Nové Zámky - akvaristiky



Zoznam kamenných predajní a Vaše skúsenosti s nimi.Ponuka v predajni.

Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod veterinarpeto » 05 Mar 2011 20:53 pm

Zdravím,

chcel by som vedieť, aké máte názory na akvaristiky v Nových Zámkoch a aké máte s nimi skúsenosti.
veterinarpeto
 

Reklama

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Ucho » 05 Mar 2011 21:00 pm

Ak dobre viem je ich v NZ 5 a myslim ze si v nich nieco vyberie aj narocnejsi akvarista
Ucho
 
Príspevky: 1
Obrázky: 7
Založený: 16 Máj 2008 16:42 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod veterinarpeto » 05 Mar 2011 21:02 pm

Ja viem len o 2- och akvaristikách..
veterinarpeto
 

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod kuko82 » 05 Mar 2011 23:51 pm

Co poznam, tak je:
1 - Akvaristika na Ernestovej Baste, vedla je tusim Husqvarna. Celkom zaujimavy vyber ryb, aj ked ich je teraz pomenej. Ja by som si tam vsak nevybral. Ma teraz celkom pekne rastliny za cca. 3eura/ks.
2 - Kobolka - v Zidovskom dvore, tak sa to tusim vola. Je to pri synagoge. Rastliny dost slabe, akvaria by si zasluzili viac pozornosti. Ako zaujimavost tam maju raky.
3 - Zoo Carola - na Vinicnej 1. Vela druhov ryb cca 70 akvarii, aj ked som tam par ryb nasiel chorych, ale to sa pri takom mnozstve len tazko ustriehne. Rastliny ujdu, ak by som mal zaujem o africke cichlidy, mozno by som si nieco vybral.
4 - Pet Centrum v Tescu - Momentalne ma najviac zaujali. Akvaria ciste (nedavno bolo otvorene) pomerne velky vyber, momentalne maju pekne rastliny, ale opat treba vyberat. Ak nemaju ryby o ktore mas zaujem, lahko objednaju. cca 1 tyzden a zoznam maju pekne obsiahly, takze vybrat sa da. Ja budem objednavat tam.
5 - Obchod neviem ako sa vola, ale je na Podzamskej taky maly domcek. Ryby tam nemaju ziadne, ale kupoval som tam tapetu (aspon nieco :) ) Maju tam na vyber nejake mrazene krmiva, akvariove sety...

Tymto nechcem robit nikomu reklamu ani antireklamu, kazdy kto chce, pojde a sam posudi. Mne chybal aspon takyto zoznam, nakolko som vsetko hladal cez net a je to zbytocne pracne.
Obrázok používateľa
kuko82
 
Príspevky: 119
Obrázky: 4
Založený: 18 Júl 2009 20:35 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 15 Nov 2011 13:25 pm

Mne osobne sa najviac páči petcenter, a zoo carola. Osobne som mala dobrú skúsenosť s tým piatym obchodom ale už nie, nebudem robiť antireklamu, radšej si to nechám pre seba :-). V petcentri ti ochotne objednajú čo potrebuješ. Rada by som si prečítala aj iné názory o akvaristikách v NZ
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod laacco » 23 Jan 2012 14:58 pm

Mne osobne sa páči najviac tam co je na ernestovej basti a zoo carola tam su ochotny a fak vedia vela o hovu tak vedia aj poradit

a 6 obchod je vedla polici al e tam nikdy nic nemaju taky ako by bolo virabovane
laacco
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 28 Nov 2011 23:46 pm

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 23 Jan 2012 17:10 pm

Na ernestovej baste? to je Kobolka?
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 24 Jan 2012 11:26 am

Prednedávnom som bola v akváristike Kobolka, veľmi som bola prekvapená, síce nemali až taký výber rýb, a rastlín. Ale rastliny najlacnejšie zo všetkých obchodov v nz. A veľký výber krmív, hladala som nejaké doplnkové krmivo, ako komárie larvy, sušené patentky a tak. Nikde ich nemali len v Kobolke, no síce v Petcentri som nebola. A tá pani predavačka,... na nej je vidieť že sa rozumie do toho. Rada poradila, bola milá.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod laacco » 24 Jan 2012 23:35 pm

vjakej cene mali rastliny ? ja sa chistam nakupit neake
laacco
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 28 Nov 2011 23:46 pm

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod caloghero » 24 Jan 2012 23:38 pm

asi najsolidnesji vyber bol v zoo carola... pet center v tescu musim scheckovat
predavaju niekde aj rastliny aqua daho alebo len rataj?
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 25 Jan 2012 11:02 am

laacco napísal:vjakej cene mali rastliny ? ja sa chistam nakupit neake


Rastliny nad 2 eurá neboli, myslím že len valisneria bola drahšia ako 2 eurá, ale tá mala asi 50cm už.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod laacco » 26 Jan 2012 17:51 pm

bol som kupit neska rastlinky a fakt maju lacne kupil so 3 druhi a kus vichadzal na 1,40 a druhy druch bol 1,80 fatimka dakujem za info
laacco
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 28 Nov 2011 23:46 pm

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 26 Jan 2012 19:45 pm

laacco napísal:bol som kupit neska rastlinky a fakt maju lacne kupil so 3 druhi a kus vichadzal na 1,40 a druhy druch bol 1,80 fatimka dakujem za info


Nemáš za čo, aj ja som bola prekvapená že mali nízke ceny na akva rastliny. V NZ vo väčšine majú len nad 3 eurá.......
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod laacco » 02 Feb 2012 15:40 pm

caute neska som bol meste a tam pri polici co je chovoprodukt pribojska maju najlacnejsie cichlidyvsade stoja od 2 € a tam su od 0,8centov do 1 eura skvela cena
laacco
 
Príspevky: 9
Obrázky: 0
Založený: 28 Nov 2011 23:46 pm

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 02 Feb 2012 15:53 pm

Ako tak si všímam všetky akvaristiky v NZ, v každej je niečo dobré a niečo zlé. Ja osobne som bola vo všetkých a vždy keď niečo potrebujem tak viem do ktorej mám ísť.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Sunkafit » 02 Feb 2012 16:00 pm

neboli ste niekto v poslednej dobe v šuranoch? aj tam by mali byť tuším aspon 2 akvaristiky? ako to tam je?
Sunkafit
 
Príspevky: 1336
Založený: 07 Jan 2011 19:09 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod caloghero » 02 Feb 2012 17:21 pm

Sunkafit napísal:neboli ste niekto v poslednej dobe v šuranoch? aj tam by mali byť tuším aspon 2 akvaristiky? ako to tam je?


chodim tam len do tej co je pri obchodnej akademii, nevede lsom ze su dve
maju na vyber rastliny, vyber ryb je takmer ten isty a da sa najst aj drevo, technika a prislusenstvo
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 25 Máj 2012 20:17 pm

dnes som mala trošku času v meste, a načo využiť čas, pravdaže na akvaristiku, a na míňanie peňazí pre rybyčky. Kobolka je vybavená novými akváriami, no veľmi nič moc, zívalo to prázdnotou. Rastliniek bolo asi 5 kusov, a rybyčiek tiež málo, niektoré akva boli dokonca prázdne. Ale na podzámskej majú rastliny aj od aqua-daho, prednedávnom sa tu niekto pýtal na aqua - daho, mali v ponuke pár kúskov od aqua daho po 3 eurá za kus.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod 0peter03 » 23 Aug 2012 21:02 pm

nevie mi niekto poradit ci a po pripade kde by sa dal v NZ kupit akvariovy mach?
0peter03
 
Príspevky: 3
Založený: 23 Aug 2012 20:56 pm

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 13 Jan 2013 15:07 pm

mach zvyknú mať v zoo carole, teda asi pred mesiacom som tam bola a mali mach.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 19 Jan 2013 18:03 pm

Ahojte nedá mi to nenapísať pár riadkov o mojej dnešnej návšteve troch akvaristík v nových zámkoch. Keďže znova zariaďujem svoje miničko pre krevety a dnes som mala po skúške trocha času. Bola som v meste a bez auta takže zoo carolu a petcenter som vynechala. Hľadala som mach, nejaké rastliny, mrazené krmivo a pýtala som sa na krevety no tie som ešte nechcela kúpiť.
1. návšteva Chovprodukt pri bašte. O machu ani nepočula, ani nezvykne mať, mala pár lopatkoviec úplne v úbohom stave ešte egeriu densa ale tiež neboli zdravé. Akvária s rybami zívali prázdnotou, zopár gupiek spolu s neonkami, ešte nejaké živorodky, a v jednom boli gurami. Krevety vraj vôbec nezvyknú mať. A že mrazené krmivo majú ale teraz nie.
2. návšteva Akvárium Kobolka. Tiež v akváriu málo rybyčiek. Žiadne živé rastliny nemali. Mrazené krmivo že vraj vôbec nemajú. A keď mi predavačka ponúkla pri otázke na krevety, sušené krevety ako krmivo som nepovedala nič len pozdravila a odišla. No treba dodať že tam mali raky. Neviem kde je tá predavačka ktorá tam bola pred tým ale táto je veľmi neschopná.
3. návšteva akvaristika na podzámskej, akváriový mach nemali no krásne mi objednali na štvrtok, krevetky im plávali v akváriu. A mrazené krmivo mali.
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Fatimka » 28 Jan 2013 11:36 am

Keďže v piatok som bola autom v zámkoch tak som navštívila ZOO CAROLU, asi najlepšia akvaristika v Nových Zámkoch, len keď ste pešo tak je troška od ruky. Bežne mávajú také živočíchy čo inde nie. Napríklad clea helena som ešte nikde nevidela v akvaristike v Zámkoch a oni ju majú. A cenovo to tiež nie je drahé. Vrelo odporúčam
Fatimka
 
Príspevky: 427
Obrázky: 13
Založený: 05 Okt 2011 09:24 am
Bydlisko: Dubník okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod delilah.u » 25 Máj 2013 12:38 pm

Dnes som bola v Nových Zámkoch a nedalo mi aby som neskúsila behnúť tiež do spomínaného obchodu Zoo Carola.Takže,rýb tam majú veľa druhov a v dobrej kondícii.Vodných rastlín tam mali tiež slušný výber,nádrže na rastliny mali úplne plné a čo som tak pozerala mali tam aj rastlinky do jazierok.Techniku a doplnky tam majú od Sery.Mrazené krmivo majú ževraj vždy.Ceny rýb slušné.Personál v pohode.Ja som išla odtiaľ spokojná mali čo som potrebovala :) môžem ich odporučiť.
Obrázok používateľa
delilah.u
 
Príspevky: 41
Obrázky: 12
Založený: 12 Nov 2011 20:41 pm
Bydlisko: Okres Nové Zámky

Re: Nové Zámky - akvaristiky

Odoslaťod Emil123 » 09 Jan 2017 21:16 pm

Ahojte akvaristi :D vidim že vas akvaritika pohltila tak ako mna :) a preto sa chcem spytať že či nahodou nemate nejake premnožene rybičky alebo nejake rybky ktoré už nechcete či by ste nepodarovali alebo nepredali za symbolickú cenu :) ďakujem :)
Emil123
 
Príspevky: 1
Založený: 09 Jan 2017 21:08 pm


Naspäť na Kamenné predajne

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.