Transport rastlin



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Transport rastlin

Odoslaťod deivi » 18 Okt 2020 15:20 pm

Caute, objednal som si rastliny z ČR , expedovane boli vo Štvrtok a pridu teraz v Pondelok. Sú tam machy a nejake stonkovky. OTAZKA ZNIE: Prebrať či neprebrať ? Bojim sa stavu tych rastlin.
deivi
 
Príspevky: 14
Založený: 28 Nov 2019 16:29 pm

Reklama

Re: Transport rastlin

Odoslaťod Seraph » 18 Okt 2020 21:58 pm

pozeram, ze nie si sam....to iste sa mi stalo....rostlinna akvaria...ale prvykrat sa mi to s nimi stalo, inak nemozem na nich nic povedat, uz v piatok som im pisal......hned reagovali (maju vynikajucu podporu)....ze ak pride a bude zle...nafotit a hned poslat foto.....u mna zlyhalo GLS a ukazuje ze este nie je ani v dorucovacom depe....
Obrázok používateľa
Seraph
 
Príspevky: 1177
Založený: 16 Sep 2015 21:48 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Transport rastlin

Odoslaťod matus.galan » 19 Okt 2020 13:53 pm

Ono problem by to nemal byt ak budu rastliny dobre zabalene. Otazka je ci neprebratim nebudes mat problem lebo toto nie je klasicky tovar. Prebrat a v pripade problemu hned nafotit a poslat ako reklamaciu.

Vacsinou sa rastliny posielaju pondelok alebo stredu aby to doslo na druhy max na dalsi den.


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Obrázok používateľa
matus.galan
 
Príspevky: 2421
Obrázky: 0
Založený: 02 Feb 2015 19:59 pm
Bydlisko: KE

Re: Transport rastlin

Odoslaťod PetríkJ » 25 Okt 2020 02:15 am

Vo štvrtok odoslať rastliny???
PetríkJ
 
Príspevky: 25
Založený: 23 Sep 2019 07:50 am

Re: Transport rastlin

Odoslaťod Seraph » 25 Okt 2020 09:50 am

Mne dosli v pondelok, boli paradne zabalene, kazda osobitne v uzavretom priestore, takze vsetky krasne ziju a rastu...
Obrázok používateľa
Seraph
 
Príspevky: 1177
Založený: 16 Sep 2015 21:48 pm
Bydlisko: Prešov


Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.