Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod MAXO.SK » 03 Jan 2013 22:54 pm

Majú najbližšie dôjde o 2 týždeň. Dneska som zobral len komárie larvy na skúšku, ale nabudúce toho zoberiem viac :D
Obrázok používateľa
MAXO.SK
 
Príspevky: 172
Obrázky: 10
Založený: 04 Sep 2011 18:28 pm
Bydlisko: Bernolákovo

Reklama

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod esmee » 03 Jan 2013 23:01 pm

živé krmivo majú každý utorok :) chodím tam pravidelne kupovať, kedže to mám najbližšie a odkúšané, no dnes už tam nebolo skoro nič.. neviete, kde inde ešte predávajú živé krmivo?
esmee
 
Príspevky: 159
Obrázky: 0
Založený: 07 Okt 2012 15:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod Snoopy » 08 Jan 2013 16:53 pm

Dnes by mala prísť "obživa" :) cca o 17:00.
Obrázok používateľa
Snoopy
 
Príspevky: 1091
Obrázky: 6
Založený: 25 Okt 2011 11:16 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod zano » 03 Júl 2014 12:55 pm

Bol som tu nakupovat, ryby krasne zdrave, chlap vedel poradit, hned zistoval kde ich kupujem. Nebol problem ani z vystavneho akvarka kupit rastlinku, na pekne poprosenie. Super predajna, velka ponuka ryb, aj techniky, dekoracii(korenov strasne vela). Zaujimave je ze maju aj morske koraly makke aj tvrde, co sa nie vsade vidi. Kto tam este nebol, netreba sa zlaknut ze to je maly obchodik, vzadu maju akvarka skryte.

Takze ja mam od nich nakupene, aaa som aj spokojny.
Obrázok používateľa
zano
 
Príspevky: 118
Obrázky: 7
Založený: 15 Júl 2013 13:39 pm

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod grello » 04 Júl 2014 15:46 pm

Pridávam sa. Dobré veci treba pochváliť. Majú velký výber, a čo nemajú momentálne na predajni ti do týždna vedia odjednať. Mne napríklad v pohode objednali aj rakov a potom som si tam bol vyberať :) . Chválim.
Obrázok používateľa
grello
 
Príspevky: 350
Obrázky: 0
Založený: 23 Júl 2012 20:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod martin_s » 20 Feb 2015 22:40 pm

Po tolkych pozitívnych skúsenostiach s touto predajnou dnes prisla aj negativna...
Bol som kupovat povodne iba Hymenochirus sp., ale ked som tam uz bol tak som kupil rovno aj par ryb (Trigonostigma heteromorpha) do nového akva (napriek tomu ze sa inde daju kupit aj za ovela nizsiu cenu). Cenovka na akvariu 1,16€, zauctovane 1,26€... Ked som na to upozornil, pani pri pokladni (inak velmi ochotna a ustretova) ma poslala za predavacom, ktory ma obsluhoval (polozky jej diktoval totiz on). Ked som sa ho na to opytal, tak mi len povedal ze ta cena je za mensie a toto su väcsie kusy. Tato informacia na akvariu vsak chybala a bral som vsetky ktore boli v akvariu (posledných 6ks) - t.j. neboli tam mensie a väcsie. Ked som ich upozornil na to ze by to tam mali mat uvedene, aspon tak ako na niektorych iných akváriách maju ceny ryb uvedene ako rozpätie X-Y (pricom nie je uvedene co to znamena, iba napr. Ryba R 1-2€), tak namiesto ospravedlnenia som sa dockal iba reakcie v zmysle, ze snad si nemyslim ze mi 3 mesacne väcsie ryby preda za 1,16€ ako mensie a vraj ak pridem buduci tyzden tak uvidim ze tam budu mensie, ktore budu za tu cenu... Pani pri pokladni sa mu aj snazila povedat ze by to mal opravit, ale nepocul ju (alebo nechcel pocut). Nejde o tych 60 centov (mna nezruinuju a ak by to urobili napr. pri nahodnej kontrole zo SOI tak by im to pokutu nepokrylo), ide o princip, jednanie so zákazníkom a zvlastnu cenotvorbu, akoby "od brucha"... V predajni s takymto dobrym menom a tolkymi kladnymi ohlasmi by sa to stavat nemalo...
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod Vlado21 » 20 Feb 2015 23:00 pm

Hmmm... to asi bude "syndrom fixkou nacarbanych cien" na akvarkach, v ktorych byva niekedy bordel a niekedy problem ich vobec precitat. Mne to pripomenulo prihodu s ostravskym predajcom este na burze v Dubravke roky dozadu. Nech si hovori kto chce co chce, v tomto smere jednoznacne vyhrava Hornbach, ktory ma transparentne cenovky so strucnym popisom (casto aj nakresom) predavaneho zivocicha nad akvarkom, v ktorom obvykle plava. Clovek hned vie co a za kolko kupuje, nemusi merat rybu ocami alebo tipovat ci sa cena vztahuje k tomu co v akva aktualne plava alebo k tomu co v nom plavalo pred mesiacom...
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod triscene » 21 Feb 2015 02:07 am

Ja celkom mam rad tuto cenotvorbu lebo olamky koralov dostavam fakt za smiesnu sumu :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Re: Bratislava - Lackova 4 - Aquasymbioza

Odoslaťod Vlado21 » 21 Feb 2015 09:30 am

Triscene, ked tu smiesnu cenu pred vytiahnutim penazenky uz presne poznas, je to ok. Tu ide o to ci musi byt kupujuci pri blokovani v strehu alebo sa moze uplne spolahnut na dohodu s predavajucim (ustnu alebo cenovkou na akvarku) este pri vybere kupovaneho tovaru.... :wink:
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.