Opat pozadie - zaciatocnik



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Opat pozadie - zaciatocnik

Odoslaťod ferki » 18 Jún 2005 14:44 pm

Zalozil som nove akvarium, o rybach a rastlinach som uz dost precital, akvarium funguje, rybam sa dari, rastlinam docela tiez.
Problem vsak mam s pozadim. Pozadie je nejaka tapeta kupena v akvaristike a nalepena z vonku zozadu na akva lepiacov paskou po stranach. Hrube sklo vsak zabranuje jeho viditelnost. Da sa s tym nieco robyt? Da sa tam nejako prilepit lepidlom ktore sa da v pripade potreby zo skla odstranit (kvapla mi tam voda a v mieste prilepenia vodou je vidiet super)? Pripadne existuje nejake pozadie znutra nalepitelne za prevadzky akvarka?

za odpovede strasne dakujem
ferki
 
Príspevky: 2
Založený: 18 Jún 2005 14:37 pm

Reklama

Re: Opat pozadie - zaciatocnik

Odoslaťod roox » 19 Jún 2005 18:27 pm

mam pocit, ze jsem kdesi slysel, ze by to melo jit olejem.. asi kuchynskym, ne olivovym. Melo by to fungovat jako ta trocha vody, ale nevyschne to. A v nejhorsim se to da odmastit....
Obrázok používateľa
roox
 
Príspevky: 312
Obrázky: 32
Založený: 14 Júl 2003 21:45 pm
Bydlisko: CR, Brno

Re: Opat pozadie - zaciatocnik

Odoslaťod jacik » 19 Jún 2005 20:17 pm

ferki napísal:Zalozil som nove akvarium, o rybach a rastlinach som uz dost precital, akvarium funguje, rybam sa dari, rastlinam docela tiez.
Problem vsak mam s pozadim. Pozadie je nejaka tapeta kupena v akvaristike a nalepena z vonku zozadu na akva lepiacov paskou po stranach. Hrube sklo vsak zabranuje jeho viditelnost. Da sa s tym nieco robyt? Da sa tam nejako prilepit lepidlom ktore sa da v pripade potreby zo skla odstranit (kvapla mi tam voda a v mieste prilepenia vodou je vidiet super)? Pripadne existuje nejake pozadie znutra nalepitelne za prevadzky akvarka?

za odpovede strasne dakujem

na zadnu stenu akva mozes zvonku nalepit samolepiacu foliu. napr. http://www.bark.sk/start.php?id=produkty&id_db=1&co=1.3.
jacik
 
Príspevky: 1026
Obrázky: 24
Založený: 15 Jan 2003 09:56 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Opat pozadie - zaciatocnik

Odoslaťod ferki » 20 Jún 2005 11:51 am

Wow, dakujem za odpovede, ani tie folie ani olej ma nenapadli.
ferki
 
Príspevky: 2
Založený: 18 Jún 2005 14:37 pm


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.