osvetlenie



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

osvetlenie

Odoslaťod cynical » 23 Apr 2016 21:04 pm

ahojte, predom sa ospravedlnujem za založenie novej témy ale tu na fóre je o tom toho strašne veľa a nenašiel som odpoveď na moju otázku tak sa opýtam vás..

pri dnešnom výbere osvetlenia do Akva som sa rozhodol pre LED pás.. tak som ho rovno aj kúpil.. konkrétne je to RGB pás (+ biela)
..na fóre som po príchode domov objavil odpoveď k nejakému príspevku že RGB pás môže byť..

popis pásu: 90LED (30 diod/1m)
výkon 22W
IP65
nastaviteľný jas svetla

Popis akvária: 60x30x30
v akva mám len ryby (neónky, citrónky atď.) a živé rastliny žiadne

z toho pásu som tuším neminul ani polovicu.. ako kryt akvária som použil plastovú "tácku/podnos" ktorý som oblepil dookola tým pásom. keďže je už večer tak som svietivosť nastavil na najmenšiu ale nikde na nete neviem nájsť aká je vhodná farba pre rybky :(

no a tak sa chcem opýtať na názory, prípadne niečo čo by som mohol ešte na tom vylepšiť.. :) môžem pridať aj fotky ako som to zkonštruoval :)
cynical
 
Príspevky: 3
Založený: 04 Mar 2016 23:37 pm

Reklama

Re: osvetlenie

Odoslaťod hooopy » 23 Apr 2016 21:27 pm

Ano, je tu toho strane vela. To mas pravdu. Napis, prosim ta, akym sposobom si vyhladaval informacie, a ktore konkretne hesla si pouzil, ze si nenasiel odpoved na svoju otazku.

Zalozil si novu temu. Dal si jej nazov, ktory nikomu nepomoze v buducnosti pri vyhladavani podobneho problemu. Na jednej strane sa naznacujes, ze je tu toho vela, na druhej strane sam istym sposobom prikladas ruku k dielu, aby to tu bolo neprehladne.

Vitaj na akve, skus si este prestudovat pravidla tohoto fora. Hlavne ako tvorime nazvy tem, kedy vytvarame nove temy, a kde kladieme svoje otazky.

clanky/pravidla_diskusie.php

Svoju otazku skus polozit v prislusnej teme....ktora je len o par riadkov nizsie pod tvojou.

led-osvetlenie-t9837.html

Mozno, az si najdes cas, precitaj si tu temu celu. Najdes tam aj mnohe ine odpovede.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky

Re: osvetlenie

Odoslaťod Loki12 » 23 Apr 2016 21:32 pm

Ahoj
Na fore si už cca 3tyzdne.
Vies ako to tu chodi, vies ze si práve výrazne porusil pravidlá. A vies ze toto je len obycajna vyhovorka.

Hoopy chce aby sme vás v tomto nepodporovali. A ja snim súhlasim.

Tvojim aktuálnym spravanim a postom si práve znicil vyhladavaci algoritmus a po tom ako niekto bude chcieť nájsť niečo s klucovym slovom "osvetlenie" tak sa mu ukaze prave tento tvoj nič neprinasajuci príspevok s otazkou, ktorá tu už je určite opisana, vysvetlena a x-krát preberana.

Ja tvoj príspevok citam aj takto: "Viete co, ja chodim na červenú, na prechode pre chodcov pravidelne niekoho ohrozim a dat si dve borovicky a sadnut za volať je úplne kuuul. Kúpil som si nové plysove guľe na spatne zrkadlo do mojej Fabie rok výroby 2001, co poviete?"

Fakt prosim respektuj pravidlá, pomoze to všetkým, a aj tebe.
Obrázok používateľa
Loki12
 
Príspevky: 1031
Obrázky: 10
Založený: 07 Jan 2013 12:41 pm
Bydlisko: Bernolakovo


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.