www.oase.sk



Zoznam internetových obchodov a vaše skúsenosti.

www.oase.sk

Odoslaťod Oase » 13 Okt 2016 08:15 am

Externé akvarijné filtre od nemeckého výrobcu OASE GmbH so 4-ročnou zárukou.

oase-biomaster.jpg
Obrázok používateľa
Oase
 
Príspevky: 3
Založený: 06 Okt 2016 16:32 pm

Reklama

Re: www.oase.sk

Odoslaťod matus.galan » 13 Okt 2016 12:25 pm

Dobry, uz som tu o tomto produkte pisal a cital som recenziu na UK fore. Vraj filter super len predfilter ma velmi husty molitan a tak sa skoro zanasa. Premyslal som nad kupou len by to chcelo nejake realne video ako to funguje, test prietoku co to naozaj dava pripadne aka je hlucnost kedze to je dost problem ked to ma mat clovek v spalni alebo obyvacke.

Ak by ste vedeli nieco take urobit urcite by to bolo super.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: www.oase.sk

Odoslaťod Oase » 13 Okt 2016 13:27 pm

Áno mechanický predfilter ma hustotu 45ppi, dá sa však dokúpiť s hustotou 30 alebo 60ppi podľa potreby konkrétneho akvária. Výhodou je, že sa dá mechanický predfilter vyčistiť samostatne - nezávisle od biologických filtračných náplní.

Hlučnosť nie je výrobcom uvádzaná, neviem ako je to pri iných výrobcoch.

Obrovskou výhodou je 4-ročná záruka, dostupnosť náhradných dielov a katalóg náhradných dielov kde je filter rozkreslený na každý jednotlivý diel a je možné tak objednať akúkoľvek jeho súčiastku.
Obrázok používateľa
Oase
 
Príspevky: 3
Založený: 06 Okt 2016 16:32 pm

Re: www.oase.sk

Odoslaťod KOI kichi » 13 Okt 2016 14:46 pm

Kde mozem taky katalog dielov ziskat? Rad by som pred kupou filtra videl ako ma zabezpecene nahradne diely pretoze to je skoro vzdy problem.
KOI kichi
 
Príspevky: 11
Založený: 12 Feb 2009 11:03 am
Bydlisko: Tornala

Re: www.oase.sk

Odoslaťod Oase » 13 Okt 2016 15:30 pm

Katalóg náhradných dielov si môžte stiahnuť na tomto odkaze: http://www.oase.sk/images/manuals/katal ... master.pdf

Pri kúpe filtra dostanete samozrejme katalóg náhradných dielov k danému modelu aj v tlačenej forme spolu s návodom na použitie.

Náhradné diely sú dostupné minimálne 10 rokov po skončení výroby daného modelu filtra OASE, takže nie je opodstatnené obávať sa o prípadný pozáručný servis.
Obrázok používateľa
Oase
 
Príspevky: 3
Založený: 06 Okt 2016 16:32 pm


Naspäť na Internetové obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.