Fauna chov - Radlinskeho 13, Hlohovec



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Fauna chov - Radlinskeho 13, Hlohovec

Odoslaťod Hryzo » 25 Nov 2016 21:57 pm

bol som 2 tyzdne na sluzobke v hlohovci a snazil som sa to tam skusknut, no nakoniec zo 4 obchodov, co som nasiel na internete som sa dostal len do 2, zvysne 2 som ani s navigaciou v mobile nenasiel ...

super zoo v hlohovci snad opisovat nemusim, tak aspon tento obchodik

vosiel som dnu, obchodik bol podlhovasty a na prvy pohlad prevazoval tovar pre psov a macky, vtaky, hlodavce a rybky boli v mensine, dovolim si tvrdit, ze rybky v este mensej ako vtactvo ..

akvarii moc nebolo, ak si dobre pamatam len 2 rady tusim po 5 akvarii, voda mi prisla ako tesne pred potrebnou udrzbou, vyber rybiek slabsi, ja osobne by som si tam asi v tomto momente nevybral ani keby som mal prazdne akvarium. jedine, co som vlastne aj bol ochotny z hlohovca zobrat (v akomkolvek obchode) boli endlerky v ramci nejakeho genetickeho ozivenia, avsak prave pri endlerkach som zamrzol, pretoze kupa endleriek v tomto obchode by bola samovrazda. vsetci samci stiahnute chvosty a plutvy a celkovo mi rybky (edlerky) prisli ako v ocakavani karanteny a preliecovania.

v ramci tovaru akurat na maly obchodik, ziadne specialitky by som necakal. popytal som sa na dreva do akvaria, bo nejake "mensie" by som este vedel do coskoronapustenej 540tky vopchat, avsak dreva mali len mesie, tak max do 80L akva a so slovami, ze velke nema preco drzat bo to ludia nekupuju, ked tak na objednavku sme sa rozlucili a viac som po obchodiku nepatral.

nehovorim, ze su tieto chovatelske potreby zle, len ako akvaristicky obchod by som ho z mojho osobneho zoznamu vylucil. nemyslim, ze by som tam niekedy nieco kupil, pri mojich momentalnych potrebach a poziadavkach.
Obrázok používateľa
Hryzo
 
Príspevky: 1422
Obrázky: 1
Založený: 15 Júl 2014 09:54 am
Bydlisko: Gajary

Reklama

Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.