Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)



Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod triscene » 15 Mar 2015 12:28 pm

Trosku vyriešiť klimatizaciu kedze vzduch tam fakt nebol dobry a ocividne predajcovia zachytili záujem o crystalky a pytali sialene ceny za pomaly odpad. Inak fajn burza len parkovanie lepšie poriesit
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Reklama

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod harpunar » 15 Mar 2015 15:27 pm

triscene-No i když nejsou krevetky můj šálek čaje a neprodávám je,tak bych nemluvil o odpadu! Apropos nutil vás někdo je koupit? Když pominu trošku problém při přeparkovávání aut prodejců,tak mohu konstatovat,že burza se hodně povedla i když měla v nových prostorách premiéru!!! Skala i Clarkii si zaslouží za zorganizování pochvalu a uznání! :roll: :D
harpunar
 
Príspevky: 61
Založený: 10 Máj 2010 11:23 am

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 15 Mar 2015 18:52 pm

Pred 8:30 bolo dnu zima. Na parkovanie extra veľký vplyv nemáme. Prázdne miesta vedľa iritujú, chápem. Snáď zavedú platený vstup, ja s tým nemám problém. Navôkol Zahradnickej bolo isto menej miesta, o Petržalke nehovoriac. Skoro odpadové crystalky? Neviem, ja som si nevšimol. Kazdopadne, také by som nekupoval. Ja sám sa v krevetkach takmer vôbec nevyznám, odhadujem že Ivan mal cca 8 druhov/foriem, Pepo 12-15, Jano 10, Ludvik 10-15. Či aj niekto ďalší, neviem. Nemali nejaké? Iste. Ale dobre, že vedia teraz aké .
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod Hryzo » 15 Mar 2015 21:55 pm

skala, neber to vsak ako nejaku prehnanu kritiku a nespokojnost ... ja som bol celkovo spokojny, oproti januaru bolo aj trochu viac tera, bolo na co pozerat aj co kupovat ... jedine co som nestihol, boli brotie (nie pagoduly) u jedneho pana ... nabuduce snad bude mat este aj po 10 30 :))
ja davam palec hore ..

p.s. clarkii .. ta brotia od teba je uzasne krasna, stala sa kralovnou akvaria :D
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 15 Mar 2015 22:03 pm

Zopár foto, zatiaľ tých mobilových:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod triscene » 15 Mar 2015 23:18 pm

Skala.. Neocaridiny boli super, druhy, kvalita atd :)
Islo mi o CRS hodne tak 1.50ecka ako c,d grade bez poriadnej bielej a predajca pyta 2.20 a 3.50ecka ked na predoslej burze som za lepsie od neho kupoval za cca 2 eura pekne kusky.
Skor lutujem ze tie pekne z vystavy neboli k dispozicii aj mimo drazby :)
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 15 Mar 2015 23:43 pm

Neviem posúdiť. Ani cenu, ani kvalitu, ani bielu. Napokon, myslím že to ani nie je treba riešiť :-), ledažeby bol nejaký tovar fakt nanič - to by sa mi nepáčilo :-). Nie teraz, skôr 11.4, alebo medzitým niekde v obchode, u chovateľa, kamaráta, neviem. Myslím, že cca všetci predajci k nám budú chodiť aj v budúcnosti :-). S dôrazom na cca :-). Napokon zmena zostavy je snáď maximálne 25 %. Niektorí chodia vždy, napr. Milan, Zdeno, Ivan ... Každopádne, každá spätná väzba je fajn. Ja som sa toho už napočúval .... :-) Napokon, som skala, ta ne ? :-) ;-)
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 16 Mar 2015 00:36 am

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod j » 16 Mar 2015 08:48 am

skala napísal:Depresívne prostredie? Budova je celkom, keď to prezeniem, na zelenej lúke. Akoby bokom, mimo "Krásavice na Dunaji"

Za tým že to ma mňa pôsobilo depresívne si stojím. Hypermoderné, neútulné budovy "uprostred ničoho" v pomerne nepríjemnom počasí (išiel som autobusom) na mňa ani inak pôsobiť nemohli. Ale to je môj osobný názor ktorý nič nemení na celkom dobrom pocite z kvality podujatia. Snáď sa len pridám ku konštatovaniu niekoho predo mnou, že miestami bol problém sa pretlačiť davom, ale to sa vyskytovalo aj v Ružinove a tieto problémy sa vyskytujú naprieč všetkými (zaujímavými) burzami ktoré som mal možnosť navštíviť.
j
 
Príspevky: 1180
Obrázky: 4
Založený: 13 Dec 2004 08:42 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 16 Mar 2015 10:12 am

Ok. Ja som len zvedavy :-). Ja sam hypermoderne budovy nemam rad, ale tu to na mna posobi pozitivne, vkusne. A velmi pozitivne na mna posobi, ze to je akoby mimo mesta, mimo Bratislavy. Mensi hluk, izolovane od vacsej dopravy ....

Ad priestory - je mi to jasne. Ja osobne neznasam stiesnene priestory :-). Preberieme to, riesenie podla mna je celkom dostupne. Je to vsak problem aj na inych niektorych burzach/akciach.
Inak k pocasiu - s pohladu organizatora - mam to odpozorovane za snad 15 rokov - nie je vhodne, aby bolo pekne. Pokojne moze byt aj fujavica. Niekedy mi je az zahadou, ze ludia dosli v takom necase :-). Ak je slniecko, teplo, ludia daju skor prednost prechadzke, vyletu. Tipujem to na o 1/3 nizsiu navstevnost.

Pokojne napiste svoje postredy, aj na ryby, hady, slimaky ....
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod clarkii » 16 Mar 2015 10:24 am

J..sehnat prostory v Bratislave je problém,tohle sem schánel púl roku.Tlacenice byla,ale v hlavní místnosti byly ulicky 3 metrové.Príste budou o trochu uzsí,protoze prodejci ,vcetne mne se nemohli na míste ani otocit.Parkoviska u hlavní budovy sou placená proto sme (prodejci) museli preparkovat.
triscene,ty pekné crystalky sem donesl jen na výstavu.Predpokládal sem ze jich tam prinesou ostatní dost.Prej jich tam i dost bylo,osobne sem nemel cas se podívat kdo co má.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod clarkii » 16 Mar 2015 10:31 am

Taiwan bee sem mel pres 50 kusú a vsechno se prodalo.
clarkii
 
Príspevky: 479
Obrázky: 152
Založený: 12 Sep 2006 19:49 pm

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod radorado » 16 Mar 2015 12:10 pm

j napísal:
skala napísal:Depresívne prostredie? Budova je celkom, keď to prezeniem, na zelenej lúke. Akoby bokom, mimo "Krásavice na Dunaji"

Za tým že to ma mňa pôsobilo depresívne si stojím. Hypermoderné, neútulné budovy "uprostred ničoho" v pomerne nepríjemnom počasí (išiel som autobusom) na mňa ani inak pôsobiť nemohli. Ale to je môj osobný názor ktorý nič nemení na celkom dobrom pocite z kvality podujatia. Snáď sa len pridám ku konštatovaniu niekoho predo mnou, že miestami bol problém sa pretlačiť davom, ale to sa vyskytovalo aj v Ružinove a tieto problémy sa vyskytujú naprieč všetkými (zaujímavými) burzami ktoré som mal možnosť navštíviť.


priklad: Super, ze tuto burzu dali do krytych priestorov, konecne lebo minule to bolo vonku pred hlavnou stanicou.A ten klud okolo budovy, nic ju nenarusa, siroko daleko ziadna hnusna budova.A konecne je vonku krasne, nie jak minule ked bolo -40. A super ze mam peniaze,tak mozem ist autobusom...
No vidis co je pre jedneho depresivne, pre druheho krasne. :) Hlavne nechapem ako mozes fungovat s takto nastavenym myslenim v bratislave. a nebodaj tam aj byvas a travis vacsinu casu. Ved blava je depresivna oproti napr. liptovu :o

Fandim nadsencom , ktori robia tieto vystavy,burzy, hoc aj v sklepnych priestoroch. Atmosfera vzdy dycha nadsenim pre nas konicek :)
radorado
 
Príspevky: 750
Založený: 09 Feb 2014 15:09 pm

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 16 Mar 2015 13:04 pm

Dúfam, že atmosféru si zachováme. Myslím, že sme dostatočne nákazliví, aby sme to v pohode zvládli. Aj s novými tvárami.

Tuším traja predajci sa ma pýtali, niečo v zmysle, kde sme vzali toľko ľudí. Objektívne ma hneď napadlo, že priestor a zariadenie trochu klame. Boli iste aj obavy, čo sa stane po zmene miesta. Navyše na miesto na kraji Bratislavy. Aj ja som mal do istého času obavy. Ale, ešte predtým ma napadlo, že musela byť veľká spokojnosť, keď bola takto expresívne vyjadrená :-)
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod j » 16 Mar 2015 15:18 pm

radorado napísal: Hlavne nechapem ako mozes fungovat s takto nastavenym myslenim v bratislave. a nebodaj tam aj byvas a travis vacsinu casu. Ved blava je depresivna oproti napr. liptovu :o

Fungujem tu (v Blave) dosť ťažko. Toto mesto mohlo byť celkom iné nebiť dlhoročného bačovania bolševika a následného chaosu čo tu nastal. Ale to sme už dosť mimo tému :)
P. S. Ešte k Liptovu: tam sa vyskytujem pomerne často a je tam tiež požehnane vecí čo vedia nasrať. Vedel by som sa rozpísať....
j
 
Príspevky: 1180
Obrázky: 4
Založený: 13 Dec 2004 08:42 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod Robo111 » 16 Mar 2015 16:24 pm

radorado, vidis a ja mam o Bratislave a Liptove presne opacny nazor - a kedze poznam viac Liptakov, ktori sa sem (do BTS) pristahovali, ako opacne, predpokladam ze je to vseobecnejsi nazor, nez ten tvoj:)
Robo111
 
Príspevky: 431
Obrázky: 16
Založený: 29 Sep 2009 14:54 pm
Bydlisko: Bratislava - DNV

Re: Exotika Bratislava 14.03.2015 Krevety (nové miesto !!!)

Odoslaťod skala » 18 Mar 2015 00:19 am

Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Chovateľské burzy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.