Akva Centrum, Ihlicnata 22, Bratislava



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Akva Centrum, Ihlicnata 22, Bratislava

Odoslaťod triscene » 23 Feb 2013 12:21 pm

Akva Centrum

Bratislava
Ihličnatá 22

Kód: Vybrať všetko
http://www.akvacentrum.sk

tel.: 0948798801

caute, na bazosi som nasiel nieco o novej akvaristike. Maju aj stranku :)

bol tam uz niekto? :)
Ceny? Obsluha a tak.
Naposledy upravil martin_s dňa 13 Mar 2015 20:36 pm, celkovo upravené 2 krát.
Dôvod: Úprava adresy a kontaktu - aktualizácia
Obrázok používateľa
triscene
 
Príspevky: 2692
Obrázky: 1
Založený: 17 Feb 2011 11:03 am
Bydlisko: Bratislava - Vrakuna

Reklama

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod branorem » 23 Feb 2013 13:56 pm

Bol som tam tento týžden. Mala predajna s akvariami. Par rastlin, korenov, vyrobky hlavne od Sera a samozrejme hlavne ryby, z ktorých vela druhov sami asi chovaju alebo budu chovat podla udajov na stranke. Len to rozbiehaju, ale pristup je fajn. Kupil som 5 otikov. Prvý dojem celkom dobrý.
Obrázok používateľa
branorem
 
Príspevky: 10
Obrázky: 5
Založený: 02 Jan 2012 12:44 pm
Bydlisko: Dunajska Luzna

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod xitanaf » 23 Feb 2013 23:13 pm

Radšej nech stranku rychlo vypnu alebo prepracuju lebo takto si urobim názor o prevádzke este skôr ako by som ich navstívil :?
nejde mi o vzhlad ale použiť 1.5mb fotky v náhladoch v rozliseni 150dpi ?...niet divu, že sa mi stranka načitava viac než minutu. Toto som naposledy zažil v 1997 ked sme sa na net pripajali 14.4 kbit/s dial-up modemom.
Obrázok používateľa
xitanaf
 
Príspevky: 365
Obrázky: 19
Založený: 07 Sep 2005 16:26 pm
Bydlisko: Bratislava - Nové mesto

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod Loki12 » 23 Feb 2013 23:49 pm

suhlasim, fakt neskutocne "nakodena" stranka. Teda - doobrazkovana.
zaroven to ma taku odozvu ako by im do bezalo na najakom domacom DSL pripojeni s brutalnou odozvou.
Chcel som pokukat stranky, ale po 7 klikoch ma to prestalo bavit.

Nemam nic proti tomu ked si chce "nadsenec" vyrobit web stranku - ved je to moderne, rychlo urobene,... ale mal by trosku zvazit aj pomoc od "nadsencov" webdizajnerov.

Takto je to trapenie, aj ked akva obchod to moze byt zaujimavy.

Drzim palec.
Obrázok používateľa
Loki12
 
Príspevky: 1031
Obrázky: 10
Založený: 07 Jan 2013 12:41 pm
Bydlisko: Bernolakovo

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod Martin49 » 26 Feb 2013 23:05 pm

Bol som tam včera. Predajňa je malá, ale majú dobré ceny a prístup. Kúpil som niekoľko rýb.
Martin49
 
Príspevky: 6
Obrázky: 1
Založený: 31 Dec 2009 23:20 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod fefe21 » 18 Mar 2013 15:17 pm

Predajňa je otvorená iba niekoľko týždňov. Bol som tam zatiaľ 2x a s maximálnou spokojnosťou aj keď je zatiaľ ešte v plienkach.Majú niekoľko nádrží s rybami a rastlinami. Doplnky výhradne od značky SERA. Pred 2mi rokmi pri zakladaní akvária som kupoval ryby priamo z ich chovne vo Vrakuni. Odporúčam pred návštevou zavolať ak hľadáte niečo konkrétne, ušetríte si tým cestu.
Cenovou sú veľmi dobre na tom nakoľko máju svoju chovnu ako aj prítomnosť neďalekého Hornbachu im robí konkurenciu.
Ochádzal som spokojnešií v porovnaní s oveľa väčšími akvaristikami (Aquasymbioza, Zoodom, Superzoo).

Toľko moje doterajšie postrehy.

Čo sa týka postrehov na internetovú stránku, tak to sa nevyjadrujem ... nezáleží na tom až tak veľa, nieje to e-shop, ako amatérsky akvarista si predsa nekupujete ryby ani rastlinky cez internet.
fefe21
 
Príspevky: 1
Založený: 02 Jan 2012 21:05 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod Galina » 22 Mar 2013 12:26 pm

Ja uz som tiez bola v akva centrum ,maju chovnu vo vrakuni tam som bola tiez.vyber ryb je myslim slusny a bude sa vraj rozsirovat.Je to mala utulna predajna,dobre ceny a pristup sa mi velmi pacil.je tam dost veci od Seri,aquael ,korene,strky,mrazene krmivo..Ceny su super v porovnani s predajnami zoo dom,hornbach..A web stranka je skor informacna takze foto nie je aj taky problem .Osobny kontakt a vidiet na zivo je naj. ;)
Galina
 
Príspevky: 3
Založený: 21 Okt 2012 20:20 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod sony14 » 03 Apr 2013 08:54 am

Moja skúsenosť s týmto shopom je pozitívna. Je to maličká predajňa, ale majú slušný výber rýb, dobré ceny, ústretový a milý prístup.
Včera som tam kúpil prísavníčka :) .

Avšak sme v dobe, kedy internet znamená veľa a na tej stránke by naozaj mali zapracovať .. bolo by to dobré hlavne pre nich samotných :) (napr. ako tam môžu mať uvedený ESHOP keď sa tam nedá nič kúpiť :D ).
sony14
 
Príspevky: 23
Založený: 04 Feb 2013 13:02 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod justinik » 15 Apr 2013 11:22 am

Tak v sobotu som sem konečne zbehol pozrieť. Je to tam dosť maličké. Akvária čisté, rybičky zdravé...
Som potreboval len mečúnu a tie tam mal veľmi pekné. Tak som si aj jednu kúpil. Chalanisko s babenkou ochotní. Nebol problém chytiť na kt. som si ukázal.. Dneska som objavil pár malých, takže veľmi dobrá kúpa :-)
Obrázok používateľa
justinik
 
Príspevky: 97
Obrázky: 9
Založený: 24 Feb 2008 18:26 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod jiri sajar » 15 Apr 2013 12:01 pm

:pivo: aj ja sa pripájam s pozitívnym hodnotením.... v minulosti som si kupoval nejaké ryby priamo z ich chovne a bol som maximálne spokojný tak s cenou ako aj s kvalitou zvierat.... predajnička je malá a troška zastrčená, a tak stráca na atraktívnosti, no čo jej chýba na veľkosti a atraktívnosti miesta kde sídli, to bohato vynahrádza dojmom už pri vstupe.... čistotou v nádržiach, vitalitou rýb, cenami.... predávajúci vie poskytnúť správne informácie a má z čoho ponúknuť, na veľkosť predajničky majú opravdu solídny počet druhov na predaj...
bodaj by všetci predajcovia mali takú uroveň ako tento sympatický obchodík :pivo:
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod miloss » 15 Apr 2013 21:57 pm

:) Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne reakcie,sme radi že sa vám naša predajňa páči napriek svojim rozmerom.:)
Veríme že aj v malých priestoroch u nás vždy nájdete to čo vám chýba a budeme sa snažiť prinášať vám aj naďalej pestrý výber rýb .
miloss
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Apr 2008 20:06 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod j » 16 Apr 2013 08:15 am

Ja som tam bol kuknúť už dávnejšie a súhlasím s tým že tá predajňa je naozaj útulná. Chytila ma tam taká príjemná nostalgia za niektorými zaniknutými predajňami, hlavne pri tom zvuku klokotajúcich "bublifukov". Ja som vtedy sen tam nejakú skapacinku v nádržiach síce videl, ale beriem na vedomie že to bola pomerne novozaložená predajňa a išlo zrejme o čerstvo preloložené ryby, takže tam asi treba s nejakými stratami rátať. Keďže píšete že teraz sú už ryby OK, tak asi moja domnienka bola správna :) .
Je to trochu od ruky, ale určite sa tam ešte niekedy pôjdem pozrieť.
j
 
Príspevky: 1180
Obrázky: 4
Založený: 13 Dec 2004 08:42 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod Maranella » 04 Aug 2013 11:46 am

Maximálna spokojnosť, košík Lileaopsisu od kvalitného Akva DAHO len za 1.40,- / ks
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod anton.brisuda » 16 Aug 2013 15:29 pm

Chcel by som pochvalit tuto predajnu za prijemne ceny a velmi ochotneho predajcu.
Su jednoznance v mojejTop3 co sa tyka BA akvaristik. Urcite som tam nebol posledny raz :)
anton.brisuda
 
Príspevky: 13
Založený: 26 Aug 2011 22:28 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod Maranella » 31 Aug 2013 09:55 am

Ja už chodím na ryby aj rastliny len tam. Niektoré košíky sú také bohaté, že v niektorých predajniach by z nich spravili ďalší 1 alebo 2.
Obrázok používateľa
Maranella
 
Príspevky: 340
Založený: 20 Okt 2012 14:05 pm
Bydlisko: Bratislava II

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod miloss » 23 Máj 2014 13:05 pm

POZOR!!!

Predajňa na Vrakunskéj ceste 2 od pondelka 26.5 zatvorená .

Radi Vás privítame v našej akva.chovni na Ihličnatéj 22 Vrakuňa.

Pre nákup v našej akva.chovňi je potrebné sa objednať telefonicky alebo e-mailom a dohodnúť si čas návštevy.

Email:akvacentrum@gmail.com

Tel: 0948798801
miloss
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Apr 2008 20:06 pm

Re: Akva Centrum, Vrakunska cesta 2

Odoslaťod martin_s » 13 Mar 2015 20:28 pm

Cerstva skusenost s nákupom (kupoval som ryby): ochotny, skuseny a ustretovy personal, super ceny... Ide o chovnu/velkoobchod v rodinnom dome, pricom prevadzkuju aj eshop a prostredníctvom neho, pripadne po telefonickom dohovore nie je problem zakupit aj par ks.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: Akva Centrum, Ihlicnata 22, Bratislava

Odoslaťod sipi » 19 Apr 2016 09:02 am

Moja skusenost s akvacentrum.sk je skutocne zla. Kedze si zakladam akvarium, objednal som si rastliny, krevety, otikov na tejto stranke. Ked po tyzdni mi nikto nereagoval na objednavku, napisal som spravu a dostal som aj odpoved, ze o tyzden by mu mala dost zasielka rastlin. Po asi dalsich 10 dnoch som mu napisal mail, ale uz mi vobec nikto neodpovedal. Skusal som som napisat aj dalsie maily, ale uplna ignoracia. Po mesiaci a pol som objednavku zrusil.
Takze rozhodne neodporucam a zdaleka sa vyhybat.
sipi
 
Príspevky: 3
Obrázky: 0
Založený: 06 Nov 2015 17:36 pm

Re: Akva Centrum, Ihlicnata 22, Bratislava

Odoslaťod miloss » 23 Nov 2017 18:23 pm

Odberné miesto Akvacentra je presťahované . Adresa je : Dubravka Galbavého 2.
miloss
 
Príspevky: 31
Založený: 02 Apr 2008 20:06 pm


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.