kryptopterus bicirrhis



Všetko okolo akvarijných rýb

kryptopterus bicirrhis

Odoslaťod motorhead » 04 Máj 2005 10:32 am

Ahoj, priatelia najde sa niekto kto ma tieto rybky - kryptopterus bicirrhis (SK sumcek sklovity?). Mam ich od soboty 9 ks su uzasne (podla mna) len ma zacina znepokojovat fakt, ze som ich este nevidel zrat. Cez den driemu v tienoch korenov a rastlin, v noci su zivsie. Skusal som ich krmit v noci, nieco zjedli, ale ze by saleli ako ine rybky (razbory, neonky, kolizy, corydorasy) sa neda povedat... Neviem ci to nesposobilo mierne dorananie ich fuzikov, pri dovoze a teraz su trochu disablovani, ked maju doranany jedn z ich najdolezitejsich zmyslovych organov. Faktom je, ze ma to zacina znepokojovat. :oops: Pozeral som na webe, info som zatial nasiel dost biedne, a ak to bolo na fore sorrac ale pri vyhladavani mi po zadani latinskeho nazvu nenasielo nic. Kto vie nech poradi, dakujem vopred.
motorhead
 
Príspevky: 54
Obrázky: 15
Založený: 27 Mar 2005 21:02 pm
Bydlisko: PK

Reklama

Re: kryptopterus bicirrhis

Odoslaťod bolek » 06 Máj 2005 09:56 am

musia sa adaptovať... len pozor sú citlivé na kvalitu vody, preto odporúčam častú a hlavnre pravidlenú výmenu vody... a skús ich na začiatok kŕmiť niečim živým, prípadne mrazeným...
Obrázok používateľa
bolek
 
Príspevky: 402
Obrázky: 10
Založený: 18 Jún 2003 09:43 am
Bydlisko: BA


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.