TD-miničko



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

TD-miničko

Odoslaťod TD-desing » 07 Nov 2014 10:22 am

Kategoria: Krevetkárium
Rozmery: 25 cm x 15 cm x 15 cm

Popis: TD-miničko
TD- TabanoDesing... :D
Akvarko je dielom môjho dobrého priateľa a známeho designera Mr.Tabana. V každom detaile je cítiť vplyv majstra. Jeho dielom je aj osvetlenie TD-Aquasky. Pri pohľade na jeho dielo sa mi každé ráno po príchode do kancelárie zlepší nálada a ostanem v nemom úžase. :o :o
Toto je piata verzia desingu a niekedy v budúcnosti priložím aj fotografie ako toto akvárium prechádzalo rôznymi zmenami vo vývoji kariéry Mr.Tabana.
:mrgreen: :angel:

Biotop: Neznámy
CO2: Nie
Dekorácia: TD-koreň
Dno: Rataj profisoil
Filtrácia: Zavesný filter
Hnojenie: Nieje
Osvetlenie: TD-aquasky :D
Pozadie: Matná fólia
Prílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
TD-desing
 
Príspevky: 4
Založený: 07 Nov 2014 09:50 am

Reklama

Re: TD-miničko

Odoslaťod ximo » 07 Nov 2014 21:32 pm

:lol: :lol: pekné...
ximo
 
Príspevky: 13
Založený: 23 Jan 2013 16:54 pm

Re: TD-miničko

Odoslaťod TD-desing » 12 Nov 2014 09:07 am

nové foto
Prílohy
4.jpg
5.jpg
6.jpg
TD-desing
 
Príspevky: 4
Založený: 07 Nov 2014 09:50 am

Re: TD-miničko

Odoslaťod vLato » 12 Nov 2014 14:14 pm

Neber to v zlom, ale keď si písal o cite k dizajnu, tak som očakával viacej :) Na môj vkus málo rastlín, taký dizajnér by sa stým mohol viac popasovať :) Ale ak ide o dizajn svetla, tak to stojí za to, to máš pravdu :)
vLato
 
Príspevky: 484
Založený: 14 Okt 2012 21:34 pm
Bydlisko: Jablonové, okres Malacky

Re: TD-miničko

Odoslaťod fazyl » 12 Nov 2014 18:13 pm

svetlo pekne, nejaky blizsii popis? inak ten filter by bol kvoli prudeniu ovela vhodnejsi na bocnej strane ako zadnej (vlastna skusenost) ale vdaka TD desinu asi nemozne.... doplnit rastliny urcte
Obrázok používateľa
fazyl
 
Príspevky: 1246
Obrázky: 2
Založený: 05 Sep 2009 18:11 pm
Bydlisko: PP/KE

Re: TD-miničko

Odoslaťod vincent van gogh » 13 Nov 2014 16:00 pm

Mňa zaujala jedna vec: Ako je možné,že designér použil na takéto designové svetlo akvárium zlepené čiernym silikonom?

Ale akva robí radosť a to je podstatné. :) Ja kebyže chodievam každé ráno do kancelárie......tiež by som asi potreboval nejaké miníčko.
Obrázok používateľa
vincent van gogh
 
Príspevky: 1683
Založený: 28 Sep 2013 12:21 pm
Bydlisko: BA

Re: TD-miničko

Odoslaťod Maja » 13 Nov 2014 19:02 pm

Nechcem byt zlá, ale akosi v tom celkom popise cítim okatú reklamu. dizajnér mr.tabano

Na to kolko krát je spomenuté slovo ...dizajn..., tak obsah je silno chabý.
Teleso akvária- klasika
Teleso osvetlenia ma zaujalo a vynútim si rovnaké od mojho chlapa na Vianoce, nech mi také vymodeluje v práci v rámci svojho osobného volna (10 minút namiesto cikacej pauzy :twisted: ).

pozadie, filter... obycajna klasika

ten koren- silné nic moc

Keby si napísal rovnaký text bez tých dizajnových a mr. tabanových tabano dizajn kecov- tak ti to pochválim, aké to más super, peknucké, dobrý nápad... ale okorenené tým masívnym TabanoDozajn zasypom- brekeke...

Z cítania a fotiek tu poznám iných borcov ktorí robia také akvária, ze clovek je v postkoitálnom OCH!!! uz len pri hrubom riesení pozadia, substrátu a jedného korena ...napr kajman, a tuná vincent sa citom pre malebnost formy a obsahu na neho silno dotahuje a iní... a nik z týchto borcov si nikdy nenapísal--- moj dizajn, mr.kajman dozajn, dizajn vincent v. g.
porad svjmu TD tabano dizajn kámosovi aby kukol tuná tých chlapov (a baby- taka Astrid- tá mala tiez parádny vkus pre harmoniu a detail). Ale za rozumnú cenu to na burze ako komplety popredáte len taký fukot, no prívlastok -dizajnové- tak to je akosi moc. Ja viem, je to teraz moderné, ale radsej hamovat ako banovat.
Obrázok používateľa
Maja
 
Príspevky: 705
Obrázky: 44
Založený: 09 Okt 2003 20:19 pm
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: TD-miničko

Odoslaťod doors010 » 13 Nov 2014 21:09 pm

pozdrav TeDyho a ze pekne ale na dizajnera asi tak na 0,3 % zo 100%
doors010
 
Príspevky: 1245
Obrázky: 0
Založený: 26 Sep 2011 11:22 am

Re: TD-miničko

Odoslaťod TD-desing » 13 Nov 2014 21:25 pm

a čo takto pozrieť sa na ten opis a na všetko trošku z nadhľadu???? recesie???? :shock: :shock: :shock:
Život nieje vždy len :x :P :oops: :cry: :twisted: ale občas aj :o :D :D :o
Akvaristika môže človeka aj zabávať a nie len dookola riešiť či mám alebo nemám riasu.. ako sa zbaviť tej zelenej a nedostať hnedú.. Ako sa zbaviť tej čiernej skôr ako si to človek z nej hodí..... :roll: :lol:
Akvaristika nemusí byť o tom že každé akvarko musí mať co-čko a milión rastlín na centimeter štvorcový a určite sa musí hnojiť minimálne estimativom len preto že to tak všetci robia..
Akvarko nemusí ani stať tisíce len kvôli ADA nápisu (mne stačí TD :lol: )...A hneď každému poslať desať odkazov na články typu začínam s akvaristikou alebo ako si vybrať prvú rybičku a to nehovorím o zabiehaní ...
Možno stačí trošku spomaliť a zahľadieť sa na niečo, čo sa mi páči a ostatným nemusí a byť pri tom :D :D :D :o :o :o

PS: pre všetkých ktorý mi napíšu ako týram tie úbohé tvory v tak malom objeme a neznesiteľnom prostredí len poznámočka že dnes pri našom družnom rozhovore s krevetkami sa vôbec nesťažovali a razboráci si dokonca pochvaľovali nové granulky.... :pivo: :pivo:
TD-desing
 
Príspevky: 4
Založený: 07 Nov 2014 09:50 am

Re: TD-miničko

Odoslaťod Barbora =) » 13 Nov 2014 21:47 pm

Ako recesia je to ok. :) Akvarko na to, že je v kancelárii, je príjemné. Akurát by som tam krevetkám šupla Jávsky mach.
Obrázok používateľa
Barbora =)
 
Príspevky: 485
Obrázky: 18
Založený: 07 Máj 2009 18:13 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: TD-miničko

Odoslaťod doors010 » 13 Nov 2014 22:33 pm

pozdravujem TeDyho a ze beriem na vedomie :D
doors010
 
Príspevky: 1245
Obrázky: 0
Založený: 26 Sep 2011 11:22 am

Re: TD-miničko

Odoslaťod martin_s » 14 Nov 2014 11:22 am

Mne sa ta jednoduchost tohto akva pozdava... Mozno by som iba hodil na dno nejake tie listy pre krevetky (dub, mandlovnik) a pripadne trochu machu na ten koren...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: TD-miničko

Odoslaťod Hryzo » 15 Nov 2014 08:43 am

+- tak ako napisal martin.

ja by som tam hodil nieco na koren (mach, anubias) a trosku zaplnil ten velky volny priestor (ak nechces rastlinku tak nejake tie listy)...

takto mi to pride moc vypulirovane ... inak kladne body
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: TD-miničko

Odoslaťod MikelCRS » 29 Nov 2014 21:03 pm

Nikde tam nevidim ze ake rastlinky tam mas. V tom sa nevyznam a jedna rastlinka sa mi paci(tie zelene, ale najviac ta v predu) tak by som o nich chel zistit viac a mozno aj kupit.
Obrázok používateľa
MikelCRS
 
Príspevky: 140
Založený: 28 Sep 2012 18:49 pm

Re: TD-miničko

Odoslaťod Hryzo » 29 Nov 2014 21:16 pm

ta vpredu vpravo mi pride ako ammania sp bonsai ... http://rybicky.net/atlasrostlin/Ammannia_sp_bonsai
ta vzadu zelena ... hmmm .. staurogyne?
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: TD-miničko

Odoslaťod TD-desing » 30 Nov 2014 09:33 am

Áno Hryzo správne.. vzadu je stauro a v pravo bonsai. A tá červená je Alternanthera reineckii sp. 'Mini' ale nehnojím, takže stauro bude potrebovať ešte zo dva mesiace aby ho bolo vidieť za koreňom...
TD-desing
 
Príspevky: 4
Založený: 07 Nov 2014 09:50 am

Re: TD-miničko

Odoslaťod Viktor » 30 Nov 2014 11:18 am

Ked nehnojis, tak by si mal zacat. Onedlho sa zacnu stauru a elthernatere krurit listky, alebo zostanu zostanu zakrpatene. Je to vzdy len otazka casu.
Obrázok používateľa
Viktor
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 69
Založený: 18 Okt 2009 23:00 pm
Bydlisko: Sereď


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.