Plata škvrnitá je na dne, preco ?



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Plata škvrnitá je na dne, preco ?

Odoslaťod Alemiz » 17 Apr 2017 20:01 pm

Ahojte mam nove akva priblizne 2 tyzdne po zabehu. Je tu problem moja, Plata škvrnitá stoji cely den na dne. :cry: Neviem co to ma znamenat. Zlozenie akva: 5x Neonka 2x Gupka 2x Plata škvrnitá 1x prisavnik. Prosim poradte mi cim skor co to ma znamenat.
Alemiz
 
Príspevky: 6
Založený: 17 Apr 2017 19:51 pm

Reklama


Re: Plata škvrnitá je na dne, preco ?

Odoslaťod Alemiz » 18 Apr 2017 07:49 am

Po tom co si mi poslal som tak urobil: Mam akava lelkosti 50x30x30. Je zalozene priblizne mestac, vnutorna filtracia molitanova ide stale. Akva cistim kazdy druhy den, filter cistim kazdy tyzden a nasledne vymenim 30% vody. Rastliny mam zive. Rybicky: 5x Neonka, 2x Gupka, 2x Plata škvrnitá + 1x Prisavnik, krmim ich dva krat denne a to rano a vecer vlockovym krmivom. Vysledky PH su -6.
No a moj problem je ze jedna Plata škvrnitá je cely den na dne pokial do nej nestuchne ina ryba. Neskor som zistil ,ze vecer ked som zhasol ozila, ale rano bola zase na dne iba po jedlo isla a potom zase ku dnu. Nic som do akva nove nedaval ani neuberal iba predo dnom som odkaloval.
Prosim napiste nejake riesenie.
Alemiz
 
Príspevky: 6
Založený: 17 Apr 2017 19:51 pm

Re: Plata škvrnitá je na dne, preco ?

Odoslaťod hooopy » 18 Apr 2017 20:07 pm

Vitaj na akve.sk
určite si si všimol/vsimla, že tu máme nejaké pravidla.
clanky/pravidla_diskusie.php

Ich dodržiavanie pomôže každému a napomáha väčšej prehľadnosti tém a zjednodušuje vyhľadávanie.

V budúcnosti Ti veľmi pomôže tento odkaz.
pouzivanie-vyhladavania-vo-fore-akva-sk-t15945.html
Snažíme sa nedupľovať témy, ktoré tu sú už miliónkrát rozoberané. Áno, treba veľa čítať, ale čím viac duplicity, tým komplikovanejšie získanie informácií pre ostatných.
Ak nenájdeš odpovede na tvoje otázky, napíš do príslušnej témy, ktorá už je vytvorená.



ak ocakavas serioznu radu, skus pristupit k svojej otazke zodpovedne, inak bude tvoja tema zamknuta a pojde do koša. Vzdy treba mysliet na to, ze tvoja otazka a odpovede na nu mozu v buducnosti pomoct iným.

z dovodu duplicity temu zaknem. poloz otazku v tejto teme:
post200841.html?hilit=plata#p200841
hooopy
Moderátor
 
Príspevky: 1109
Obrázky: 1
Založený: 13 Nov 2010 23:06 pm
Bydlisko: Malacky


Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.