Prisavnici - co je s nimi? a vobec....cele akva



Akvarijné ryby - choroby, liečba

Re: Prisavnici - co je s nimi? a vobec....cele akva

Odoslaťod matte » 28 Feb 2019 11:41 am

ako sorry, hrozne to vyzera gallery/mrenka-zelena-a2855/dsc-magic-p48313.html
ak by si chcela svojim rybkam zlepsit podmienky, tak minimalne vyhodis umelu rastlinu, o ktoru sa mozu porezat a tu hnusnu gycovu ozdobu vymenis za koreniacu rastlinku, dolejes vodu kolko sa da, ved je poloprazdne to akva a men pravidelne aspon raz za tyzden
ako dlho takto fungujes?
Obrázok používateľa
matte
 
Príspevky: 2086
Obrázky: 56
Založený: 05 Feb 2018 21:22 pm

Reklama

Re: Prisavnici - co je s nimi? a vobec....cele akva

Odoslaťod mrenka zelená » 01 Mar 2019 19:42 pm

Matte:

Ja viem, ako dekorácia je to akvárium hrozné. ..

Ale ten hrad sa páči bojovnici a nám so synom zas, keď doň nalieza, pričom sa tam doslova napcháva... Je to komické. Umelá rastlinka čo sa týka rýb je v pohode, nikto sa o ňu neporezal, bojovnica pláva tesnotky okolo nej už asi rok.

výmena vody - Menila som dnes po 3 týždňoch.

S tou príšernou dekoráciou - aby som Ti odpovedala - fungujeme zopár týždňov. Predtým tam bola "potopená loď" hi, hi.

Ono to bolo myslené aby sa tá chuderka gupka mala kam schovať pred bojovnicou. Uznávam, že to bolo celé zle vymyslené. Pôvodne boli gupky dve... tejto sa darí prežívať už 5 mesiacov - aj vďaka občasnému výlovu "teroristu". Práve riešim, komu darovať gupku. Tá loď nefungovala a do hradu sa schováva bojovnica, takže nám to nejako nevyšlo.
mrenka zelená
 
Príspevky: 23
Obrázky: 7
Založený: 08 Feb 2019 21:52 pm

Re: Prisavnici - co je s nimi? a vobec....cele akva

Odoslaťod DrSlamastika » 04 Mar 2019 13:52 pm

Je to hrozne, vypustit a zacat odznova. Vyber ten hrad a umelu rastlinu prosim ta.
Obrázok používateľa
DrSlamastika
 
Príspevky: 302
Založený: 11 Okt 2018 12:54 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Akvarijné ryby - choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.