Wifi predlzovacka z Ciny - 22e recenzia



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Re: Wifi predlzovacka z Ciny - 22e recenzia

Odoslaťod Tomas54 » 28 Mar 2019 13:53 pm

na ukazku pridam foto mojho riesenia
Woox predlzovacka s wifi kupena v SR za 34,90 Eur, v nej je napojene CO2, 1 T5 trubica, 2 T5 trubice s tym, ze sa zapinaju a vypinaju postupne, v USB portoch je zapojeny LED pas za skrinkou v ktorej je akva, ktory sluzi ako nocne orientacne svetlo pre miestnost, a 1 LED ako nocne svetlo pre akva, zapina sa to minutu pred vypnutim poslednej trubice. Dalej je tam 2x Sonof basic, taktiez kupeny v SR za 8,20 Eur, tym ovladam UV-C a Eheim Skimmer. Cele to je zaroven prepojene s Google Home, cize vsetko je zaroven mozne ovladat aj hlasom. Cele toto zapojenie, ked neratam Google home, stalo 51,30 Eur.
Dobre je to, ze to zabera malo miesta a je to lacnejsie, ako to zapajat na klasicke digitalne spinacie hodiny
Prílohy
akva smart.jpg
Tomas54
 
Príspevky: 1529
Obrázky: 9
Založený: 08 Jan 2009 13:47 pm
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Reklama

Re: Wifi predlzovacka z Ciny - 22e recenzia

Odoslaťod matus.galan » 25 Apr 2019 20:43 pm

Takze vzhladom k tomu,ze prva predlzovacka sa osvedcila, objednal som dalsiu a parametre k USB je na kazdy port 2.1A, podpora rychlo nabijania a rovnako aj automaticke rozoznanie zariadenia a tym padom aj automaticke nastavenie napajania.

Skusal som nabijat apple, android a ine zariadenia, vsetko super a rychlo takze doma odpadla aspon v obyvacka potreba mat niekolko nabijaciek, stacia len kable :) plus moznost vsetko cez telefon dialkovo vypnut v pripade potreby.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Predchádzajúca

Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.