Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod akvatera » 18 Aug 2016 23:40 pm

Pekný deň prajem,
cenovky na akváriach= obchodná inšpecia SOI tu bola nedávno a samozrejme s tým nemajú problém. Ale odpoviem aj tak...

Načo tam je ten predajca potom keď chcete mať všade ceny? :D A na čo som tam potom ja? :D Tak rovno Vám odovzdám kľúče a nachytajte si ryby :D A ja idem na dovolenku rovno :D
Snažíme sa tu odviesť 5 hviezdičkovú prácu čo sa týka obsluhy a poradenstva a rýb, rastlín, výber v predajni. To je náš cieľ. Ak máte reklamáciu s cenami? Rád to vyriešim. Človek nie je neomylná bytosť. Ja zaúčam všetok personál a pomýli sa človek aj s 10 ročnou praxou tak Vám poviem. Aj veterán akvarista má niekedy problém v nádrži aj keď zriedka.

Mal som cenovky, aj tak sa ma každý pýtal na názov a cenu, tak jeden zo 100 zákazníkov sa sťažuje že tam nie sú ceny, avšak zatiaľa všetci sa opýtali a vznikne dokonca aj príjemná debata potom.

Keby bolo také jednoduché polepiť tých 70 akvárií cenovkami a nápismi, keď v jednom akva je priemerne 5 druhov rýb a 5 druhov rastlín, tak to už dávno urobíme. Ale to že denne chodí desiatky ľudí ku nám tak nám to prácu sťažuje a koniec koncom to ľuďom ani tak nevadí, tak sa spítajú predsa koľko stojí rybička či rastlinka. Denne sa to prekladá a stále vyvíja. Dnes som prijal 7 nových druhov rýb, ceny neviem ani ja. Obsluhoval som ľudí a objednával nový zaujmavý tovar. Som tiež len človek a keď sa niekomu páči rybka, tak sa pozriem na to v papieroch a spoločne si tu cenu pozrieme. Je toto podľa Vás v poriadku? Alebo nejaký švindel?

Mali ste kupón na 50% zľavu na všetky produkty.
Na ten CO2 systém ste si nárokovali zľavu -75euro, to som nemohol urobiť skrátka, lebo akcia neplatila na tovarové položky nad sto euro, ale ponúkol som Vám na miesto toho zľavu -35euro, čo stále bolo výrazne pod trhovú cenu a dokonca som sa výrazne ospravedlnil za to.
K CO2 systému ponúkame:
-zadarmo servis, záručný a pozáručný na 3 roky
-vyskúšame tesnenia a budíky, všetko zložíme a vyskúšame v predajni
-inštruktáž a poradenstvo a spojadznenie a plnenie, všetko zadarmo
-spravíme vylepšenia, napr. kovový spatný ventil, spojky, rozdvojky na viac akvárií, všetko navrhujeme a montujeme zadarmo

Kúpili ste rybky a nesedí cena? Tak to si treba riešiť ihneď na mieste. Nie je možné spatne nič reklamovať, je to živý tovar predsa?!

Každá rybka v predajni má indivuduálnu cenu aj podľa veľkosti, vyfarbenia a kvality a vzácnosti daného druhu a podľa počtu kusov, toto všetko určuje cenu rybičky.
Preto Vás vyzývam aby ste nabudúce skontrolovali a riadne sa informovali o cenách.

Písali ste mi 4x krát na komunikátor? To kedy prosím pekne? Nemám nikoho z takotu štatistikou? Mám tam asi niekoľko tisíc odpovedí. A pozrite si vlastne štatistiku, je tam zverejnená. Momentálne som odpovedal na 100percent otázok a odpovedám prevažne na všetky otázky do hodiny. To je môj priemer za pár mesiacov.

Vy tomu hovoríte handrkovanie, ja tomu hovorím komunikácia. Na miesto toho aby ste sa ozvali, že Vám vadí, vyššia cena za danú položku a aj napriek tomu ste to z vedomím nakúpili, teraz to idete vyťahovať na nás ako zlú referenciu? Tak to ďakujem pekne potom :D

Prepáčte ale tie poznámky čo ste dali na FB viem presne ako boli formulované a prečo som ich vymazal. Keď ma niekto slušne upozorní na chybu beriem. Viem presne ako to bolo formulované, ale nebudem sa k tomu tu radšej vyjadrovať...

bano napísal:Vidím že téma je dlhšie neaktívna, tak pridám svoj názor vytvorený niekoľkými návštevami za posledných pár mesiacov. Zakladal som nové 300+ litrové akvárium a okrem externého filtra a samotného akva, som nemal nič. Rozhodol som sa zájsť do tejto predajne, keďže som videl pár pochvalných recenzií. Aj keď je predajňa dosť od ruky, dal som jej šancu. Kvitujem parkovanie priamo pred predajňou, komu by sa chcelo vláčiť veci niekam ďaleko. Prvé dojmy naozaj útulná predajňa, v akváriách substrát(dokonca ADA). Sám majiteľ nám ho predvádzal tak, že načal nové vrece a bez okolkov ho sypal do akvária(takže o nejaké prachy v tejto akvaristike asi nejde). Prekvapila ma však absencia cenoviek na akva(SOI by mala radosť) a trochu aj ceny. Nakúpil som za cca 100, Korene cca 30 eur/kus. Vybraný substrát cca o 8 eur drahší ako u nich cez web, ale nejak som to neriešil, chcel som ten deň využiť na tvorbu akva a nie na handrkovanie, aj keď je to nemilé pri prvej návšteve.
Druhá návšteva bola neplánovaná. Bol som na burze a dostal som leták na 50% zľavu na cely nákup. Povedal som si super, vzal manželku a prišli sme. V predajni bola milá slečna hneď som sa spýtal či zľava platí na celý nákup a či sa to vzťahuje aj na co2 set. Ona jasne, na celý nákup. Tak som šiel k rybám. Opäť žiadne cenovky. Nakúpil som cca 30 rýb(až doma som zistil, že ceny opäť nesedeli o cca 6 eur). Následne prišiel pán majiteľ. Tak som si pribalil aj nožnice(chcel som 25, dostal som 35 cm asi o 10 eur drahšie - opäť až domáce zistenie) a spýtal som sa ešte na to co2(v tom čase som už mal naúčtované za cca 100 eur po 50% zľave). A dozvedel som sa, že na to môj kupón neplatí. Načo ho predávajúca upozornila, že kupón platí na celý nákup, čo jeho názor samozrejme nezmenilo. Skúsenosť s predajňou teda 2 krát návšteva/2 krát nepríjemný zážitok. Na stránke majú komunikátor a zo 4 krát som ho využil na otázky ohľadom tovaru na predajni, ani raz som sa odpovede nedočkal. Na FB som ich upozornil na celkom hrubé gramatické chyby v inzeráte na čo bol môj príspevok zmazaný a pre mňa to znamenalo vyhadzov. Švagor im zas napísal že guramu perleťovú, ktorú ponúkajú ako ťahák za 2,90 eur majú na webe za 1 euro. Reakcia - komentár zmazaný a následný ban. S niečim takým som sa ešte v živote nestretol a nečakal by som to od firmy, ktorá sa vyhlasuje za lepšiu ako viedenské predajne.
Obrázok používateľa
akvatera
 
Príspevky: 73
Obrázky: 9
Založený: 24 Okt 2007 13:04 pm
Bydlisko: Závadská 18

Reklama

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod akvatera » 18 Aug 2016 23:41 pm

radorado napísal:K cenam len tolko, ze je to uplne v poriadku,ze na webe maju " internetove" ceny a v predajni drahsie. Tiez som to tak mal a ziadna soi,danovaci,nikto nenamietal. Predajna ma vyssie naklady,nez prevadzka eshopu,preto ceny na predajniach su realne a na eshopoch stlacene dolu.


ďakujem že ste ma tu podržali v tomto nehostinnom prostredí :D
Obrázok používateľa
akvatera
 
Príspevky: 73
Obrázky: 9
Založený: 24 Okt 2007 13:04 pm
Bydlisko: Závadská 18

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod akvatera » 18 Aug 2016 23:45 pm

Obrázok

Hľadáme nových zamestnanocov!

Trošku nestíhame a radi by sme vyhoveli všetkým zákazníkom a mali cenovky všade na každom akva :D
Obrázok používateľa
akvatera
 
Príspevky: 73
Obrázky: 9
Založený: 24 Okt 2007 13:04 pm
Bydlisko: Závadská 18

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod akvatera » 18 Aug 2016 23:50 pm

Toto o nás píšu zákazníci: https://www.facebook.com/akvatera.net/reviews
Obrázok používateľa
akvatera
 
Príspevky: 73
Obrázky: 9
Založený: 24 Okt 2007 13:04 pm
Bydlisko: Závadská 18

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod bano » 19 Aug 2016 00:52 am

akvatera napísal:Pekný deň prajem,
cenovky na akváriach= obchodná inšpecia SOI tu bola nedávno a samozrejme s tým nemajú problém. Ale odpoviem aj tak...

Načo tam je ten predajca potom keď chcete mať všade ceny? :D A na čo som tam potom ja? :D Tak rovno Vám odovzdám kľúče a nachytajte si ryby :D A ja idem na dovolenku rovno :D
Snažíme sa tu odviesť 5 hviezdičkovú prácu čo sa týka obsluhy a poradenstva a rýb, rastlín, výber v predajni. To je náš cieľ. Ak máte reklamáciu s cenami? Rád to vyriešim. Človek nie je neomylná bytosť. Ja zaúčam všetok personál a pomýli sa človek aj s 10 ročnou praxou tak Vám poviem. Aj veterán akvarista má niekedy problém v nádrži aj keď zriedka.

Mal som cenovky, aj tak sa ma každý pýtal na názov a cenu, tak jeden zo 100 zákazníkov sa sťažuje že tam nie sú ceny, avšak zatiaľa všetci sa opýtali a vznikne dokonca aj príjemná debata potom.

Keby bolo také jednoduché polepiť tých 70 akvárií cenovkami a nápismi, keď v jednom akva je priemerne 5 druhov rýb a 5 druhov rastlín, tak to už dávno urobíme. Ale to že denne chodí desiatky ľudí ku nám tak nám to prácu sťažuje a koniec koncom to ľuďom ani tak nevadí, tak sa spítajú predsa koľko stojí rybička či rastlinka. Denne sa to prekladá a stále vyvíja. Dnes som prijal 7 nových druhov rýb, ceny neviem ani ja. Obsluhoval som ľudí a objednával nový zaujmavý tovar. Som tiež len človek a keď sa niekomu páči rybka, tak sa pozriem na to v papieroch a spoločne si tu cenu pozrieme. Je toto podľa Vás v poriadku? Alebo nejaký švindel?

Mali ste kupón na 50% zľavu na všetky produkty.
Na ten CO2 systém ste si nárokovali zľavu -75euro, to som nemohol urobiť skrátka, lebo akcia neplatila na tovarové položky nad sto euro, ale ponúkol som Vám na miesto toho zľavu -35euro, čo stále bolo výrazne pod trhovú cenu a dokonca som sa výrazne ospravedlnil za to.
K CO2 systému ponúkame:
-zadarmo servis, záručný a pozáručný na 3 roky
-vyskúšame tesnenia a budíky, všetko zložíme a vyskúšame v predajni
-inštruktáž a poradenstvo a spojadznenie a plnenie, všetko zadarmo
-spravíme vylepšenia, napr. kovový spatný ventil, spojky, rozdvojky na viac akvárií, všetko navrhujeme a montujeme zadarmo

Kúpili ste rybky a nesedí cena? Tak to si treba riešiť ihneď na mieste. Nie je možné spatne nič reklamovať, je to živý tovar predsa?!

Každá rybka v predajni má indivuduálnu cenu aj podľa veľkosti, vyfarbenia a kvality a vzácnosti daného druhu a podľa počtu kusov, toto všetko určuje cenu rybičky.
Preto Vás vyzývam aby ste nabudúce skontrolovali a riadne sa informovali o cenách.

Písali ste mi 4x krát na komunikátor? To kedy prosím pekne? Nemám nikoho z takotu štatistikou? Mám tam asi niekoľko tisíc odpovedí. A pozrite si vlastne štatistiku, je tam zverejnená. Momentálne som odpovedal na 100percent otázok a odpovedám prevažne na všetky otázky do hodiny. To je môj priemer za pár mesiacov.

Vy tomu hovoríte handrkovanie, ja tomu hovorím komunikácia. Na miesto toho aby ste sa ozvali, že Vám vadí, vyššia cena za danú položku a aj napriek tomu ste to z vedomím nakúpili, teraz to idete vyťahovať na nás ako zlú referenciu? Tak to ďakujem pekne potom :D

Prepáčte ale tie poznámky čo ste dali na FB viem presne ako boli formulované a prečo som ich vymazal. Keď ma niekto slušne upozorní na chybu beriem. Viem presne ako to bolo formulované, ale nebudem sa k tomu tu radšej vyjadrovať...


Dobrý deň, začnem pekne po poriadku, pretože to čo ste tu napísali len z veľkej časti len zmes klamstiev a poloprávd ak by som sa mal vyjadrovať slušne.

"Keby bolo také jednoduché polepiť tých 70 akvárií cenovkami a nápismi, keď v jednom akva je priemerne 5 druhov rýb a 5 druhov rastlín, tak to už dávno urobíme." - Je to Váš boj. Ľudia sa Vám na to sťažujú už celkom dlho ale chápem že vytvoriť 70 nálepiek je boj....
"Ale to že denne chodí desiatky ľudí ku nám tak nám to prácu sťažuje ..." - prvýkrát vidím aby sa podnikateľ sťažoval na situáciu v ktorej mu do predajne prichádzajú zákazníci míňať peniaze... ale ako som písal je to Váš boj.

"Mali ste kupón na 50% zľavu na všetky produkty.
Na ten CO2 systém ste si nárokovali zľavu -75euro, to som nemohol urobiť skrátka, lebo akcia neplatila na tovarové položky nad sto euro.." - na tento set som si nárokoval zľavu 50% tj 60 eur, presne podľa kupónu ktorým ste do predajne nalákali zákazníkov. O žiadnych položkách nad 100 eur sa tam nepísalo, čo nakoniec potvrdila aj predajkyňa, ktorú ste ignorovali. Ak by ste si prečítali diskusiu, zistili by ste že sú mi ukradnuté Vaše 10, 20 , 100 eurové zľavy. Tu nešlo o cenu ale o klamlivú reklamu, ktorú ste použili. Ak by ste na kupóne mali zľavu len na ryby, nakúpil by som všetko rovnako + CO2 set v plnej sume. Takto ste prišli o zákazníka a snažíte sa to spraviť obviňovaním admina tohto webu a klamstvami.

"Kúpili ste rybky a nesedí cena? Tak to si treba riešiť ihneď na mieste. Nie je možné spatne nič reklamovať, je to živý tovar predsa?!" - možno je problém v tom, že ak človek kupuje viac druhov rýb a vy nemáte nikde ceny, tak si ich všetky nezapamätá, kór ak sa kupujú aj ryby s ktorých nákupom sa nepočítalo........

"Každá rybka v predajni má indivuduálnu cenu aj podľa veľkosti, vyfarbenia a kvality a vzácnosti daného druhu a podľa počtu kusov, toto všetko určuje cenu rybičky.
Preto Vás vyzývam aby ste nabudúce skontrolovali a riadne sa informovali o cenách." - Dúfam že toto je len vtip. Takže v tom tajomnom cenníku ktorý máte zašitý niekde na predajni má každá jedna rybka v každom zo 70 akvárií vlastnú cenu? Úžasné, v tomto budete naozaj svetový unikát.

"Písali ste mi 4x krát na komunikátor? To kedy prosím pekne? Nemám nikoho z takotu štatistikou?" - Samozrejme. Dvakrát v priebehu 2 mesiacov som Vás kontaktoval ohľadom kníh AQUALOG(ktoré ste pri mojich návštevách nemali na predajni, aj keď na webe svietilo "na sklade"), jedenkrát som prezisťoval či máte na predajni určitý druh rýb a druh echinodrusu a jedenkrát som sa pýtal na prípravky na úpravu vody od Sachemu. Vždy to bolo počas otváracích hodín predajne a ani na jednu otázku so nedostal odpoveď. Tak som to vzdal.

"Prepáčte ale tie poznámky čo ste dali na FB viem presne ako boli formulované a prečo som ich vymazal. Keď ma niekto slušne upozorní na chybu beriem. Viem presne ako to bolo formulované, ale nebudem sa k tomu tu radšej vyjadrovať..." - Len sa k nim vyjadrite. Určite sú všetci napätí. Alebo viete čo spravím to za Vás. Ja osobne som manažér niekoľko rokov, absolvoval som množstvo školení a je mi osobne trápne, ak niekto, kto sám seba tituluje slovom manažér alebo CEO, robí v inzeráte na pracovnú pozíciu HRUBÉ gramatické chyby na úrovni prvého stupňa základnej školy...... a to nehovorím o švagrovi, ktorý Vám navrhol zlepšenie stránky (ktoré ste mimochodom použili) ale akonáhle Vás upozornil na nesúlad v cene bol zabanovaný a komentáre zmazané. Good job.

Zjavne nie ste zvyknutý na iný názor ako je ten Váš.
bano
 
Príspevky: 35
Založený: 30 Jan 2016 21:01 pm

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod zano » 25 Aug 2016 09:02 am

btw. to vystavne akva, co si mal jeden cas v predsieni. (pred par rokom) to by si mohol obnovit. Bolo to asi len rastlinne akva, bez ryb. To sa mi strasne pacilo, doteraz si spominam. Take akva ani jeden obchod nema v BA, tym by si sa mohol chvalit.
Obrázok používateľa
zano
 
Príspevky: 118
Obrázky: 7
Založený: 15 Júl 2013 13:39 pm

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod MajoX » 03 Sep 2016 08:56 am

vincent van gogh napísal:Ano,zbytocne.Ty zbytocne. :lol:

Ja som - v porovnani BA akvaristík - spokojny.Utratil som tam x-penazi a urcite este utratim. Najdu sa samozrejme chybicky, ale ved nobody is perfect.
Pozdravujem hlavne slecnu,aj ked zarucene necita toto forum. :pivo:


V podstate mas pravdu, ja by som sa tam siel hlavne popozerat, pri mojich terajsich objemoch moc penazi neminiem v obchode, kam by som to dal..

Paci sa mi ze majitel reaguje a k veci. Uz chapem ze nestihaju olepit 70 akva ak ma kazda ryba inu cenu. Mne osobne to pride ako velmi komplikovana obchodna strategia (taky skor zberatelsky styl), dobra poznamka by bolo napisat cena OD.. a bolo by vyriesene.

Nedaju sa na akva dat nejake karticky kde by sa len vymienali papieriky? Ktora ryba tam je a od akej ceny sa da kupit? To by nemuselo byt take komplikovane snad, predpokladam ze sortiment rozsirujete a pod ale druhy sa opakuju.. Ja keby som dosiel do predajne a mal sa pytat na kazdu rybu co ma zaujme a jej cenu predavaca trafi slak - to sa da ak chodia skuseni akvaristi ktori maju prehlad. Ja napr. rad pridem do predajne a pozeram nadrze, ako rybky/rastlinky vyzeraju, ak ma nejaka zaujme, zapamatat nazov a pozriet v atlase naroky.. btw..uz som si vo viacerych predajniach v ktorych som bol vsimol ze tie napisy (nazvy) nie vzdy sedia, ceny zatial neriesim lebo prehlad o tom moc nemam.

Urcite ale dam predajni sancu ked daco budem potrebovat alebo pojdem okolo, sam som uz zvedavy podla debaty co tu citam.
MajoX
 
Príspevky: 250
Založený: 07 Jún 2016 10:39 am
Bydlisko: Bradáčova 2,BA

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod marlo » 06 Sep 2016 14:59 pm

akvatera napísal:Upozorňujem čitateľov týchto príspevkov!!! Admin tohoto fóra vlastní e-shop, podľa toho vyzerajú aj tieto príspevky


Michal nechápem čo si chcel týmto príspevkom povedať.
Do tejto témy sa nijako nezapajam iba som si ju teraz po lete prečítal tak preto reagujem až teraz.

Na fóre je moderátor ktorý sleduje či sa dodrujú pravidlá .
O ostatné sa starajú užívatelia. Sú to ich skúsenosti a pocity.

A ešte chcem poprosiť nemýliť si túto tému s vlastnou prezentáciou obchodu,ponúk,zliav a podobne na to je platná reklama. To len pre info.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod yurisk » 06 Okt 2016 20:31 pm

v nedelu som sa bol pozriet v tejto predajni. v predajni boli zakaznici ktori evidentne nakupovali, tak som nechcel rusit otazkami o cene. bol som si vedomy, ze neplanujem nic kupit, len ma zaujimali cenove roviny. vsimol som si, ze akvaria su ocislovane. vedel by som si predstavit, ze by pri akvariach bol prilozeny list s cislami nadrzi, zoznamom ryb a cenami. ale nieje to nieco co by ma odradilo od vravenia sa tam. hlavne sa mi paci, ze maju otvorene aj vez vikend, a vecer cez tyzden. to je asi hlavny dovod preco sa tam oplati ist mne. inak kde sa daju zohnat tie zlavove kupony ? viac by to motivovalo to tak navstivit :)
yurisk
 
Príspevky: 17
Založený: 16 Máj 2014 19:06 pm

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod akvatera » 09 Okt 2016 12:56 pm

Pracujem na cenovkách, z tech. príčin to nebolo možné. Nakoľko nestíhame a stále nakupujeme nové druhy rýb a rastlín, tak si myslím že riadny výber je lepšie ako cenovky s polo prádznym akva. Ale bude aj to, nebojte sa :D Pokrok ide ďalej, systém vylepšujeme, tak snažíme sa mať aj toto v poriadku.
Obrázok používateľa
akvatera
 
Príspevky: 73
Obrázky: 9
Založený: 24 Okt 2007 13:04 pm
Bydlisko: Závadská 18

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod matus.galan » 09 Okt 2016 18:12 pm

Ja myslim,ze by vela vyriesil WR code. Stacilo by ho mat pre kazdu rybu a cena tam byt nemusi, zoberiem telefon, naslenujem a otvori sa stranka kde bude cena. Vybavene. Tym padom netreba prepisovat ceny 2x, raz v systeme a raz na akva, staci len raz v systeme. To je taka ficurka 21storocia ktora by sa dala celkom v pohode implementovat.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: Bratislava - Závadská 18 - AkvaTera

Odoslaťod matus.galan » 09 Okt 2016 18:12 pm

Pardon QR code


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Predchádzajúca

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.