Ako riešite akvárium, keď ste dlhšie mimo domu



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Ako riešite akvárium, keď ste dlhšie mimo domu

Odoslaťod MilosKosak » 14 Apr 2017 18:57 pm

Ahojte,
zhruba o tyzden odchadzam na sluzobnu cestu na dva tyzdne. Neviem ako mam riesit krmenie rybiek, kedze byvam sam.
Na internete som nasiel nieco taketo: https://ayo.sk/1100-automaticke-krmidlo-do-akvaria.html
Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem :)
MilosKosak
 
Príspevky: 1
Založený: 14 Apr 2017 18:50 pm

Reklama

Re: Ako riešite akvárium, keď ste dlhšie mimo domu

Odoslaťod Renekral » 14 Apr 2017 19:06 pm

Jedine niečo také alebo potom daku brigadnicku hh ale to krmitko je asi naj mne to chodí zatial mama kŕmiť
Renekral
 
Príspevky: 22
Založený: 16 Feb 2017 20:37 pm

Re: Ako riešite akvárium, keď ste dlhšie mimo domu

Odoslaťod matus.galan » 14 Apr 2017 20:10 pm

Bol som dva tyzdne na dovci a jedine co som poriesil je aby kamos dosiel po 7 dnoch, nakrmil rybky, dolial stratenu vodu a nic viac sa neriesilo. Ked som dosiel urobil som vymenu vody a ryby nakrmil.

Takze ak nemas nikoho kto by ti dosiel doliat vodu a nakrmit tak si kup krmitko a doplnenie vody vies poriesit aj cez bandasku na roh akva :)




Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: Ako riešite akvárium, keď ste dlhšie mimo domu

Odoslaťod newsted » 15 Apr 2017 11:59 am

Krmitko ano, ale kvalitne. Pozri si recenzie na amazone, krmitka bez odvetravania neodporucam, jedlo navlhne a krmitko prestava vykonavat svoju funkciu. NPodla druhu a postu ryb, by to mohol poriesit aj holiday food block, su na trhu aj 2 tyzdnove a stoja par eur.
Obrázok používateľa
newsted
 
Príspevky: 385
Založený: 04 Máj 2008 18:22 pm
Bydlisko: Irsko



Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.