Bojovnica



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Bojovnica

Odoslaťod TrustFox » 29 Nov 2016 20:06 pm

Ahojte viem že tu je vela tem o tychto rybaach no nechce sa mi hladať temu na moj problem pokedy by som to našiel ... (som tu ešte novy) dnes som si zadovažil akvarko mal som už aj predtím no prestalo my to baviť teraz mam menšie... no ale to je jedno k veci . kupil som si bojovnicu(1samec 2 samice) ten samec ich nahaana , nahaana obidve ale jednu o dosť viacej a obhryzkavaju prečo je s tím problem ? mam ich oddeliť nejako? čo mam robiť ? dakujem za pomoc dokonca
TrustFox
 
Príspevky: 1
Založený: 29 Nov 2016 19:56 pm

Reklama

Re: Bojovnica

Odoslaťod noiz » 29 Nov 2016 22:38 pm

tak ty dokonca dakujes za pomoc :-D pekne od teba... a este krajsie by bolo, keby si si PREDTYM, ako si kupis nejake zive zviera, natudoval co take zviera potrebuje a ako sa on starat... :dead:
noiz
 
Príspevky: 149
Založený: 13 Júl 2015 21:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Bojovnica

Odoslaťod I.P. Pavlov » 29 Nov 2016 23:00 pm

bojovnica-pestra-t231.html
bojovnica-pestra-t2760.html
betta-splendens-mimo-akvaria-t8421.html

pokiaľ budeš zakladať duplicitné témy, tak hľadanie pre ostatných bude časovo ešte horšie
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm

Re: Bojovnica

Odoslaťod hooopy » 29 Nov 2016 23:29 pm

I .P. Pavlov napisal za mna.
tema sa zamyka. je duplicitna.

Vitaj na akve.sk
určite si si všimol, že tu máme nejaké pravidla.
clanky/pravidla_diskusie.php

Ich dodržiavanie pomôže každému a napomáha väčšej prehľadnosti tém a zjednodušuje vyhľadávanie.

V budúcnosti Ti veľmi pomôže tento odkaz.
pouzivanie-vyhladavania-vo-fore-akva-sk-t15945.html
Snažíme sa nedupľovať témy, ktoré tu sú už miliónkrát rozoberané. Áno, treba veľa čítať, ale čím viac duplicity, tým komplikovanejšie získanie informácií pre ostatných.
Ak nenájdeš odpovede na tvoje otázky, napíš do príslušnej témy, ktorá už je vytvorená.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.