Priamy kontakt na dovozcu MOLITANU



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Priamy kontakt na dovozcu MOLITANU

Odoslaťod petersimek » 23 Mar 2005 21:34 pm

Ahojte vsetci.

Idem robit cca 500 l - biofilter a preto potrebujem vela molitanu. Neviete mi nahodou niekto poradit kontakt na priameho dovozcu MOLITANU ? Najlepsie zo Slovenska. Mozu byt aj cele tabule toho molitanu.

Ak niekto vie prosim poradte.

0902 889 239

Diiiik.
petersimek
 
Príspevky: 8
Obrázky: 6
Založený: 26 Dec 2004 10:22 am

Reklama

Odoslaťod XP » 24 Mar 2005 02:37 am

Su to dve firmy v Ziline, dodavaju rozne zrnitosti modrych Biomolitanov, ja som u nich kupoval dost velky kus, priamo mi narezali na mieru aku som xcel, maju to v takyx velkych blokoch, podla mna sa bude dat dohodnut na presnom rozmere, zrnitost som bral myslim 30ku -ta sa pouziva vo vecsine filtrov, akurat si nepametam ako sa ta firma vola, ale mam aspon kontakt na nich, sak ti povedia - 0905479118, alebo potom nedaleko Ziliny (asi 8km v nejakej dedinke je firma MF center - 041 5575951 - tento ujo je byvaly zamestnanec tej predchadzajucej firmy, a tiez reze a vyraba molitnaove kocky, fajky a ma super lacne prisavky -balik 50ks som kupoval myslim po 4,70 s DPH/á ks. Obidve firmy ti to poslu aj na dobierku postou aky rozmer xces,alebo dajakym kurierom, pytal som sa.
Tak vela zdaru
Obrázok
Obrázok používateľa
XP
 
Príspevky: 218
Obrázky: 34
Založený: 20 Okt 2004 02:01 am
Bydlisko: Kosice

Re: Priamy kontakt na dovozcu MOLITANU

Odoslaťod petersimek » 24 Mar 2005 15:18 pm

Diiiiiky moc za radu strasne si mi pomohol.

Som ti zaviazany.

Este raz diiik
petersimek
 
Príspevky: 8
Obrázky: 6
Založený: 26 Dec 2004 10:22 am


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.