liečenie malachitovou zeleňou



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

liečenie malachitovou zeleňou

Odoslaťod Simaa » 11 Máj 2016 22:33 pm

Dobrý večer,
nemám skúsenosti s ochoreniami rýb a tak hľadám pomoc tu. Máme jazierko, kde máme aj koi kapre a jeden má biele bodky na tele. Kúpila som malachitovu zeleň nakoľko som čítala, že je účinná na viaceré ochorenia. Rybku mám vnútri doma a už je tam cca 7 dní a žiadne zlepšenia. Mám problém s tým, že neviem koľko by som ju ešte mala liečiť a hlavne ako je to s kŕmením počas liečenia malachitovou zeleňou. Za každú radu som vďačná.
Simaa
 
Príspevky: 1
Založený: 11 Máj 2016 22:26 pm

Reklama

Re: liečenie malachitovou zeleňou

Odoslaťod hooopy » 12 Máj 2016 11:21 am

Vitaj na akve.sk
určite si si vsimla, že tu máme nejaké pravidla.
clanky/pravidla_diskusie.php

Ich dodržiavanie pomôže každému a napomáha väčšej prehľadnosti tém a zjednodušuje vyhľadávanie.

V budúcnosti Ti veľmi pomôže tento odkaz.
pouzivanie-vyhladavania-vo-fore-akva-sk-t15945.html
Snažíme sa nedupľovať témy, ktoré tu sú už miliónkrát rozoberané. Áno, treba veľa čítať, ale čím viac duplicity, tým komplikovanejšie získanie informácií pre ostatných.
Ak nenájdeš odpovede na tvoje otázky, napíš do príslušnej témy, ktorá už je vytvorená





post221018.html?hilit=malachitova%20zelen&sid=248a4b42753d4379cfc10b4c34fee0cc#p221018

search.php?keywords=malachitova+zelen&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=H%C4%BEada%C5%A5
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.