Rataj cesko RASTLINY



Zoznam internetových obchodov a vaše skúsenosti.

Rataj cesko RASTLINY

Odoslaťod rolf40 » 20 Feb 2018 18:48 pm

Zdar akvaristi chcem sa podelit so skusenostou s objednanim rastlin od Rataja CZ.
Objednal som si rastliny s tym by problem nebol boli tu rychlo dobre zabalene.LENZE ked som ich dal do akvaria samozrejme som ich najprv rozbalil a vybral z kosika kde boli zasadene,umyl a vlozil do akvarka.PO PAR HODINACH VSETKY MOJE KREVETKY AJ 100 kusov ODYSLY >UHYNULY>SKAPALY....myslim ze nejake hnojiva alebo postrek..Pisal som spat aky som mal problem ze ci sa s tym neda nieco robit a hadajte co???NIC ZIADNA ODPOVED...TAKZE TAK uz si odtial nic nekupim.
rolf40
 
Príspevky: 1
Založený: 20 Feb 2018 18:39 pm

Reklama

Re: Rataj cesko RASTLINY

Odoslaťod snajprik » 20 Feb 2018 20:26 pm

Ja od nich tiež kupujem rastlinky a jasne píšu, že majú silne hnojiva gély, ktoré pomáhajú rastlinkám ale mikroorganizmy zabíjajú. Treba tie rastlinky umyť poriadne a odstrániť ten gél pod tečúcou vodou a až potom to dávať do akva. To poriadne naserie, keď ti ten gél odpáli cele krevetarko, ale na druhej strane si si isti, že si nič nezavlečieš do akvária. Braška to zo zubnou kefkou čistil, aby tam neostali po ňom ani stopové čiastočky, proste pesticídy a krevetky nejdú k sebe...
Obrázok používateľa
snajprik
 
Príspevky: 1916
Obrázky: 76
Založený: 10 Jan 2016 15:23 pm

Re: Rataj cesko RASTLINY

Odoslaťod I.P. Pavlov » 20 Feb 2018 23:58 pm

rolf, tu už nepíš poď do jednej z týchto tém, klik:
rataj-a-jeho-kvalita-rastlin-t2911.html
loteria-zvana-rataj-t10425.html
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm


Naspäť na Internetové obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.