Po 8 rokoch naspat ku rybickam...



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod tolim23 » 19 Aug 2016 13:44 pm

Obrázok
2xmecun a 4x gupka... zatial vyzera takto...nejake napady?? 45l aquael

Odoslané z T02 pomocou Tapatalku
tolim23
 
Príspevky: 11
Založený: 09 Aug 2016 13:41 pm

Reklama

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod matus.galan » 19 Aug 2016 16:11 pm

Ahoj, chcelo by to trosku viac info o velkosti akva napr.
Mne pride ten filter uplne dole a zbytocne. Dal by som ho vyssie aby ti prudila trosku aj hladina.

Napady: neviem co od toho akva cakas :) zatial tam mas jednu umelu skalu a zopar rastliniek. Ja by som tam dal aspon nejaky mensi koren alebo nieco nech to je viac zive.
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod Hora » 19 Aug 2016 18:10 pm

tolim23 napísal:nejake napady??

Šialený comeback po 8-mich rokoch ale predsa detaily :arrow:
-ružový kameň daj úplne k modrému nech nám nelietajú oči doprava-doľava
-rastliny za ohrievačom sú pekné,aby boli lepšie vidno,tak ohrievač zober a strč do diery tej jaskyne,vyber si ktorú chceš
-hej a foť večer,ten layout,ktorý mi trošku pripomína Dračie hory vynikne krajšie bez rušivých odrazov svetla
Obrázok používateľa
Hora
 
Príspevky: 2482
Obrázky: 21
Založený: 25 Feb 2013 22:24 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod tolim23 » 19 Aug 2016 19:38 pm

Vdaka za napady

Odoslané z T02 pomocou Tapatalku
tolim23
 
Príspevky: 11
Založený: 09 Aug 2016 13:41 pm

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod Hora » 19 Aug 2016 19:59 pm

tolim23 napísal:Vdaka za napady

Tolim,neber to zle prosim ale trochu laxne si zacal.
Ak budes mat 5,6....10 stran v tejto teme a pride tu niekto nezainteresovany,tak v prvom rade prejde na prvu stranu/prvy prispevok a bude hladat zak.veci o akvariu.
45l,2mecune,4gupky a dost,ale chces napady.
Pozri ostatne temy a zacni odznova-den zalozenia,filter,svetlo,fauna,flora,ostatne vybavenie a ides.
Ako si pisal v druhej teme,tak si ho zalozil pre syna,co sa mi paci.
A vazne by som este urobil-
ako pisal Matus,filter vyssie,vzduchovu hadicku prec,vodu dopustit az nad ram krytu,nech nie je vidno hladinu,ohrievac je tam zatial zbytocne,skor este daj teplomer,ale klasika,ziadny nalepovaci pasik,chcelo a pomohlo by mu viac rastlin,nemozes spoliehat na tie kryptocorynky,
a tie drahokamy si naaranzoval ty,ci ti to uz supol maly dnu?
Obrázok používateľa
Hora
 
Príspevky: 2482
Obrázky: 21
Založený: 25 Feb 2013 22:24 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod matus.galan » 19 Aug 2016 20:57 pm

Tak tak, radi poradime ale chcelo by to trosku zacat z ineho konca....Ahojte klubaci alebo clenova fora, otvaram tuto novu temu akva ktore som zalozil pre svojho syna....:)

Nech je to pekne a a je vidiet ze mas zaujem si nachat poradit.
Je tu vela clenov co oradi a napise len treba iny pristup.

Tesim sa na prispevky.
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod maros12345 » 20 Aug 2016 11:48 am

Hora,vtipnejsi komentár som tu ešte nečítal.Fakt som sa nasmial,no smiech ma prechádzal, keď som si spomenul ja na svoje prvé akva pre syna, podobné tvojmu no ja som to vylepšil modrým štrkom.
Veľa záleží ako ťa to "chytí " a za ďalšie čo peňaženka dovolí.Stačí čítať, pozerať si akvária a uvidíš sám kam smeruje to tvoje akvárium a ako by si ho mohol zlepšiť do budúcna. A určite ti tu poradí hocikto a "predá" svoje vedomosti aj tebe..Je to na tebe.. Nech sa darí..
maros12345
 
Príspevky: 438
Založený: 11 Jún 2014 10:00 am
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Po 8 rokoch naspat ku rybickam...

Odoslaťod hooopy » 20 Aug 2016 20:02 pm

tolim. skus si pozriet nejake akvarka co sa ti pacia, ktore by boli pre teba inspiraciou. Ak nieco najdes, skus si vsimat na tych akvarkach detaily, pripadne sa pozriet, co maju inak, ako mas v akvarku ty. Mozno to bude inspiraciou, co a ako zmenit, pripadne ta o nakopne na nejaku otazku, ktoru mozes polozit vo svojej teme. Potom sikovnejsi s vacsimi skusensotami tio poradia, ktorym smerom sa vybrat, aby si dosiahol vytuzeny ciel.
Niekedy staci skutocne malo a z akvarka sa aj za par korun stane pekny kusok nabytku. Otazka len znie, ci si terajsim stavom spokojny, alebo chces nieco menit. Ak si spokojny, niet co riesit, tes sa z neho, nech robi radost aj tebe aj synovi. Akvaristika by mala byt ako kazdy iny konicek, o radosti. Ak ale nie si spokojny a chcel by si to inak, len nevies ako na zmenu, si tu na spravnom mieste. Skus ale postup, aky som pisal vyssie.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.