37,5l brutto



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: 37,5l brutto

Odoslaťod cezar.milan » 10 Máj 2014 18:13 pm

Na filtri máš prípojku na hadičku, že? Skús tam napojiť hadičku od tibi a uvidíš čo to spraví
Obrázok používateľa
cezar.milan
 
Príspevky: 1717
Obrázky: 0
Založený: 21 Dec 2013 14:01 pm

Reklama

Re: 37,5l brutto

Odoslaťod Herrer » 10 Máj 2014 18:59 pm

Praveze akosi nemam, nebola sucastou balenia, aj ked asi mala byt. Skor je mi divne, ze tibi uz mam dokopy v dvoch flasiach pol litra, no cig. filter mi to pretlaci lan tak "cicerkom", preto ten zvon. No nic, pospekulujem nejako to napojenie.
Herrer
 
Príspevky: 32
Obrázky: 0
Založený: 05 Feb 2014 18:50 pm
Bydlisko: Žilina

Re: 37,5l brutto

Odoslaťod Herrer » 02 Nov 2020 17:20 pm

Kolegovia, po rokoch odkladania to prislo. Stale je chut, aj nejake prachy, cas sa najde ked sa chce a teraz cez tu hnusobu je cas uplne idealny, na zalozenie one time noveho akva. Fest sa na to tesim, ale nerad by som to dosral hned na zaciatku, tak poprosim o spatnu vazbu, kazdas dobra rada nad zlato.
Nadrz bude nova, 60x30x36 optiwhite
Bez CO2, neviem ci sa to das nazvat low-tech, ked to bude s filtrom a asi tam budem liat aj tekute CO2 :D
Svetlo Chihiros LED A serie 60-80cm 39W A601, paci sa mi to stmievanie, pripadne nadstavenie, zavesenie, co tu tak citam tak na zaciatok 50-60% 5-6 hodin.
Tetra Tec EX 600 Plus vnější filtr, na "low-tech" by to mohlo stacit? Ked to chcem mat fesne ako vy, budem potrebovat tie krasn sklenene oné, zatial by som to koštol bez nich
Hlina INVITAL Japanese Soil 8l Powder japonský substrát (dříve Platinum Soil)
Osadenstvo hlavne kryptokoryny, od vacsich po najmensie, k tomu trosku Hydrocotyle tripartita sp. Japan, Hygrophila siamensis,...
Hlavne je samozrejme ako to bude vyzerat, dva stare korienky sa znova macaju uz par dni, k tomu asi budem musiet kupit aj nejake sutre, mozno aj nove drevo...
Herrer
 
Príspevky: 32
Obrázky: 0
Založený: 05 Feb 2014 18:50 pm
Bydlisko: Žilina

Re: 37,5l brutto

Odoslaťod Seraph » 02 Nov 2020 22:03 pm

hmmm sranda, vidim, ze sa tu objavuju ludia, ktori tu posobili davno nez som tu zacal ja :D, tesim sa,
optiwhite bude paradicka
filter staci, mam ho v rovnakom akva (weirwood-54l-t17875.html) mam povodne trubice, celkom sa da, len nedavno som donho daval seachem matrix, prietok je u mna tak akurat a najma po vycisteni hadic :D
intenzita svetla na zaciatok urcite staci ako pises....a najma ak ku nemu nebudes mat tie nozicky, aby bolo vyssie, potom urcite max 50% ja mam nastavene na nejakych 60% a to aj s tymi nozickami....inak druha seria uz ma vstavany kontroler a cez appku ovladas....chihiros A series II
Obrázok používateľa
Seraph
 
Príspevky: 1177
Založený: 16 Sep 2015 21:48 pm
Bydlisko: Prešov

Re: 37,5l brutto

Odoslaťod Herrer » 09 Nov 2020 17:24 pm

Seraph dakujem za reakciu, tvoje pociny mam davno "nastudovane" a stale priebezne sledujem, mas to paradne, nech sa dari aj nadalej :-)
Momentalne poctivo cerpam informacie, pozeram videa, nemam kde sa ponahlat, chcem sa vyvarovat moznym problemom.
A taktiez hladam vhodne miesto na tu nadrz v mojom jednoizbaku s dvoma borderkami :-) Pri telke som to zavrhol, priliz nizko a obavam sa, ked raz za cas telku zapnem kvoli nejakemu filmu, ze by ma to svetlo rusilo, samozrejme chcem svietit hlavne ku veceru, ked som doma, nech z toho aj nieco mam.
Herrer
 
Príspevky: 32
Obrázky: 0
Založený: 05 Feb 2014 18:50 pm
Bydlisko: Žilina

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.