Začinam s Iwagumi



Všetky otázky ľudí ,ktorý začínaju alebo chcú začať s akvaristikou.Akvaristické začiatky.

Začinam s Iwagumi

Odoslaťod Depešak » 08 Mar 2017 20:03 pm

Dobry den, moje prve akvarium ktore mam som zalozil v style iwagumi..zhruba asi pred tromi mesiacmi objem nadrze je 100l a vodny stlpec je 40cm. Mam tam asi 25 tetier neonovych 5 tetier cevenoustich a 4 krevetky japonica. Polovica nadrze je vysadena eleocharis parvula a polovica este volna bo hemianthus zhnil a nasledne bol odstraneny :) filter mam externy a svetlo je 1x20w trubica. Co2 je zatial burciak..eleocharis sa rozmnozuje ale len velmi pomaly a farba je taka skorej zelenozlta...urcite to bude nedostatocnym svetlom a ani nebublinkuje...a este pridavam tekute co2 od rataja...chcem nejake rady do zaciatku ako vylepsit mone akvarko...nemeriam vobec nic okrem teploty ktora je na 26stupnov...aku rastlinku by som mal dat do popredia a ako zabezpecit podmienky aby bolo akva prosperujuce...o iwagumi som len cital tak sa mi zijde kazda rada ...dakujem a pokusim sa aj pridat foto ak sa mi to podari
Depešak
 
Príspevky: 152
Založený: 08 Mar 2017 19:20 pm
Bydlisko: Senica

Reklama

Re: Začinam s Iwagumi

Odoslaťod Depešak » 08 Mar 2017 20:50 pm

A este som zabudol vrch nemam nijako zakrity a mam tam taky slizky povlak ako prach keby tam bol...
Depešak
 
Príspevky: 152
Založený: 08 Mar 2017 19:20 pm
Bydlisko: Senica

Re: Začinam s Iwagumi

Odoslaťod hooopy » 08 Mar 2017 21:07 pm

ahoj.

Vitaj na akve.sk
určite si si všimol/vsimla, že tu máme nejaké pravidla.
clanky/pravidla_diskusie.php

Ich dodržiavanie pomôže každému a napomáha väčšej prehľadnosti tém a zjednodušuje vyhľadávanie.

V budúcnosti Ti veľmi pomôže tento odkaz.
pouzivanie-vyhladavania-vo-fore-akva-sk-t15945.html
Snažíme sa nedupľovať témy, ktoré tu sú už miliónkrát rozoberané. Áno, treba veľa čítať, ale čím viac duplicity, tým komplikovanejšie získanie informácií pre ostatných.
Ak nenájdeš odpovede na tvoje otázky, napíš do príslušnej témy, ktorá už je vytvorená.

Bude lepsie ked toto vlakno otvoris tu, kde sa mozu ucastnici fora venovat tvojim konkretnym problemom tykajucich sa tvojho konkretneho akvaria:
vase-akvaria.html

ale jedna rada urcite. bez foto sa dalej nepohnes.
po druhe.. z tvojho prispevku citim, ze vies o akvaristike malo. Preto si samozrejme tu, aby si sa dozvedel viac. ale.. male to velke ALE. .

nemozes cakat, ze ti ostatni budu radit to co sa da najst na nete a nastudovat. staci len hladat. chce to trosku snahy a samostatnosti. Iwagumi je pomerne narocny sposob prevadzy akvaria a nie je pre zaciatocniky vhodny.
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Začínam s akvaristikou

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.