Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 22:52 pm

pomozte rychlo mam strasne zakalenu vodu a neviem co robit a ma te kal bielu farbu a najviac ma mrzi to ze mi uz koli tomu zahynulo 5 nadhernych rybiciek :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :x :x :x :( :( :( :( :( :( :? :? :? :? :? :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Reklama

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 22:57 pm

pomahajte prosim
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod I.P. Pavlov » 01 Mar 2017 23:06 pm

No, tak takto sa to nerobí!
Nikto tu nemá kryštáľovú guľu.
Ak si akvárium nezabehol bez rýb aspoň 4-5 týždňov, tak uhyn rýb je žiaľ "normálny". Táto téma bude zamknutá a ak chceš rýchlo pomoc tak klikni na následovné témy
akvarijne-ryby-choroby-ako-postupovat-ke-chcem-radu-t14331.html
zabeh-t10782.html
zabeh-novej-nadrze-naockovanie-filtra-t7838.html
V niektorej z týchto tém popíš veľkosť akvária, počet rýb a aké druhy, filtrácia a všetko o nej, filter, značka, ako filtruješ, filter ide nonstop, vypínaš na noc a najrýchlejšia pomoc ide vtedy ak hodíš fotku akvária.
Tu už nepíš! (do tejto témy)
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 23:33 pm

dakujem za radu
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 23:57 pm

s tymto mam problem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead:
Prílohy
20170301_224612.jpg
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 23:58 pm

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :| :| :| :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :( :( :( foto je naopak jo
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod urgy » 02 Mar 2017 00:11 am

Riaď sa tým čo Ti napísal I.P. Pavlov...tak sa najrýchlejšie dopracuješ k pomoci. Tieto dve tvoje témy budú určite zamknuté lebo podobných je tu spústa...V téme o chorobách alebo úhynoch rýb popíš základné veci, veľkosť akva, aké je tam svetlo, filter, substrát, koľko si zabiehal akva bez rýb a ako dlho je založené...Aké ryby a rastliny tam máš, čím a ako kŕmiš, ako prebiehajú výmeny vody a v akej frekvencii....to sa bude už dať poradiť...Inak z tej fotky sa mi zdalo že tam máš plastové rastliny a nejaký farebný štrk? Ak áno, tak je to celé zle...
urgy
 
Príspevky: 150
Založený: 04 Jan 2011 22:13 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod zano » 02 Mar 2017 00:38 am

vymena vody ja asi by som dal 80%. Nasledne ked uz budes vidiet nieco, tak poprosime fotku z dialky, a popisat presne ake akvarko, rozmery, filter, ci je vobec dajaky, a pod. vsetok techniku,a popis vsetok ziveho. Nuz ako vidim tie cervene kamene, a umele rastlinky, mozno vybrat rybky do pohara radsej, lebo mozno dajaky cinansky plast sa rozpusta vo vode.
Obrázok používateľa
zano
 
Príspevky: 118
Obrázky: 7
Založený: 15 Júl 2013 13:39 pm

Re: Mam problem s bielo kalnou vodou a rychlim uhynom ryb

Odoslaťod INRP » 02 Mar 2017 12:48 pm

Ako viac smajlikov už nevieš napísať. A ešte aspoň dve témy založiť.
INRP
 
Príspevky: 70
Obrázky: 18
Založený: 05 Feb 2016 16:38 pm


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.