Nástenne aquarium



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod I.P. Pavlov » 07 Apr 2019 17:53 pm

Ja to proste chápem, pravda sa ťažko počúva a chápem aj bolesť, dať za také (naničhodné) akvárium toľko peňazí. Nepotrebujem nikoho urážať a ani nechcem. Nakoniec pravda sa časom ukáže a čo bolí, to prebolí.
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm

Reklama

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod marlo » 10 Apr 2019 08:05 am

Nástenné akvárium samozrejme môže v pohode fungovať ak je rozumne vyriešená fitlrácia a vhodná údržba.
Treba zvoliť správne ryby a môže to fungovať niekolko rokov.

To ,že údržba je komlikovanejšia a vďaka úzkemu tvaru je nevýhoda ale dá sa to zvládnuť.
Videl som už niekolko par rokov fungujúcich nástenných akvárií.

Tiež sme robili jedno úzke akvárium 21cm a funguje dodnes.
https://akvaland.sk/blog/32-ada-akvarium-230l
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod Rastlinkár » 11 Apr 2019 18:17 pm

Nenapadlo mi ani na sekundu ze to môže pôsobiť ako že robím niečomu reklamu :( len som premýšľal nad tym že keď som o tomto akvariu uvažoval , tak som čítal podobne negatívne reakcie ako odznievaju tu a pritom mne to funguje dokonale. Tak som chcel iba ukázať že to fungovať môže a aj funguje. Nenapadlo mi že tým len dám príležitosť nedospelým osamelým chudákom ako je Pavlov ktorý trávia čas na takýchto fórach, robia sa múdry a dôležitý aby sa cítili že aspoň za niečo stoja . Posledný krát som strácal čas na nejakom fóre. Ak človek nemôže podať ďalej svoju skúsenosť bez toho aby nebol osočovaný tak tieto fóra nemajú žiaden význam ! Tvárite sa že vám ide o ryby a akvária ale v skutočnosti sa len potrebujete robiť neskutočne dôležitý lebo ste tak obmädzený že v reálnom živote nedokážete nič. Toto ozaj nepotrebujem. Mimochodom nikoho som o radu ani nepýtal a to je na tom najsmiešnejšie. Ja nemám s akváriom žiaden problém , hlavne že sa tu hneď našla banda ktorá problémy hneď našla. Veľmi úbohe !
Obrázok používateľa
Rastlinkár
 
Príspevky: 6
Založený: 16 Mar 2019 20:01 pm

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod matte » 11 Apr 2019 18:43 pm

Ale to si nevsimaj, dobre, ze si dal svoju skusenost, mne tu horsie veci popisali
Obrázok používateľa
matte
 
Príspevky: 2086
Obrázky: 56
Založený: 05 Feb 2018 21:22 pm

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod Jirka Scobak » 12 Apr 2019 10:23 am

Nemáš tam těch rostlin trochu málo? Rozborky by větší džungli jen přivítaly.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod I.P. Pavlov » 15 Apr 2019 11:36 am

"Rastlinkár" nie som to, čo píšeš, musel by si ma dlhšie poznať, či sledovať. Ja ti prajem, aby si mi dokázal opak a držím palce!
Nechaj však pracovať čas, občas hoď foto, nech poznáme, aké to naozaj je.
Poprosím ťa ešte, popracuj na gramatike a psychologické hodnotenie nechaj na profesionálov.
Nech sa darí!
Obrázok používateľa
I.P. Pavlov
 
Príspevky: 2661
Obrázky: 9
Založený: 19 Jan 2016 23:39 pm

Re: Nástenne aquarium

Odoslaťod Rastlinkár » 03 Jún 2019 12:14 pm

Jirka Scobak napísal:Nemáš tam těch rostlin trochu málo? Rozborky by větší džungli jen přivítaly.

Tak som ešte prikúpil . A ešte zajtra mi pride ten najmenší anubias nana mikro. Robím väčšiu “džungľu” ako píšeš.
Prílohy
49D90566-A970-4EFE-B5F4-D8E4FA41C5BC.jpeg
Obrázok používateľa
Rastlinkár
 
Príspevky: 6
Založený: 16 Mar 2019 20:01 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.