Akvaristiky Martin a Žilina



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Akvaristiky Martin a Žilina

Odoslaťod dusik » 12 Feb 2017 12:28 pm

Zdravím asi po 8 rokoch som sa rozhodol prekopať svoje akvárium a opätovne som vyhľadával obchody, kde sa dá niečo kúpiť. Predovšetkým mi išlo o rastliny a ryby. V mojom okolí som však našiel len jednu akvaristiku vo Vrútkach, ktorá je veľmi dobrá, ale na spestrenie som chcel pozrieť aj niečo iné lebo tam momentálne nemal dobrý výber rastlín. Som však prekvapený, ale v Martine som už nič nenašiel. Do Žiliny to nemám ďaleko, ale ani tam neviem o žiadnej funkčnej akvaristike, ktorú sa oplati navštíviť. Viem len o jednej menšej na námesti. Tá ma však ani v minulosti nezaujala. Kedysi bola ta AQUA REEF pri Auparku, ale ta je už dlhú dobu zrušena. Nemám potuchy či sa presťahovali, ale na nete sa tvária už len ako eshop potrieb, nie živého tovaru. Vedeli by ste mi dať adresy nejakých akvaristik z okolia Martinu a Žiliny? Googlil som dosť dlho a nič neviem nájsť. Akoby akvaristicke obchody tunak vyhynuli :? Asi to už nie je moc zaujímavý biznis.
Obrázok používateľa
dusik
 
Príspevky: 1187
Obrázky: 21
Založený: 27 Nov 2008 21:57 pm
Bydlisko: Martin

Reklama

Re: Akvaristiky Martin a Žilina

Odoslaťod Cibo » 12 Feb 2017 14:54 pm

Nic tu nieje v blizkom okoli co by stalo za navstevu.Ani burza v Ziline. Jedine sa vybrat na do Ostravy na naozajstnu burzu alebo do Bratislavy na Zavadsku 18 kde je sice drahsia ale naozaj super predajna.
Cibo
 
Príspevky: 12
Obrázky: 27
Založený: 13 Aug 2011 11:23 am
Bydlisko: Zilina

Re: Akvaristiky Martin a Žilina

Odoslaťod dusik » 12 Feb 2017 15:15 pm

Vďaka za objasnenie. Predpokladal som to, ale chcel som sa nechať utvrdiť. Rozmýšľal som aj nákup cez internet, len neviem ako chránia rastliny v týchto mrazoch. Boh vie čo by mi kurierom prišiel za šalát. Asi počkám do Jari. Možno sa aj ponuka rozšíri v tunajšej akvaristike, alebo navštívim nejaké tebou spomínané väčšie mesto.
Obrázok používateľa
dusik
 
Príspevky: 1187
Obrázky: 21
Založený: 27 Nov 2008 21:57 pm
Bydlisko: Martin

Re: Akvaristiky Martin a Žilina

Odoslaťod Minďo » 12 Feb 2017 15:27 pm

Skús ešte super zoo v Martine, ci jak sa to volá oproti obi-čku...
Minďo
 
Príspevky: 149
Obrázky: 0
Založený: 07 Máj 2013 18:25 pm

Re: Akvaristiky Martin a Žilina

Odoslaťod dusik » 12 Feb 2017 16:11 pm

Minďo napísal:Skús ešte super zoo v Martine, ci jak sa to volá oproti obi-čku...

Sa vraví, že pod lampou býva najväčšia tma. Pracujem oproti v elektre a zrovna tu ma nenapadlo sa ísť pozrieť :lol: Samozrejme, že rastliniek tam majú požehnane a to som zrovna hľadal. Vďaka za tip.
Obrázok používateľa
dusik
 
Príspevky: 1187
Obrázky: 21
Založený: 27 Nov 2008 21:57 pm
Bydlisko: Martin

Re: Akvaristiky Martin a Žilina

Odoslaťod Minďo » 24 Mar 2017 13:02 pm

No to je stará pravda s tou lampou :-D A ohľadne rastliniek je tam aj chlapík čo sa vyzná, jeden z mála prípadov... Naposledy som s ním super pokecal ;-)
Minďo
 
Príspevky: 149
Obrázky: 0
Založený: 07 Máj 2013 18:25 pm


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.