Benulo's akva



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Benulo's akva

Odoslaťod Tomáš » 23 Aug 2016 10:35 am

Paci sa mi to :) akurat nechapem na co je tam vzduchovac :?: A preco prvy pokus s malawi nevysiel? Urcite by to bolo krasne akvarium s malawi :)
Tomáš
 
Príspevky: 717
Obrázky: 14
Založený: 20 Aug 2012 20:27 pm

Reklama

Re: Benulo's akva

Odoslaťod Benulo » 23 Aug 2016 13:51 pm

Vzduchovanie tam zostalo :-) z opatovneho rozbehovania akvaria. (Ktore uz je OK, nakolko skalare sa uz 4x vytreli).
Malawi - velmi draha skusenost :-( behom 2 dni cela osadka odisla do vacnych lovist.) - a to vyse vyse mesiaca akva bolo v zabehu az potom rybry - 2 tyzdne rybam nic nebolo a ked som zbadal nico divne tak ani rychla vymena vody nepomohla NO3, NO2 boli abnormalne hodnoty.
...tak preto teraz zvolena lahsia alternativa.
Benulo
 
Príspevky: 67
Obrázky: 50
Založený: 25 Apr 2005 12:55 pm
Bydlisko: Košice

Re: Benulo's akva

Odoslaťod Tomáš » 24 Aug 2016 14:24 pm

Tak to ma velmi mrzi :cry: Dufam ze uz nikdy nic take sa ti nestane :cry: Ja som tiez pokukoval po malawi ale nakoniec som sa vidal cestou rastlinneho akvaria.
Tomáš
 
Príspevky: 717
Obrázky: 14
Založený: 20 Aug 2012 20:27 pm

Re: Benulo's akva

Odoslaťod matus.galan » 24 Aug 2016 14:52 pm

Hm zaujimave co sa ti stalo lebo Malawi som choval uz ako maly chlapec v niekolkych akva a nikdy som nemal ziaden problem a pravdu jedine co som pouzival bolo trochu soli do vody pri vymene inak nikdy nic a nestihal som distribuovat.

Drzim palce pri dalsom pokracovani a dufam, ze to bude uspesne uz.
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.