ceny akvarii v Polsku



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Re: Akvaria v Polsku

Odoslaťod Igypop » 02 Júl 2003 09:19 am

milan napísal:1m2 - 1cm skla stoji u nas 1100 takze na 450l akvarko zhruba 3800sk-to je cena z porezanim skla a je jedno kolko rezou je platis len m2!!!
a lepit to nieje ziadny problem
Už si lepil akva takých rozmerov? Ja som si lepil iba 90 cm. Pri väčších rozmerov stačí, aby to sklenár neodrezal do pravého uhla a vzniknú pekné medzery a čo potom s tým? Ďaľšia vec, že treba zbrúsiť hrany, mám pocit, že aj to voľačo stojí.

fero napísal:Uz to nie je pre mna aktualne. Kupil som si filter tu na Slovensku. Nakoniec som kupil ATMAN 3338. Eheim bol ovela drahsi, ale aj kvalitnejsi.
Kde si ho kúpil a čo stál?
Igypop
 
Príspevky: 609
Obrázky: 41
Založený: 04 Jún 2003 11:31 am
Bydlisko: Pezinok

Reklama

Re: Akvaria v Polsku

Odoslaťod fero » 03 Júl 2003 06:22 am

Atman 3338 som kupil v Poprade v akvaristike a stal ma 3860 ,-Sk. Ma tri filtracne komory, prietok 1200 l/h. Teraz neviem isto, ale myslim, ze objem filtra je 7,5 l.
Zatial sa mi paci aj dizajn aj sposob upevnenia hadic do filtra. Kazda hadica ma ventil / kohutik/ co pravdepodobne podstatne ulahci udrzbu. A este sa mi paci, ze v baleni je aj vytokova rampa, ale ak ju nechces pouzit tak tam je pribaleny iny dielec. Ja ho nazvem "smerovac" vytoku.

A ked to uz pisem, nemam skusenosti s vonkajsimi filtrami, ale je mi jasne, ze v najspodnejsej komore ma byt najhrubsi filtra. material a najvyssie najjemnejsi.
Ale ake filtracne materialy kupit ku cichlidam?
Zatial mam taku predstavu: Do najnizsej komory dam keramicke valceky, do druhej komory dam molitan /2 vrstvy/ a do tretej este neviem. Mozno ju necham prazdnu. Alebo nechat prazdnu druhu komoru, a prvu obsadit molitanom?
Obrázok používateľa
fero
 
Príspevky: 196
Obrázky: 25
Založený: 09 Apr 2003 13:04 pm
Bydlisko: Poprad

Re: Akvaria v Polsku

Odoslaťod gabriela » 03 Júl 2003 09:11 am

fero napísal:Zatial mam taku predstavu: Do najnizsej komory dam keramicke valceky, do druhej komory dam molitan /2 vrstvy/ a do tretej este neviem. Mozno ju necham prazdnu. Alebo nechat prazdnu druhu komoru, a prvu obsadit molitanom?

Daj tam co najviac molitanu, skoda nevyuziteho priestoru.
gabriela
 
Príspevky: 885
Obrázky: 48
Založený: 18 Mar 2003 12:21 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Akvaria v Polsku

Odoslaťod maco30 » 03 Apr 2005 22:06 pm

To je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co je made in poland n e k u p u j t e!Ani boty,nic!!!!!!Všechno je hezké ale nic nefunguje.Zdar..
maco30
 
Príspevky: 1
Založený: 24 Feb 2005 15:14 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.