Solo Discus (Kontroverzne :D)



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Solo Discus (Kontroverzne :D)

Odoslaťod GuppyLover » 28 Júl 2018 15:03 pm

Caute

3Mesiace dozadu som si zalozil nove Akvarium.
Po mesiaci som som povedal nech mi tam kupia nejaku peknu dominantnu Rybu co to skrasli ze to nechavam na nich.
No Bohuzial prisli s Discusom. JEDNYM :cry: Do takeho maleho akva :cry:

Po tyzdni som ho dal na bazos ze za 20€ ho predam. (Vraj stal 25) No ozvali sa mi len ludia ze zaveziete mi ho hentam alebo hentam a nemal som prilezitost.

Ano mam nacitane ze maju mat obrovske akvaria vysoky stlpec a byt v hejne teplu vodu a bla bla bla.
No mam ho uz dva mesiace. Je krasne vyfarbeny (na videu zle vidno pretoze zle svetlo) velmi mu chuti mrazena artemia a dokonca sa mi aj vytrel.
Asi je to akvarium tak male ze si mysli ze je to vytieracka :D
Video:


A otazka znie
Myslite si ze je mu zle? Viete posudit podla videa ci je v strese alebo nieco? Ak skutocne mu nevyhovuju podmienky ci ten "stiesneny priestor" alebo ze je sam radsej ho niekomu darujem zdarma akoby sa mal trapit.

Ocenim nie zbytocne ofenzivne komentare ale skutocne pohlad na vec. A tusim ze to bude nech ho dam prec. Ale aspon si precitam par nazorov a mozete poDISCUSovat :D
(pisem to preto lebo som tu videl jednu temu podobnu kde bola dost ofenzivna horliva debata -_-)

Vdaka
GuppyLover
 
Príspevky: 18
Obrázky: 6
Založený: 08 Máj 2018 14:07 pm

Reklama

Re: Solo Discus (Kontroverzne :D)

Odoslaťod marko65 » 28 Júl 2018 15:56 pm

Guppy Lover: ver tomu ze mu nie je dobre. To ze plave po akvariu sem a tam, ze zerie nie je priznak toho ze je v pohode. Ja mam 180 l a mal som v nom 5 diskusov. Ked dorastli, bolo hned vidiet, ze sa zacali spravat agresivnejsie, hoci zrali a vytierali sa. Nastastie mam kamosa, ktory ma 500-stovku s diskusami, dal som mu ich a teraz su krasne zdrave a velke. Ak mas tohto diskusa rad, tak mu najdi vhodnejsie podmienky ... to je moja rada.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
marko65
 
Príspevky: 230
Obrázky: 10
Založený: 13 Mar 2007 10:28 am
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Solo Discus (Kontroverzne :D)

Odoslaťod GuppyLover » 28 Júl 2018 19:55 pm

Jasne myslel som si Vdaka za nazor :)
GuppyLover
 
Príspevky: 18
Obrázky: 6
Založený: 08 Máj 2018 14:07 pm

Re: Solo Discus (Kontroverzne :D)

Odoslaťod GuppyLover » 04 Aug 2018 16:47 pm

A je to tu zase
GuppyLover
 
Príspevky: 18
Obrázky: 6
Založený: 08 Máj 2018 14:07 pm


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.