07 pm
Bydlisko: Stropkov

Re: ceny výrobkov na burzach

Odoslaťod cezar.milan » 23 Aug 2014 21:15 pm

Burzy nie sú zárukou nižšej ceny a zažil som už viac krát opak. Zvoľ si cestu akva e-shopov. Ak ti nezáleží na novotách, tak môžeš i inzertné stránky a burza je aj tu na tejto stránke
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Re: ceny výrobkov na burzach

Odoslaťod martin_s » 24 Aug 2014 00:34 am

,wNie priamo na tejto stranke ale na http://www.burza.akva.sk
Kriko napísal:...zakladam túto len na zistenie potrebných informácií potom vymazem.
Neviem ako...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.