Oddelenie mečúňa mexického [Xiphophorus helleri]



Všetko okolo akvarijných rýb

Re: Oddeleni Mecuna mexickeho

Odoslaťod Juro zube » 11 Mar 2005 19:33 pm

Mam taky blby problem.
Ked dam do toho 20l akva zivorodku skape.Tak som tam dal na skusku noenku na tyzden a potom bojovnicu na dva tyzdne a prezili.
Potom som si kupil gupku a ked bola gravidna oddelil som ju a zdochla.
Ale moj kamos si kupil v tom istom case gupku ma ju v 4l nadrzi bez vsetkeho iba par musli,a gupka zije.Potom k nim doplnil dalsie dve a gupkam sa pekne dary,a uz sa budu aj kotit.
Ja tam mam aspon ohrievac a udrzujem teplotu 24°C. PRECO MY GUPKY HYNU :?:
Obrázok používateľa
Juro zube
 
Príspevky: 23
Založený: 15 Feb 2005 00:45 am
Bydlisko: rozkvet

Reklama

Re: Oddeleni Mecuna mexickeho

Odoslaťod X-Pert » 12 Mar 2005 22:43 pm

Juro už sa na to radšej vykašli... Veď ty by si si mohol pri tom počte uhynutých rýb otvoriť rybiu spaľovňu!!!
X-Pert
 
Príspevky: 35
Obrázky: 12
Založený: 17 Nov 2004 13:29 pm
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Oddeleni Mecuna mexickeho

Odoslaťod PeterH » 13 Mar 2005 11:22 am

X-Pert napísal:Juro už sa na to radšej vykašli... Veď ty by si si mohol pri tom počte uhynutých rýb otvoriť rybiu spaľovňu!!!


X-Pert pri mojich začiatkoch by sa hodili pre mňa podobné slová, :cry: ale ja som ich od môjho Otca nikdy nepočul. A to som vyviedol pekných pár ...... Asi som mal šťastie ???!!!! :o ...
X-Pert Ty si už zabudol na svoje začiatky?

Aj dnes sa vďaka tejto stránke dozvedám čo robím nevhodne, vidíš nehambím sa to priznať. Preto odceňujem trpezlivosť Raviolky, Skálu, Jacíka,Milopa, Gabriely a mnohých iných. :) :) :idea: :idea:
Juro Zube pozorne čítaj skúsenosti týchto ľudí, veľa sa dozvieš. A ak budeš pozorný, trpezlivý budeš si môcť písať k menu X-PERT!!!!!
Obrázok používateľa
PeterH
 
Príspevky: 19
Založený: 30 Jan 2005 20:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Oddeleni Mecuna mexickeho

Odoslaťod X-Pert » 13 Mar 2005 22:08 pm

Čo k tomu dodať... Začiatky su ťažké, ale keď sa človek rozhodne, že sa niečomu ide venovať, najprv by si mal zistiť aspoň najzákladnejšie údaje o danej veci. Vyhne sa tak zbytočným nezdarom. Nezdary k tomu samozrejme patria, ale tie ZBYTOČNÉ a v takom rozsahu ako popisoval JURO musia sakramensky mrzieť... Je mi ľúto, že moj príspevok posobil tak, ako by som ho od akvaristiky odhováral, to v žiadnom prípade nebolo mojím cieľom!!! Nabudúce budem lepšie zvažovať písmenká :wink:
X-Pert
 
Príspevky: 35
Obrázky: 12
Založený: 17 Nov 2004 13:29 pm
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Oddeleni Mecuna mexickeho

Odoslaťod Juro zube » 18 Mar 2005 21:04 pm

To nic.Pis co chces ja som aj rad.Co na srdci to na jazyku. :D
Vcera som si kupil nove dania. Moja gupka bude asi o 2-3 tyzdne rodit.Idem kupit okyslicivadlo.To 20l akva zariadim klasicky:strk,rastliny,koren,ohrievac,okyslicovadlo, a ked bude gupka tesne pred porodom oddelim ju. Urobim si pre istotu aj porodnicku ?
Mimochodom cyklop sa da kupit v obchode.ak ano ako ho mam pitat.Lebo zatial spominane vyrobky a potravu na fore nikde nemaju.
Obrázok používateľa
Juro zube
 
Príspevky: 23
Založený: 15 Feb 2005 00:45 am
Bydlisko: rozkvet

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.