Admin komplexy? MARTIN_S



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod TRULY3 » 25 Okt 2014 14:08 pm

Prepáčte za to že tu táto témy vôbec nepatrí, ale nedá mi to tu nenapísať. Chcem sa poďakova adminovy MARTIN_S ktorý mi zablkoval 4 temy, z toho jednu oprávnene aby som bol objektívny. Ked som ho vyzval aby mi pri zvyšných troch láskavo preposlal link kde sa podobná tema riešila tak mi odpisal že ,,ON NEMA ČAS´´ . Choval som rybky pred 15 rokmi a v nádeji že na tomto fore nájdem odpovede na moje niekedy aj pirmitívne otázky, nakolko sa doba pohla dopredu, som si založil konto a s radosťou tu hladal odpovede a čítal diskusie a články. Lenže niekto je asi tak zakomplexovaný, že ani na slušnu otazku mi nevie odvovedať.
Skoda že na slovensku a to nie len na tomto fore ale napr. pokec, a zopar blogerov si admini vybíjaju svoje ´´EGO´´ na diskutujucich a maju pocit ako keby riadili zemeguľu (pritom spravaju stranku.)
Takže ťa týmto milý MARTIN_S pozdravujem a ži prosím ťa v roku 2014. To že mi zablokuješ moju staticku IP neznamená, že sa z toho isteho PC neprihlásim znova aj ked dynamicku IP nemám, skus sa trošku v živote aj niečo naučiť, okrem toho že ludom znepríjemnuješ víkend a navyše bez faktov! :evil: :evil: :evil:

Kludne vymaž a zablokuj aj tento nick. Najbližšie si vytvorím další s tým istým menom aby si ma spoznal. A ked mi bez tvojho realneho argumentovania zablkouješ arogantne zase temu, tak dáš v práci vypoved aby si si stihol vymazavať spravy a emaily.
Ostatným prajem nech sa vám darí v chove všetkeho a nenechajte sa znechutiť.
Nemisto buzerovania Martinko by si radšej mohol ludom poradiť! Pekný den všetkým
TRULY3
 
Príspevky: 14
Založený: 25 Okt 2014 14:01 pm

Reklama

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Hryzo » 25 Okt 2014 15:01 pm

truly, ako obycajny clovek chapem, ze vela krat clovek nenajde to na co hlada odpoved pripadne netusi ani ako to najst (sam kolko krat listujem 60 stran vyhladavaca a nenajdem to co hladam)
minimalne v 2 temach bol zdielany navod na vyhladavanie prave od martina_s, aby ludia lepsie hladali (a tu sa priznam sam som ho este neprecital a mozno rpeto tych 60 stran musim prehladavat) a to post294423.html?hilit=vyhladavanie#p294423 a stratila-akva-sk-na-navstevnosti-a-popularite-t6424-192.html#p194688
ja ti ho sem kludne znvoa postnem aj ked to je proti martinovmu presvedceniu
vyhladavanie.pdf
(88.65 KiB) Stiahnutá 193 krát


musis vsak zobrat do uvahy aj pohlad administratora ako cloveka. na zaciatku som tiez uplne nechapal jeho spravanie a okamzite zamkynanie a presuvanie tem do kosa. ale cim som tu dlhsie tym viac ho chapem. vela akvaristov zaciatocnikov (pricom slovo akvarrista teraz obsahuje vsetkych co maju alebo chcu mat doma akvarium so zivymi zivocichmi) nema vobec ziadnu namahu hladat informacie a rovno zalozia novu temu kde sa spytaju veck tora tu je uz X krat napisana. tym sa zvacsuje pocet zbytocnych tem a zbytocneho nasobenia vyrazov ktore ti vyhladavac najde a este viac ti zneprijemnuje vyhladavanie ... sam urcite uznas ze je doba kedy su ludia lenivsi ako predtym a chcu mat vsetko hned a bez namahy. hlavne dnesna rozmaznana mladez to tak vnima kedze rodicia ktory sice zarabaju vela penazi na nich nemaju cas a to im kompenzuju luxusom ...

a ked to zhrnies dokopy martin ako clovek ma tiez pravo byt z tohto pristupu znechuteny a robit tu poriadok podla jeho uvazenia pretoze z celkoveho hladiska to tu udrzuje o dost prehladnejsie ako keby sa o to nestaral. a to ze by obcas mohol byt milsi je mozno pravda ale plne ho chapem ze pri tom kvante ludi a prispevkov ktore sa tu objavuju to riesi vsetko jednym metrom co sa moze niektorych ludi dotknut.

skus si prebehnut tuto temu zacinam-s-akvariom-t15871.html a uznaj ze taky pristup vie naozaj znechutit viacej ludi nielen admina a to sa nas tam snazilo viacero ludi pomoct
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod System » 25 Okt 2014 15:51 pm

TRULY: maš môj palec hore!
Martin_s je jeden zakomplexovaný moderátor, ktorý si myslí že je majster sveta, tak isto mi tu nikto nepomóhol, ale práve naopak, správanie tohto moderátora ma odrádza od tohto koníčka...vykašli sa na toto trapne forum ako ja, na nete najdeš mnoho iných CZ for, kdke su ľudia na urovni a s radosťou ti pomôžu, nie ako tu
System
 
Príspevky: 16
Založený: 02 Sep 2014 21:18 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Hryzo » 25 Okt 2014 16:18 pm

1. mne tu pomohli dost ... skor az moc a upevnili ma v snahe dosiahnut svoje ciele
2. nato ze si sa na toto forum vykaslal mas dost rychlu reakciu (2 hodiny po pridani prispevku)
3. ako ta moze odradzat od tvojho konicka clovek ktoreho si nikdy nestretol a na obrazovke si mal od neho par pismeniek

4. kazdy ma svoj nazor a nikomu ho neberiem, ja som ale flegmatik a nad vela vecami sa viem povzniest a vyberam si zo vsetkeho len to co chcem a co mi pomoze

p.s. na to ze ja som zaciatocnik tiez a stale a mam uz 411 prispevkov od 15 jula co som sa tu registroval mi martin_s nikdy nezablokoval temu a nehodil do kosa ... pytate sap reco? pretoze som otazky - aj ked hlupe a milion krat opakovane - pisal do uz existujucich tem a nezakaldal zbytocne nove ... a to je to co vam vsetkym tak strasne vadi .. ze zamkne a hodi temu do kosa ... pricom je tak jednoduche najst temu s podobnym obsahom a aj ked si ju neprecitam dam otazku aspon tam
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod TRULY3 » 25 Okt 2014 16:23 pm

Ja tu nenadavam na nikoho, na ludi ktorí aj mne pomohli, ale na to, že by trošku panko mohol zmeniť prístup. A ked mu slušne napíšem, prečo je tema bloknuta, ked sa dana vec na fore neriešila, mi odpisal že on NEMA ČAS. Tak ked nemá čas, nech neblokuje veci len tak od brucha. Ja to chápem, ja som bol tiež admin fora ale toto som nedokazoval. Potom to človeka skutočne odradí tak ako píše SYSTEM.
Ja chapem aj to ako píšeš ty, že si to vkladal do iných tem. Ale ked je tema špecificka, tak je potrebne založiť nové vlákno. Ale aby mi blokol zo 4 tem všetky 4, tak zase ja nie som tiež ..... Možno je čas sa zamyslieť
TRULY3
 
Príspevky: 14
Založený: 25 Okt 2014 14:01 pm

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod TRULY3 » 25 Okt 2014 16:25 pm

Treba potom založiť len temu napr. SVETLO a blokovať všetko čo sa kto pýta iné a nech všetci píšu o svetle len do jednej temy a nevytvaraju o svetle nič ine a čítaju príspevky od januara 2001.
TRULY3
 
Príspevky: 14
Založený: 25 Okt 2014 14:01 pm

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Hryzo » 25 Okt 2014 17:00 pm

TRULY3 napísal: Ale ked je tema špecificka, tak je potrebne založiť nové vlákno. Ale aby mi blokol zo 4 tem všetky 4, tak zase ja nie som tiež ..... Možno je čas sa zamyslieť


neutocim na teba len sa snazim posunut aj pohlad admina inam sposobom.

zalozil si temu Filter do akvária 60l pricom si sa kludne mohol spytat v teme filter-40-60-l-h-t12617.html

zalozil si temu Podložka pod akvárium pricom si sa kludne mohol spytat v teme post228087.html?hilit=podlozka#p228087

zalozil si temu Výroba 3D pozadia pricom si sa mohol spytat v teme post133356.html?hilit=pozadie#p133356 alebo post68847.html?hilit=pozadie#p68847 alebo post56144.html?hilit=pozadie#p56144 a podobne .. podobnych tem je tu este viac

zalozil si temu ikernacky pre zaciatocnikov pricom si sa kludne mohol spytat v teme post87244.html?hilit=rozmnozovanie#p87244 .. ja by som tam jednoducho napisal otazku, ktore ikernacky by odporucili zaciatocnikovi

zalozil si temu Odchov prisavníka v novom este nezabehnutom akva pricom si sa kludne mohol spytat v akejkolvek teme o prisavnikovi napriklad post20851.html?hilit=prisavnik#p20851

ostatne temy ohladom zalepeneho rohu, rozstrapkaneho vlakna a podobne su otvorene lebo su v pohode. ked som ti ukazal tychto par tem ... nemyslis ze tie tvoje boli naozaj trochu zbytocne? ak nie v poriadku ako som pisal kazdy mame svoj nazor. ide aj o to ze ludia vela krat radi poradia a pomozu len neradi vidia ked clovek neprejavi trochu snahy (nenarazam na teba). ja som napriklad tomuto prispevku venoval odhadom 15 minut kym som to vsetko vyhladal a prekopiroval linky a tak ... (s mysou by to mozno bolo ryhlejsie ale som na notebooku) a prave ten cas co si tu na fore venujeme medzi sebou je vzacny a ked ho niekomu venovat tak cloveku ktory si to zasluzi lebo vidiet ze sa snazi :)

verim ze si inteligentny clovek a chapes co pisem (usudil som podla tvojej zdatnosti s PC) a preto ti to pisem ... inak by som nestracal s tymto prispevkom cas

s pozdravom Hryzo
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod TRULY3 » 25 Okt 2014 18:04 pm

Ja ti to neberiem aj ked mam vyhrady voči dvom temam kde si mi dal link, lebo tam nepíse presne to čo som hladal, ale neberiem. Keby mi to napísal normálne tak ako ty teraz, že chlape, ak dačo hladaš, tak skus najsť hoci len podobnu temu a napíš to do nej tak neberiem, pochopím, neriešim. Ten roh a vlakno možem už jedine tak domyšlať čo tam je nakolko IP adresa je bloknuta a nick tiež. Ja nemam problem sa pomýliť a ak ma niekto usmerní... ale tvrdohlavo všetko blokovať a posielať mi ctrl-c ctrl-v že search a body 8,9. Prísavníkov mam teraz doma ikry naložene v akva a možem tak si len domýšlať napr.
Riešils om že mam čerstvu vodu neodstatu atd.. a toto sa napr. nikde neriešilo. Nakoniec mi tam napísala holka, že nech ich radšej nepresuvam a čakal som este nejake rady a samozrejme LOCK... nemam slov. Ja chapem aj jeho že ma toho tu veľa ale aby som to riešil spôsobom prekročil tse rýchlosť v obci, - trest smrti. TAK ako no
TRULY3
 
Príspevky: 14
Založený: 25 Okt 2014 14:01 pm

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Maja » 25 Okt 2014 18:47 pm

Martin_S nie je zakomplexovaný, on je skutocne taký. Pár krát som ho stretla na stretkách a je to nejaká vedecká kapacita z nejakého vedného ústavu :). Z neho sa nestal admin, ani z neho nevyrástol admin- on sa ako ideálny admin uz narodil. Je mu fuk ci si pán preceda Fico, alebo 10 rocné zanedbávané dieta z Hornej dolnej ktoré prosí o radu zo skolskeho webu- vsetko maze :). On to nerobí naschvál- on má proste tak nastavený mozog. Co sa ale pokazilo je to, ze asi pred necelym rokom nás zacal prudko zanedbávat, dovtedy sa nám venoval ako svojím ratolestiam. Nasiel si frajerku a ona nám ho odlúdila a odvtedy uz len zamiká bez komentárov (dovtedy aj pekne napísal na SS ze v com bol prieser). No a odkedy sa ozenil je to bieda... Zanechal nás sirotky, zenská mu doma prisadla nohavice !!! :( Fakt to nerobí naschvál, on sa taký akosi uz vyvinul. Je ho skoda za admina- financom by mal byt. Alebo policajtom- ten by drbal ako frkana aj ministra spravodlivosti :D za to ze nemá pri chodzi odrazku na rukáve :D.

Ako tu clovek hore písal: treba nájst co najpodobnejsiu tému a dat to do nej. Na jednoduché otázky sa najtazsie hladá odpoved- lebo je za tie roky zatrepaná pod 44 stranami zabomysich hádok medzi akvaristami o blbostiach mimo témy. Ani ja tu uz nehladám, proste sa mi to nechce cítat, tie kvaná strán a hladat v nich veticku k veci, rovno to dávam do googlu co hladám.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod martin_s » 25 Okt 2014 18:54 pm

Aby som uviedol skreslene podanie TRULY-ho na spravnu mieru: Temy boli standardne zamknute ako duplicitne (pravidla diskusie bod 9. a 10.). To ze som mu napisal ze nemam cas mu nieco hladat je z casti samozrejme pravda, ale cele vyjadrenie bolo, ze NEMAM CAS ANI CHUT NIECO MU HLADAT PRI JEHO PRISTUPE (na kazdu otazku zaklada novu temu, hlavne v sekcii "vase akvaria" bez ohladu na to coho sa otazka tyka, kedze zjavne tu sekciu otvori ako prvu). Dalsim dovodom je jeho absolutna ignoracia pravidiel diskusie s ktorych dodrziavanim suhlasi kazdy pri registracii.

BAN udeluje administrator a nie moderator. Ja som poziadal administratora aby danu situaciu posudil, kedze aj moja trpezlivost nie je bez hranic. A napomohli tomu aj SS typu:
TRULY napísal:Ty si obyčajný chorý zakomplexovaný chudák, ktorý si tu chodi riešiť svoje mocenské ego. Bili ta v škole? Alebo ťa doma mlátili rodičia? Ty si uvedomuješ ako sa správaš? Co si mam prečítať? Kde si videl že sa riešilo to čo píšem ?


Po udeleni BAN-u:
TRULLY napísal:ZAKOMPLEXOVANý IDIOT. nič viac. a vdaka ešte raz. Toto budem teraz robiť, milion nickov si vytvorim a naser ma a nebudem nič ine robiť len zakladať na fore temy o tom aký si muderec. Takže maž, ja si tu robotu s registraciou dam. Som zvedavý či tu budeš 24 hodin denne aby si to mal čas mazať.


Nemam problem pomoct niekomu, ale len ak si to zasluzi, co v tvojom pripade hlavne s tvojim pristupom a absenciou slusneho spravania sa nehrozi. Mozem sa opytat kolko mas rokov? Lebo tvoje spravanie sa svedci tak na max. 15-18 rocneho rozmaznaneho fracka, ktory je zvyknuty ze vsetko dostane co si zmysli (povolanim syn) bez toho aby musel prohnut prstom...
Ubezpecujem ta ze moje znalosti z informatiky su na dost dobrej urovni. A taktiez vypoved davat nemusim na to aby som si poradil s nejakymi spravami od teba (e-mail nemas, ale ani s tym nie je problem). Tvoje nezmyselne vyhrazky ma skutocne pobavili... Su take... detske... :lol:
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod martin_s » 25 Okt 2014 19:02 pm

Maja napísal:Je mu fuk ci si pán preceda Fico, alebo 10 rocné zanedbávané dieta z Hornej dolnej ktoré prosí o radu zo skolskeho webu- vsetko maze :). On to nerobí naschvál- on má proste tak nastavený mozog. Co sa ale pokazilo je to, ze asi pred necelym rokom nás zacal prudko zanedbávat, dovtedy sa nám venoval ako svojím ratolestiam. Nasiel si frajerku a ona nám ho odlúdila a odvtedy uz len zamiká bez komentárov (dovtedy aj pekne napísal na SS ze v com bol prieser). No a odkedy sa ozenil je to bieda... Zanechal nás sirotky, zenská mu doma prisadla nohavice !!! :( Fakt to nerobí naschvál, on sa taký akosi uz vyvinul. Je ho skoda za admina- financom by mal byt. Alebo policajtom- ten by drbal ako frkana aj ministra spravodlivosti :D za to ze nemá pri chodzi odrazku na rukáve :D.

Ad 1.: Nemazem a nezamykam vsetko doradu. Mazem inzerciu, zamykam duplicity, pricom si ZAKAZDYM dam tu namahu a pouzijem vyhladavanie ci dana otazka tu nebola uz rozoberana alebo neexistuje rovnaka tema. To ci dam niekomu aj linky na dane temy zavisi od jeho pristupu, ci nie je chronicky zakladatel duplicit, alebo od toho ci aspon prejavi snahu...
Moja manzelka s tym nema nic!!! Ani s tym ze sa na stretka v poslednej dobe nedostanem - mam toho dost vela v poslednej dobe a uz len to ze aspon na forum idem je casto na ukor mojich povinnosti.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod martin_s » 25 Okt 2014 19:07 pm

Napadla ma jedna otazka... TRULY a aj System chceli na tomto fore skoncit, odist, System odradza inych od tohto fora, TRULY si chcel zalozit vlastne forum rovnakeho zamerania ako akva.sk... Ako to ze su stale tu???
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Maja » 25 Okt 2014 19:09 pm

Martin, ale mal by si hamovat aj ty. Chápem trullyho, a chápem aj teba, ale kazdý máte diametrálne iný pochop situácie. On je ohnivejsí a temperamentnejsí a ty si chodiaca enciklopedia. A vobec nesúhlasím aby sa sem dávala komunikácia ktorá prebehla medzi vami dvoma ako súkromná, to sa nepatrí. To sa písalo s tým, ze to aj súkromné ostane a tak by to malo byt. Aj ja som podobne temperamentná v ss správach ako trully a kolko krát som aj napísala adminom ze majú malého prndáka a tak egoonanujú na fóre :). A co vsetko popísali oni mne...huuu :D Ale je to SS a tak by to malo byt. Sa mi zdá, ze aj zákon je, ze bez súhlasu druhej strany to nesmie byt verejne ukázané. Vzdy sa to riesi s adminom a ten zvázi a banuje. Kazdý sme nejaký jeden ohnivejsi, druhý lenivejsí... a máme radi rybky.

Ten kto tu je dlhsie a pochopí ako a preco to robís, tak je rád ze si tu. Pretoze niekto kto vnása systém do niecoho je vzdy ten zlý, ale aj filozofia a vlastne aj empirická prax nás ucí, ze vsetko potrebuje systém. Preto aj ohnivák ako ja mám Martina S rada :), aj mne uz pozmazával aj napomenul... ale verím mu preto lebo ho poznám, ze jeho mozog nie je schopný osobnej pomsty, ci podrazu a tak viem, ze ak má byt systém v niecích rukách a niekto má diktovat pravidlá, takje v tých správnych rukách.
Naposledy upravil Maja dňa 25 Okt 2014 19:17 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod martin_s » 25 Okt 2014 19:15 pm

SS nikdy nezverejnujem, ale tu si to vyziadala situacia pre objasnenie. Co sa tyka zakona - toto zverejnene protizakonne rozhodne nie je, to by bolo ak by komunikaciu zverejnil niekto treti - napr. spravca webu by zverejnil komunikaciu medzi 2 uzivatelmi ak by sa k nej cez system dostal... Cize nemyl si dojmy s pojmami.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Maja » 25 Okt 2014 19:22 pm

Ak je to tak, tak ti verím, ale dovolím si :) eticky nesúhlasit. Proste sa to nepatrí. Je to ako by moja sestra
cítala moje listy pred jej triedou...
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Insane » 25 Okt 2014 19:27 pm

To Truly - z Martinovho príspevku je viac ako jasné, kde bola chyba ;) Mimochodom, sám si písal, že by ti stačilo, keby ti normálne napíše, že si to máš vyhľadať, no sám si "nemal čas", aby si si zistil, aké pravidlá si vlastne porušil. Ak by si si totiž tie pravidlá prečítal, bolo by to to isté, ako keby ti napísal tebou tak vytúženú vetu. A ešte niečo - očividne ti všade všetci admini robia zle..no ja ti k tomu poviem asi toľko, na pokeci som bol dlhé roky a nemal som problém s jediným. Možno bude problém v niekom inom, nie v adminoch. Navyše, Martin je tu už dlhé roky a má zabehnutý systém ktorý určite nebude kvôli jednému človeku meniť. Práca moderátora je neplatená a zodpovedná. Myslím si, že práve takí ľudia, akým si ty, sa na ňu nehodia.
To System - na to, že sem už nechodíš, bola tvoja reakcia viac ako rýchla. Očividne si striehol, kedy sa ozve niekto s podobným problémom, aký si mal ty, aby si si mohol vybaviť "staré účty". Smiešne.
To Martin - chápem, že času je málo a práce veľa, ale občas by možno predsa len stálo za to zastaviť sa a trošku obšírnejšie odpísať, keď už pre nič iné nie tak aspoň kvôli tomu, aby sa predišlo takýmto roztržkám. Na fórum to vrhá zlé svetlo a na teba taktiež.
Milujte sa a množte sa!
Obrázok používateľa
Insane
 
Príspevky: 47
Založený: 24 Jún 2014 09:46 am
Bydlisko: Levice

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Insane » 25 Okt 2014 19:29 pm

Maja napísal:Ak je to tak, tak ti verím, ale dovolím si :) eticky nesúhlasit. Proste sa to nepatrí. Je to ako by moja sestra
cítala moje listy pred jej triedou...

Väčšinou s tebou súhlasím, ale teraz nie. So správami sa tu vyťahoval Truly, nie Martin, Martin to len uviedol na správnu mieru a vniesol tým do veci svetlo. V podstate odhalil Trulyho lož, čo rozhodne nepovažujem za neetické.
Obrázok používateľa
Insane
 
Príspevky: 47
Založený: 24 Jún 2014 09:46 am
Bydlisko: Levice

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Hryzo » 25 Okt 2014 19:31 pm

ci to je eticke alebo nie - niekedy je to prinosne pretoze to vie ukazat inym ludom smer myslenia co si maju mysliet ... komu sa nepaci nech to ignoruje. co som napisal, namahu co som vynalozil a i cas ktory som na to minul nelutujem a je uz iba na konkretnych ludoch kdo si spravi aky nazor a ako pre seba danu temu uzatvori.

martin si urcite vsimol ze ho vacsinu casu obhajujem aj ked s pravidelne sa opakujucimi vycitkami voci par drobnostiam. nikdo ma o to neprosil ale snazim sa ludi usmernit skor ako to zamkne a presunie do kosa. usmernit sposobom napisem kam to mal napisat alebo co nenapisal a podobne.

mozno je to totalne zbytocne a trapne ale robim to. verim ze aj napriek par veciam ktore vedia vadit je to forum kde sa clovek vela dozvie. ked sa niekomu nepaci tak tu nebude, ked paci tak tu bude. vidime sa v blazninci a uz by aj stacilo porovnavania kdo ma vacsieho ... aj tak mam najvacsieho ja pretoze to viem ignorovat, preniest sa cez to a kaslat na vsetko.
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Insane » 25 Okt 2014 19:38 pm

Hryzo napísal:ci to je eticke alebo nie - niekedy je to prinosne pretoze to vie ukazat inym ludom smer myslenia co si maju mysliet ... komu sa nepaci nech to ignoruje. co som napisal, namahu co som vynalozil a i cas ktory som na to minul nelutujem a je uz iba na konkretnych ludoch kdo si spravi aky nazor a ako pre seba danu temu uzatvori.

martin si urcite vsimol ze ho vacsinu casu obhajujem aj ked s pravidelne sa opakujucimi vycitkami voci par drobnostiam. nikdo ma o to neprosil ale snazim sa ludi usmernit skor ako to zamkne a presunie do kosa. usmernit sposobom napisem kam to mal napisat alebo co nenapisal a podobne.

mozno je to totalne zbytocne a trapne ale robim to. verim ze aj napriek par veciam ktore vedia vadit je to forum kde sa clovek vela dozvie. ked sa niekomu nepaci tak tu nebude, ked paci tak tu bude. vidime sa v blazninci a uz by aj stacilo porovnavania kdo ma vacsieho ... aj tak mam najvacsieho ja pretoze to viem ignorovat, preniest sa cez to a kaslat na vsetko.

No vidíš, ani jeden z nás celkom nesúhlasí s tým, ako toto fórum funguje a predsa ho pred ostatnými často obhajujeme :) Podľa toho by ľudia mohli pochopiť, že je to tak, ako vždy, a teda že pravda je niekde uprostred ;) V podstate s tebou súhlasím, až na tú poslednú vetu, pretože všetci vedia, ako to v skutočnosti je a že čo sa veľkosti týka, si hneď za mnou :P
Obrázok používateľa
Insane
 
Príspevky: 47
Založený: 24 Jún 2014 09:46 am
Bydlisko: Levice

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod martin_s » 25 Okt 2014 19:38 pm

Maja napísal:Ak je to tak, tak ti verím, ale dovolím si :) eticky nesúhlasit. Proste sa to nepatrí. Je to ako by moja sestra
cítala moje listy pred jej triedou...

Eticky sa vsak da nesuhlasit aj s tym ak niekto povie A (este k tomu skreslene) a nepovie B. Preto som aj napisal ze tento krok si vyziadala situacia.

Insane napísal:To Martin - chápem, že času je málo a práce veľa, ale občas by možno predsa len stálo za to zastaviť sa a trošku obšírnejšie odpísať, keď už pre nič iné nie tak aspoň kvôli tomu, aby sa predišlo takýmto roztržkám. Na fórum to vrhá zlé svetlo a na teba taktiež.
Kedysi sa to tak aj robilo - vzdy pri zamknuti temy sa uvadzali linky. Prax vsak ukazala, ze ti lenivejsi to zacali zneuzivat a takto pouzivali moderatorov a administratorov ako "automaticky vyhladavac". Preto som aj napisal ze aj ked si zakazdym dam namahu s vyhladanim a overenim si ci dana otazka tu nebola uz rozoberana alebo neexistuje rovnaka tema, to ci dam niekomu aj linky na dane temy zavisi od jeho pristupu, ci nie je chronicky zakladatel duplicit, alebo od toho ci aspon prejavi snahu...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Maja » 25 Okt 2014 19:40 pm

Hryzo, nie je to zbytocné a ani trápne. Hryzko a Insane- ste to napísali super. Aj ja si Martina obhájim ked sa dá, lebo ak sa nase... moc moc nahnevá a vyprdne sa na moderovanie tohoto fóra, tak tu bez neho budeme zas po usi v srackách smapu.
A obaja ste trapkovia, lebo kazdý vie ze navacsieho ma serena williamsová.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod radovvv » 25 Okt 2014 19:54 pm

Ja by som bol rad keby ste s rovnakou intentzitou diskutovali aj o akvaristike nakolko niekedy tu cez den pribudnu tak 4 prispevky a ked pride rec na admina tak hned kolko reci...
Obrázok používateľa
radovvv
 
Príspevky: 142
Obrázky: 5
Založený: 03 Júl 2005 14:05 pm
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod Insane » 25 Okt 2014 19:57 pm

radovvv napísal:Ja by som bol rad keby ste s rovnakou intentzitou diskutovali aj o akvaristike nakolko niekedy tu cez den pribudnu tak 4 prispevky a ked pride rec na admina tak hned kolko reci...

Hovorí človek, čo je tu registrovaný 9 rokov a má 53 príspevkov.. Nič v zlom, len konštatujem ;)
Obrázok používateľa
Insane
 
Príspevky: 47
Založený: 24 Jún 2014 09:46 am
Bydlisko: Levice

Re: Admin komplexy? MARTIN_S

Odoslaťod radovvv » 25 Okt 2014 19:59 pm

tak ja sa moc necitim ze by som niekomu mohol radit ked mam co povedat tak to napisem ja sa skor stale len ucim :D
Obrázok používateľa
radovvv
 
Príspevky: 142
Obrázky: 5
Založený: 03 Júl 2005 14:05 pm
Bydlisko: BRATISLAVA

Ďalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.