Bratislava - Petrzalka - Ovsiste



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Re: Bratislava - Petrzalka - Ovsiste

Odoslaťod Vlado21 » 26 Feb 2011 15:39 pm

Celkom prijemny maly obchodik so zhovorcivym majitelom. Co nema v predajni, moze aj doobjednat.
Obrázok používateľa
Vlado21
 
Príspevky: 2437
Obrázky: 150
Založený: 20 Sep 2010 22:38 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Bratislava - Petrzalka - Ovsiste

Odoslaťod Hryzo » 19 Júl 2014 07:04 am

takze sice nemam pobehanu celu bratislavu ale skor nakupujem v takychto mensich obchodoch (podporim)

ja som s pristupom velmi spokojny, obcas sice nema naladu a je skor strohy ale vacsinou dojdem, popytam sa, vyberem si co potrebujem, pokecame nielen o akvaristike a potom letim domov bo ma caka pes.
s panom sa da vzdy dohodnut, par drobnosti som dostal uz aj zadarmo, ja mu naoplatku zase nosim rastlinky co striham ked prerastu :)
vyber ryb aj vybavenia sice zuzeny na velkost predajne ktora je mensia, ale co clovek potrebuje to vam zozenie alebo minimalne poradi kam rovno sit.

ak by som mal hodnotit od 0 do 10 asi by som kolisal niekde na 7-8/10 a to teda kvoli mensiemu vyberu a trosku vyssim cenam.

ale radsej kupim u nho trosku drahsie a podporim ho ako v super zoo :)
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Bratislava - Petrzalka - Ovsiste

Odoslaťod Hryzo » 19 Júl 2014 07:08 am

mimochodom toto je tusim ich stranka

http://chov-potreby.webnode.sk/

nic extra ale aspon tam je kontakt hehe ... na mail mi neodpisali ked som sa ich na zaciatku snazil kontaktovat ale p. Matusek telefon vzdy zdvihol zatial
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Re: Bratislava - Petrzalka - Ovsiste

Odoslaťod peterf » 06 Nov 2014 00:11 am

bol som tam nedávno, je to taký malý obchodík a na môj vkus má malý výber... ale musím pochváliť jeho prístup, majiteľ je ochotný a rád poradí, je vidno že práca je zároveň aj jeho hobby
peterf
 
Príspevky: 5
Založený: 05 Nov 2014 23:17 pm

Re: Bratislava - Petrzalka - Ovsiste

Odoslaťod zano » 21 Aug 2015 09:13 am

Majitel naozaj super zhovorcivy, poradi, pomoze, a ked treba tak necha kludne vyberat. Som tam kukal ryby asi 20min. Skoda ze to vystavne akva zrusil/zmenil, mal tam krasne velke diskusy ake som este nevidel nikde inde v obchode. Teraz vo "vystavnom" ma ine osadenstvo, nic specialneho, asi skalare, a rastliny rozpadnute. Je tam aj jedno morske akva v ktorom som videl 1 rybku a cele zariasene, skoda. Vyber ryb odhadom asi 30akva, zivorodky, tetry, skalare, cichlidy. Aj k tym nedostatkom, ale odporucam. Maly obchodik kde vam poradia, a vyznaju sa. Nakupil som aspon krmivo.
Obrázok používateľa
zano
 
Príspevky: 118
Obrázky: 7
Založený: 15 Júl 2013 13:39 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.