Nevladnost ryby, nekoordinovane pohyby



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Nevladnost ryby, nekoordinovane pohyby

Odoslaťod Facko » 13 Mar 2005 13:57 pm

Caute mam rybky neolamprologus brevi(4ks) dvaja samci maju prevahu nad akva ako to byva u cichlid.Vsetky ryby su v poriadku, ale jedna je nejaka prispata.Len lezi na dne (nieje mrtva), sem tam poplave, aj to ked plava tak strasne nemotorne, ked plava ryba je to elegancia pohybu jemne pohyby a tato ked plave tak sa cela mece, nekoordinovane pohyby...ked lezi dycha plynule, ked poplave tak dycha ako po 100m sprinte, neiveto co s nou moze byt?
Za kazdu rodu dakujem
Obrázok používateľa
Facko
 
Príspevky: 110
Obrázky: 11
Založený: 05 Dec 2004 22:49 pm
Bydlisko: BA

Reklama

Re: Nevladnost ryby, nekoordinovane pohyby...help

Odoslaťod Kulko » 13 Mar 2005 20:00 pm

skús sa pozrieť na túto stránku http://www.aquar.cz/ držím palce..
Kulko
 
Príspevky: 83
Obrázky: 2
Založený: 15 Jan 2005 18:49 pm
Bydlisko: IŽA

Re: Nevladnost ryby, nekoordinovane pohyby...help

Odoslaťod Facko » 14 Mar 2005 16:30 pm

skusim, dakujem zatim...
Obrázok používateľa
Facko
 
Príspevky: 110
Obrázky: 11
Založený: 05 Dec 2004 22:49 pm
Bydlisko: BA

Odoslaťod elle » 28 Mar 2005 22:33 pm

Ahoj,
mam teraz podobny problem, viete mi niekto poradit? V piatok som vymenila rybkav v akvarku 1/10 vody, pricom mi rybku dostali krupicku. Tu sme ale zvladli v pohode, vyskytla sa len asi u piatich neoniek po par bodkach. Ale co je horsie, samcek mecuna zacal polihavat po dne, obcas s hroznou namahou vyplave k hladine a hned klesa ku dnu. Zmenu farby nema, skorej je vidno rychle dychanie. Vyzela to, ako keby vobec nemohol vyplavat. Uz mi takto pred mesiacom uhynula jedna samicka mecuna a niekedy predtym samcek gold molly. Ostatne rybicky su v pohode. Snad mate niekto podobne skusenosti a aj happy end k tymto pripadom a budete vediet poradit.
El
elle
 
Príspevky: 38
Založený: 26 Dec 2004 22:55 pm


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.