ZANEDBANE AKVARIUM



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

ZANEDBANE AKVARIUM

Odoslaťod matte » 01 Aug 2018 20:16 pm

dufam, ze mi to nikto nebude vycitat, ale po viacerych zlych zazitkoch s akvariami vo verejnych priestoroch som sa rozhodol zalozit tuto temu, kym som nemal akvarium, tak sa mi asi pacilo kazde co som videl, teraz viem, ze s vacsinou takychto akvarii nie je vsetko v poriadku
Naposledy upravil matte dňa 01 Aug 2018 20:23 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
matte
 
Príspevky: 2086
Obrázky: 56
Založený: 05 Feb 2018 21:22 pm

Reklama

Re: ZANEDBANE AKVARIUM

Odoslaťod matte » 01 Aug 2018 20:22 pm

napr. na radiologii na klenovej v bratislave, rybka s nadormi na hlave v total zanedbanom akvariu, s nevhodnou osadkou, vsetkymi moznymi riasami, vykalmi po celom akva, fakt smutny pohlad, torza mrtvych asi kreviet na dne, na prekvapenie ziadne slimaky nikde, ryby tahajuce fekalie za sebou, obzierajuce fekalie plavajuce v priestore, fakt zleee, ale nemal som nervy na takom mieste niekomu nieco vycitat :( a ten aspon sa mi zdalo skalarov smutny pohlad
Prílohy
DSC_3896.JPG
DSC_3894.JPG
DSC_3893.JPG
Obrázok používateľa
matte
 
Príspevky: 2086
Obrázky: 56
Založený: 05 Feb 2018 21:22 pm

Re: ZANEDBANE AKVARIUM

Odoslaťod kubko82 » 02 Aug 2018 17:05 pm

Treba sa spýtať či im niekto robí údržbu a ak nie ponúknuť sa.A ešte si aj privyrobis.Ja som chodil u nás v PD v nákupnom centre.Ked vyzeralo ako tak tak ho zrušili.Skoda.
Obrázok používateľa
kubko82
 
Príspevky: 193
Obrázky: 55
Založený: 01 Máj 2009 12:47 pm
Bydlisko: Prievidza


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.