POĎAKOVANIE



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

POĎAKOVANIE

Odoslaťod hooopy » 24 Jan 2017 23:44 pm

Rad by som podakoval vsetkym, ktorí sa aktivnu podielaju na chode tohoto fora. Ja ako moderator bohuzial nemam tolko priestoru travit tu taky cas, aky by si tato ( nazvyme to ) "funkcia" vyzadovala. O to viac ocenujem pristup mnohych, ktorí svojim edukacnym pristupom pomahaju smerovat novy vietor a mladu krv v akvaristickom svete.

Svojho casu som o tom pisal, ze prave tí skusení, ostrielaní akvaristi sa mozu sami podielat na tom, ako robit toto forum prehladne, strucne, napomocne. Vzdy to bola, je a bude praca s ludmi, a nie je lahka. Vzdy sa najde niekto, koho treba usmernit, ci uz v dobrom, ci "vychovnejsim" sposobom. A som rad, ze sa vzdy najde niekto, kto tomu da realnu podobu.

Prosim, nehnevajte sa, ze Vas nemenujem, nakolko viem, ze by som naozaj nedokazal vymenovat vsetkych. A aj keby sa tak stalo, urcite by som na niekoho zabudol. A to by bolo nefer.
Nie som tu rozhodne ziadny "stary vlk", Tieto cestne tituly by som prenechal inym. Ale uz dnes vidim, ako ludia, ktorych prichod spojeny so zmatenymi otazkami si pamatam, su dnes uz skusení akvariti, maju v prezentaciach krasne akvaria a kopu dobrych rad. Takze forum stale zije.

Musim ale podotknut, ze sa stalo akymsi "samorastom". Nadalej funguje bez externych zmien, samovolne, s vlastnym vyvojom. O to viac je mile, ak verni ostavaju vernymi. Osobne z toho nemam ziadne pocity. Ale tesi ma, ze sa tu najdu ludia, ktorí "moderuju" aj bez toho, aby ich o to niekto poziadal.

Vo svojom mene Vám za to ešte raz ĎAKUJEM.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky

Reklama

Re: POĎAKOVANIE

Odoslaťod Jozef I. » 24 Jan 2017 23:53 pm

Hooopy to chce pivo... treba poriešiť, sakriš... :)
Obrázok používateľa
Jozef I.
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 0
Založený: 04 Feb 2012 18:46 pm
Bydlisko: Senica

Re: POĎAKOVANIE

Odoslaťod hooopy » 24 Jan 2017 23:56 pm

az sa bude dat, velmi rad, Jozef, ale teraz som rad, ze stiham chodit do prace:-)
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky

Re: POĎAKOVANIE

Odoslaťod I.P. Pavlov » 27 Jan 2017 17:06 pm

To poďakovanie od moderátora je hodné príkladu aj pre iné stránky...weby. Je to zrejme novinka (možno) ale "kobúk dole!"
Oceňujem úprimnosť a profesionalitu! Rozhodne týmto gestom je stránka určite výnimkou, čím stúpla jej (neviem či to napíšem dobre) kvalita
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm

Re: POĎAKOVANIE

Odoslaťod Hudi » 27 Jan 2017 21:06 pm

Síce som tu nový článok v tomto vydarenom fóre ale musím oceniť pochvalu. Málo kde alebo skoro vôbec som sa s týmto nestretol. Good job guys. :)

Odoslané z Lenovo P1a42 pomocou Tapatalku
Hudi
 
Príspevky: 7
Založený: 25 Jan 2017 18:41 pm

Re: POĎAKOVANIE

Odoslaťod hooopy » 30 Jan 2017 23:24 pm

No... ako som pisal vyssie. Robime si to sami pre seba. A ako si to spravime, take to budeme mat. Nic viac, nic menej.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.