pomozte prosim



Akvarijné ryby - choroby, liečba

pomozte prosim

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 23:53 pm

neviem co robit :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: a umieraju mi z toho rybicky :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :( :( :( :( :( :( :( :( :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :x :x :x :x :x :x :x :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead:
Prílohy
20170301_224638.jpg
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Reklama

Re: pomozte prosim

Odoslaťod LUBOMIRGALLO » 01 Mar 2017 23:55 pm

rano boli rybky v poriadku a potom vecer som vylovil dva pancierniki a a dve prisavnicky
LUBOMIRGALLO
 
Príspevky: 7
Založený: 01 Mar 2017 22:11 pm

Re: pomozte prosim

Odoslaťod zano » 02 Mar 2017 00:34 am

...aha sem sa nepise, topik bude vymazany :)
Obrázok používateľa
zano
 
Príspevky: 118
Obrázky: 7
Založený: 15 Júl 2013 13:39 pm

Re: pomozte prosim

Odoslaťod newsted » 02 Mar 2017 12:37 pm

1. Velkost akva
2. Doba zalozenia
3. Druh a pocet ryb
4. Testy vody (amoniak, NO2, NO3)
5. Frekvencia a sposob vymeny vody
6. Mas dalsie akva?

Vyzera to na zakal novozalozeneho akva, kedze ziadne info si neposkytol, najrychlejsia pomoc vymenit 20% vody.
Obrázok používateľa
newsted
 
Príspevky: 385
Založený: 04 Máj 2008 18:22 pm
Bydlisko: Irsko

Re: pomozte prosim

Odoslaťod Hora » 02 Mar 2017 13:36 pm

LUBOMIRGALLO napísal:neviem co robit :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: a umieraju mi z toho rybicky :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :( :( :( :( :( :( :( :( :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :x :x :x :x :x :x :x :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead:


LUBOMIRGALLO napísal:pomozte rychlo mam strasne zakalenu vodu a neviem co robit a ma te kal bielu farbu a najviac ma mrzi to ze mi uz koli tomu zahynulo 5 nadhernych rybiciek :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :x :x :x :( :( :( :( :( :( :? :? :? :? :? :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :| :| :| :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :( :( :( foto je naopak jo



nerob zo seba hysterického somára
Obrázok používateľa
Hora
 
Príspevky: 2482
Obrázky: 21
Založený: 25 Feb 2013 22:24 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: pomozte prosim

Odoslaťod hooopy » 02 Mar 2017 14:31 pm

akvarijne-ryby-choroby-ako-postupovat-ke-chcem-radu-t14331.html

clanky/pravidla_diskusie.php

Tvoj prispevok uplne arogantne porusil niekolko pravidiel, s ktorymi si suhlasil pri registracii. Bud ich respektuj prosim, alebo neprispievaj do fora.

......... prestuduj si pravidla, pouzivaj hladanie, vol vhodny nazov tem, nezacinaj novu temu ak tu uz podobna existuje, nemrhaj casom ostatnych len preto, ze si lenivy svoj problem rozpisat, nepouzivaj neumerne smajliky.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.